Не се наиграха - част ІІ

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Delija » 06 мар 2014, 19:19

За детето най-много ще го заболи тоя боклук. А той е заслужил да страда, ама много да страда.

Това да се гавриш с мизеруващите и бедстващи хора ..... ходи по провинцията и най-нагло ги лъже в очите, за да им вземе гласовете. Плачел за тях, плачели и богатите му приятели ....

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот annysy » 06 мар 2014, 20:33

:?: Добре де, мъча се да мисля, политиката хич не ме влече, но гледам как нон стоп всеки ден по някоя ТВ дрънкат за този...та, кой нормален би му се хванал на глупостите? 30-40-50-год хора са видели "годините след прехода" и не мисля, че може да му вярват, хлапетата на по 20... не са кръгли идиоти, по-възрастните на по 60+ отдавна са избрали Техния човек...та как тоя има толкова поддръжници? Какви са? Вчера май слушах някакво проучване (но и на тях не вярвам), че имало ли сега избори - влизал в парламента. :qipaq:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Delija » 06 мар 2014, 21:12

Много просто - най-бедните хора нямат много информационен достъп. Затова и постоянно ги посещава Бареков.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот rafaelis » 16 мар 2014, 15:29

Сутринта по "Цариградско" жандармерия с джипки, жандармеристи с каски в ръце, полиция, полицейски коли, към Полиграфическия камион с водно оръдие. :shock: Брех, викам си, референдумът беше за Крим, не за България, да не идат руснаците и да ги чакаме на "Орлов мост"? :qipbw:

А то ... пловдивското дерби. :qipbl:

Симпатична жена на улицата звънеше по джесеме-то някому: "Някакви хулиганчета ще има из центъра, мач на "Локомотив" и другите не ги запомних, не ходете към националния стадион".

Такива предупреждения чувам бол. А едно време на мач ходеха мами, татковци, деца, баби, дядовци, кучета, внучета ...

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот rafaelis » 16 мар 2014, 18:29

Въпросът

Въпрос с повишена трудност, на коxто едва ли някой ще даде отговор.

Не искам да спекулирам с трагичните събития в Лясковец, но те повдигат много много въпроси. Само един от тези въпроси е как при ПЛАНИРАНА спецакция един бивш ЖП-еец с ловна пушка попилява най-елитното формирование за борба с тероризма. Ами ако лудият беше бивш професионален военен с АК вместо с карабина? А ако беше мотивиран терорист, поставил си за цел много жертви? Има ли изобщо държавата ни ресурс да посреща заплахите пред сигурността си?

А би трябвало.

http://gregg.mine.nu/blog/question-3465 ... logodat%29

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Samp » 18 мар 2014, 15:57

rafaelis написа:Сутринта по "Цариградско" жандармерия с джипки, жандармеристи с каски в ръце, полиция, полицейски коли, към Полиграфическия камион с водно оръдие. :shock: Брех, викам си, референдумът беше за Крим, не за България, да не идат руснаците и да ги чакаме на "Орлов мост"? :qipbw:

А то ... пловдивското дерби. :qipbl:

Симпатична жена на улицата звънеше по джесеме-то някому: "Някакви хулиганчета ще има из центъра, мач на "Локомотив" и другите не ги запомних, не ходете към националния стадион".

Такива предупреждения чувам бол. А едно време на мач ходеха мами, татковци, деца, баби, дядовци, кучета, внучета ...

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот rafaelis » 18 мар 2014, 20:11

Е, всяка една майка би съчувствала на тази жена поне толкова, колкото тези млади хора. Така че тези й изводи ... може би, насред нещастието й, контактът й с тях е още едно усещане за близост със сина си.

Не знам и как би се обосновала пред това момиче (19 :idea: операции)
или дали би се радвала дъщеря й и внучетата й (да речем, че има такива) да попаднат
тук
или
тук

Плюс непрекъснатите викания на агитките к*р за еди кой си, смърт за еди кой си и прочие простотии (може да ги омаловажава заради момента, но, изненада, в доста семейства ежедневието не включва такъв език), все ПРОТИВ другите, а не позитивни неща ЗА своя отбор - мисля си, едва ли скоро ще видим трайно на всеки мач дори и наполовина пълни стадиони.

пп. На другите обстоятелства като качество на игра и прочие, които също допринасят да няма хора не се спирам, понеже са извън конкретната тема.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот rafaelis » 03 апр 2014, 18:44

Аз не съм си позволявала да си приписвам заслуги, мои, на министерството или на държавата, защото аз съм само личностно проявление на държавата, на властта, за успеха на Григор Димитров.

"Ние изпратихме приветствени думи по повод на успеха на Григор Димитров и разбира се, държавнически заявихме, че винаги ще бъдем в желание и отговорност, съобразно възможностите на държавата, да показваме максимална отговорност, съпричастност и политика на подкрепа, при цялото ни съзнание за скъпоструващата логистика на този спорт", разясни Георгиева.

"Още повече, когато става въпрос за международни параметри на тази логистика, защото Гришо дефилира в най-престижните турнири, където не само спортното майсторство е на макс, но и инвестиционните величини са доста притеснителни за малка България. Така или иначе обаче, България, държавата, кабинета, министерството, аз, министърът, съобразно относителните пропорции на числата, мисля, че се държим подобаващо и достойно".

http://www.dnevnik.bg/sport/2014/04/03/ ... vlenie_na/

Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Al » 03 апр 2014, 20:12

#-o #-o

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Delija » 03 апр 2014, 21:59

Още повече, когато става въпрос за международни параметри на тази логистика, защото Гришо дефилира в най-престижните турнири, където не само спортното майсторство е на макс, но и инвестиционните величини са доста притеснителни за малка България


Тая нормална ли е, бе ??!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот annysy » 05 апр 2014, 09:47

На тая няма ли кой да и напише 3 изречения, които да каже, че всеки път само глупости ръси. #-o
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Stinkata » 05 апр 2014, 09:51

Че какво й е?! Едва ли като управление ще свършат нещо, тя поне ни забавлява...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот rafaelis » 05 апр 2014, 11:39

Един хубаво беше написал - Занемей бе, жено, занемей!

Госпожата е станала доктор на филологическите науки с труд със заглавие: „Синтактични аспекти на гносеологическата недостатъчност (дефицити на предикацията) (с оглед на българския език)”. :qipbp:
Няма да говоря за интровертност на духа, ще говоря с факти. Ще прецените колко изчерпателна ще бъде, самооценката ми не е претенция.

Акумулирах веднага самостоятелно и го споделих с екипа си … Дошли сме на коне на тази земя.

Не съм се запознала с всички ужаси, защото се дозирам. Иначе ще изпадна в интровертност на духа, а нямам отпуск за медитиране…

Държавният лев не може да се прикрие със симпатично мастило. Държавната стотинка не може да се инкриминира.

Да бъде инкорпориран във въпросно-отговорното единство, като единица на пресконференцията категориална и основна, работеща и работна единица. Отчет.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Stinkata » 05 апр 2014, 11:48

Е не е ли яка?! :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Delija » 05 апр 2014, 12:12

Аз не знам тази дърта кифла няма ли някакво достойнство, не усеща ли, че всички й се смеят и подиграват на неадекватните глупости ??!


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron