СОФИЯ Е ЦЕНТЪРЪТ НА ПРОСВЕТАТА


Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Франция отвори досиетата си за извънземни

Мнениеот dgeorgiew » 29 ное 2013, 16:48

Жалко,
ще ми липсват
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Франция отвори досиетата си за извънземни

Мнениеот Stinkata » 29 ное 2013, 17:10

Само не знам защо съм го пльоснал в тази тема... Някой да премести, моля...

П.П. Благодаря, Ани.
Последна промяна от Stinkata на 01 дек 2013, 17:37, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: СОФИЯ Е ЦЕНТЪРЪТ НА ПРОСВЕТАТА

Мнениеот annysy » 29 ное 2013, 19:19

Урааа, да взема да се похваля сама #-o #-o #-o Всичко покрай модерирането бях забравила, докато нацеля кое с кое да свържа и направя, ама стана ;)

ай, честит ви трамвай, той наистина мн `убав ;)
Изображение


Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: СОФИЯ Е ЦЕНТЪРЪТ НА ПРОСВЕТАТА

Мнениеот rafaelis » 10 яну 2014, 13:11

Питам се кой ли е измислил тая "красота", кой я е одобрил ... погребали сме ги, ако не друго. #-o

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: СОФИЯ Е ЦЕНТЪРЪТ НА ПРОСВЕТАТА

Мнениеот rafaelis » 05 апр 2014, 11:51

Ей, велики сме в усвояването на едни пари ...
Мда ...
Новият облик на Женския пазар понася критики от архитекти за нефункционалността на някои градоустройствени решения. Сред предвидените новости са външни ескалатори и двуетажна конструкция, където освен търговия, ще се провеждат и културни събития (абсолютно е задължително над сергията с моркови да се провежда културно събитие #-o ). :qipbc: Не се предвиждат обаче места за съхранение на стоката на търговците :qipbc: , което според специалисти ще затрудни функционирането на пазара.

http://www.dnevnik.bg/live/gradska_sred ... r_starite/

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: СОФИЯ Е ЦЕНТЪРЪТ НА ПРОСВЕТАТА

Мнениеот Stinkata » 17 сеп 2014, 16:54

Честит празник!!!

Изображение


Изображение



Изображение


Изображение


Изображение


Изображение



Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: СОФИЯ Е ЦЕНТЪРЪТ НА ПРОСВЕТАТА

Мнениеот Stinkata » 14 окт 2014, 17:34

http://www.novsport.com/news1220111_1053.html
София бе избрана за Европейска столица на спорта за 2018 г.

:qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: СОФИЯ Е ЦЕНТЪРЪТ НА ПРОСВЕТАТА

Мнениеот Мичо » 15 окт 2014, 14:02

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: СОФИЯ Е ЦЕНТЪРЪТ НА ПРОСВЕТАТА

Мнениеот rafaelis » 03 яну 2015, 08:32

Столична новогодишна сатира

Много се зарадвах като разбрах, че метрото на 31 срещу 1 ще бичи цяла нощ през 20 минути. На 10 минути сме от Джеймс Баучер, от там още 10 до Сердика. Значи тръгваме в 23:30 и сме в мармалада точно за зарята. Нали, страхотно хрумване.

В 23:38 сме в метростанцията. Гишето, разбира се, временно не работи. Много ми харесва курсивът на “временно”. Императивния тон на съобщението също много ми харесва. Изобщо обичам когато ми комуникират послания по такъв начин.

Изображение

Обикновено купувам билетите си от автоматите, така че се насочваме натам. Единият не работи, на другият отворът за банкноти е покрит с лепенка. Стотинки никой от нас няма. От какъв хуй да има?!

Изображение

И от какъв хуй е покрит ебания отвор?! Ще си пъхна патката вътре ли, какво?! От вандали ли го предпазвате, от грабеж ли? Нали има камери бе, да еба пичка ви майна! Метрополитен София, бъдете добри, моля ви се да ми отговорите на елементарния въпрос:

ЗАЩО Е ПОКРИТ ЕБАНИЯ ОТВОР ЗА БАНКНОТИ НА ЕДИНСТВЕНАТА РАБОТЕЩА БИЛЕТОПРОДАВНА МАШИНА?!

Всъщност имам и втори въпрос. Защо автоматите, които по някаква причина не работят, не извеждат съобщение на екрана и не спират да приемат платежни средства, а се налага да им се лепят фермани? Не е ли помислено, да речем, като му свършат тъпите билети или пари за ресто, автоматът да има някаква логика, която да включва? И ако не, защо? Кой го писа тоя софтуер, някой обещаващ талант от специалност АСУ ли?

Докато опитвам да осмисля случващото се чувам как мотрисата пристига. Точно в 23:40. Грешка няма. Казвам “ебал съм им путката майна, прескачаме и отиваме”. Ама не върви, щото никой не иска после да го дават я по Господари, я да дойде милицията да му търси сметка. Някакво тъпо, нали, заради едната заря. С журналисти и ченгета е безпредметно да се води диалог. Не просто безпредметно. Невъзможно е и тотално безсмислено. Затова след кратък размисъл наблюдаваме фойерверките от комунистическия паметник на Черни Връх под Кръста, където винаги е поддържано.

Не. Няма причина никой да плаща пенсионни, здравни, обществени и каквито и да било осигуровки на тази държава. Няма причина никой да поддържа мародерската паплач. Няма причина никой да прави нищо. Нищичко. Няма причина да се живее тук. Нито па патриотични, нито по лични, нито по други причини. Това не е страна. Това е ебан обществен клозет, в който лелката на входа събира стотинки. Част от тях за съдържателя на клозета, част от тях за лична облага. И нито нея, нито него ги боли курец за това в какви условия пикаят гражданите. Затова е най-добре на стената на клозета да се напише КУР и да се бега.


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта

cron