А група сезон 2013-2014 Плейофи

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Stinkata » 08 май 2014, 16:34

Ако се гледат само мачовете между тях - да...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 08 май 2014, 19:04

Най-големият съперник на шампиона тази година остана без точка срещу него и дори без гол. При това в двойно повече мачове отколкото през минали години. Поредно постижение на Стойчо, а някакви педали във форума ми развяват постижения срещу произволно избрания пети в класирането.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 08 май 2014, 19:15

Единственият важен показател е класирането, а там ЦСКА, с все нулата си точки срещу шампиона, е на 2-о място, на 16 точки пред имащия 1 победа и 2 равни срещу Лудогорец тим на Черно море. Всичко останало са алабалистики и поредни жалки опити за заяждане.

А сблъсъкът ЦСКА - Левски е вечно дерби и е нормално резултатите в него да излизат извън рамките на някакъв си кирлив сезон. Левски биха със 7:1 сигурно най-жалката формация в историята на ЦСКА, но се гордеят и до днес с това. Нормално, това остава в историята на дербитата. Както остават и историческите 4 поредни победи на ЦСКА, също така и уникалната серия без допуснат гол.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 08 май 2014, 19:25

Много добре, но това става в сезона не в който ЦСКА нещо си, а Левски прави нищо си (и други анти постижения).

Не ме топли много с човек от моя калибър да достигна чутовната разлика от 3000 лева по-различен месечен доход, но само защото той изплаща такъв дълг на месец без никакво подобрение при мен.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот bat_jori » 08 май 2014, 20:20

Stinkata написа::qipag: :qipag: :qipag:

Тази година, като че ли, класирането е най отговарящо на показаното от отборите, спрямо последните години...

то следващият шампионат дали няма да е копие на този.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 08 май 2014, 23:12

8, не съм и очаквал да ме разбере човек, който в съседния раздел обясняваше как 4-о и 10-о място били едно и също горе-долу, понеже, ако не си шампион ..... (споровете около Венгер)

Ти никога не си бил истински фен на някой отбор, не знаеш какво е да го подкрепяш в тежки моменти и т.н. ......... ти си един жалък глори-хънтър, за когото са важни само тенекиите и големите победи.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 09 май 2014, 18:39

Естествено, че няма значение дали си 4 или 10 освен ако не ти е малък калибъра. За Гоце Делчев може и да има значение дали най-доброто им представяне в историята е 4 или 10 място в А група.

Стига си ме анализирал без да си до мен и да знаеш всичко за мен. Веднага определи кой милеел и кой не за отбор. Само да те светна, че аз глорихънтъра съм бил цял живот от ЦСКА, а звучи доста тъпо да твърдиш, че ЦСКА толкова години е на гребена на вълната и аз нали гоня славата си стоя там и не мърдам............а пък и е малко нелепо точно ти да даваш определения какво е да милееш за един отбор.
Ако си цесекар бъди докрай!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот ludyakon » 09 май 2014, 20:10

8 написа:Много добре, но това става в сезона не в който ЦСКА нещо си, а Левски прави нищо си (и други анти постижения).
.


Не разбирам защо сравняваш постигнатото от ЦСКА с това от Левски? Явно за теб Левски е критерий и по този случай може да ми направиш едно фелацио. :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo:
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот bat_jori » 09 май 2014, 20:44

ми това е критерият за успех ,че сме били левски 4 пъти и сме пред вас-за делчо и тройчо .вместо да се мерим с атове си го мерим с катъри от класа.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 09 май 2014, 21:13

Кончето, виден представител на ЧЕТВОРКАТА. Пичът някак си му се привидя, че ЦСКА се мери с Левски. Абсолютен глупак. Кога пък сме се гледали спрямо вас, хеле пък да отсвирваме Челси, че след няколко дни предстояло мача на истината, да не сме по-долу от градския противник.

То ако наистина се мерим с вас трябва не да мърморя, а да се пукам от кеф. Измерен спрямо вас сезона ни е уникален. Направо исторически. Невероятно добър. Ама кво да ти обяснявам, вие четиримата сте ясни. Едва ли ще разбереш.

Ставаше дума, че един определен завършек е по-скоро неуспех на противника предвид уникалната му слабост отколкото наш успех, защото ние не сме се променили нещо особено. Ако пък въобще става дума за левскарски сравнения от типа "ние не сме по-долу" такива прави сърбина, той това му е основното мото във всяко писание, 4 победи над Левски. Така че ако има критика тя е срещу него. Още един аргумент да си отвори очите и да погледне по-широко на нещата, защото вече попада в обсега на уроди от Четворката, което си е обидно.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 09 май 2014, 21:19

bat_jori написа:
Stinkata написа::qipag: :qipag: :qipag:

Тази година, като че ли, класирането е най отговарящо на показаното от отборите, спрямо последните години...

то следващият шампионат дали няма да е копие на този.


Може би не. Имаме не по-слаб отбор и може и да сме шампиони. Дори и със Стойчо. Това може да го направи както Венгер да вкара отбора си в четворката. И дотук. Повече със сигурност няма. Едно постоянно обвиняване на съдии, противници, мелета, блъскания, всичко каквото ти дойде на ум само не и силно играещ отбор. В крайна сметка със зъби и нокти първи, но повече не. Това е сигурно. Нито силно играещ отбор, нито приятно играещ, нито нещо в Европа. За момента и тук в България да. Това е познатия стил на Моуриньо. Нещо да се отскубне в тарапаната. Смислени неща обаче няма да видим.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 09 май 2014, 22:00

8 написа:Естествено, че няма значение дали си 4 или 10 освен ако не ти е малък калибъра. За Гоце Делчев може и да има значение дали най-доброто им представяне в историята е 4 или 10 място в А група.


За мен пък има значение дали ЦСКА е 4-и или 10-и.

Личи си, че винаги си бил ТВ фен, фен на тенекиите и 1/2-финалите, неслучайно написа, че този сезон ще си за Ливърпул в Англия, като видя, че гонят титлата. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

8 написа:а пък и е малко нелепо точно ти да даваш определения какво е да милееш за един отбор.


Да, точно аз ще давам - защото, за разлика от теб, съм посетил безброй мачове на ЦСКА, правил съм и други работи, ама да не ги споменавам тук ...... а ти, ти цял живот си бил телевизионен плъх, големият цесекар Осем ..... освен да плюеш, аз друго от теб не съм видял.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 09 май 2014, 22:02

bat_jori написа:вместо да се мерим с атове си го мерим с катъри от класа.


Ми извади парите на Домуса и ще се мерим с него, бе, глупак.

Лесно е да църкаш в Интернет-а, айде направи нещо, дай милиони на ЦСКА и ще се ритаме с атовете.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Мичо » 10 май 2014, 08:32

sasho_1989 написа:Петев ще дойде лятото,а кауна и инжинера отиват при мустака :qipbo:

За разлика от Димитров, Мъри е взел окончателно своето решение – да продължи да бъде наставник на Ботев Пловдив. Стоилов има договор до лятото на 2015 година и е решил да си го изпълни.

Голямо значение за решението му е изключителното доверие от страна на боса на „канарчетата” Цветан Василев и огромното му желание да го задържи в клуба. Според запознати, всичко това ще бъде официализирано часове преди финала за Купата и резултатът от него няма да има никакво значение за бъдещето на Стоилов в Пловдив.
:qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 10 май 2014, 12:02

Тоз` Цецоууууууу Василев ще излезе много тъп ...... Мъри, при положение, че има прекрасни условия за работа, всичко там е на шест, вече втори сезон не може дори в тройката да вкара тима си. #-o #-o #-o Миналият сезон 4-и, сега пак ..... дори има немалък шанс Левски да ги задмине и да станат 5-и. :qipag: :qipag:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron