Големият шлем 4

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 26 яну 2014, 14:21

Блажко, ти никога не си признал и една победа на Надал!
Сега, що не се отказал от финала. Ами не се отказа, за да не го провали и защото е профи.
Ако се беше отказал, какви ли щеше да ги ръсиш тук

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 4

Мнениеот rafaelis » 26 яну 2014, 14:29

Блажев, няма как да разговаряме нормално, ти пак ми говориш за "всички" / вменяваш ми клетви, които не си спомням да съм отправяла / дъвчеш кокалите на хора, някои от които не пишат от месеци или години тук, което не ми е ясно защо трябва да го има в конкретния разговор.
Само изказах собственото си мнение и няма как да ми даваш наклон какво да е то.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Големият шлем 4

Мнениеот blazev1992 » 26 яну 2014, 14:30

Vesela Taneva написа:Блажко, ти никога не си признал и една победа на Надал!
Сега, що не се отказал от финала. Ами не се отказа, за да не го провали и защото е профи.
Ако се беше отказал, какви ли щеше да ги ръсиш тук

Айде, айде. Надал може да не ми е симпатичен като тенисист, но не съм омаловажавал победите над други тенисисти. Щом е победил, явно е било заслужено. Така и днес за Вавринка.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Големият шлем 4

Мнениеот blazev1992 » 26 яну 2014, 14:33

rafaelis написа:Блажев, няма как да разговаряме нормално, ти пак ми говориш за "всички" / вменяваш ми клетви, които не си спомням да съм отправяла / дъвчеш кокалите на хора, някои от които не пишат от месеци или години тук, което не ми е ясно защо трябва да го има в конкретния разговор.
Само изказах собственото си мнение и няма как да ми даваш наклон какво да е то.

Тоя разговор сме го водили хиляди пъти.
Мога да ти дам линк към последния подобен. И да си го запишеш за друг път.
А клетвите бяха на Мери, не знам що се припознаваш там, където не си споменавана.
Да не добавям и mmmmmmmmm_da

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 26 яну 2014, 14:36

blazev1992 написа:
Vesela Taneva написа:Блажко, ти никога не си признал и една победа на Надал!
Сега, що не се отказал от финала. Ами не се отказа, за да не го провали и защото е профи.
Ако се беше отказал, какви ли щеше да ги ръсиш тук

Айде, айде. Надал може да не ми е симпатичен като тенисист, но не съм омаловажавал победите над други тенисисти. Щом е победил, явно е било заслужено. Така и днес за Вавринка.

Винаги си ги омаловажавал! Не си спомням веднъж да си признал нещо! Ами сигурно трябва с патерица да излезе да играе за да признаят някои умници тук, че има проблем. Този квадрат Стан наистина ли смяташ, че щеше да спечели ако Рафа беше без контузия?

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 4

Мнениеот rafaelis » 26 яну 2014, 14:39

Нищо няма да си записвам, достатъчно е малко по-полека да го даваш с тона на надменност и всезнание.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Al » 26 яну 2014, 14:48

Весела, психическите проблеми са много сериозен фактор в спорта. Подценяваш ги. :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Al » 26 яну 2014, 14:50

saretta_ написа:
rafaelis написа:Най-жалкият шампион евър. След като още на полуфинала заяви, че би бил щастлив да се откажат и Надал, и Федерер от полуфинал, та да вземе направо титлата #-o , сега и жалка победа. Секунда след мача заглавията вече бяха Вавринка победи контузения Надал. Да му е честито. :qipaz:

Знае си защо е победил, добре поне, че успя в края на мача да обере жалкото си държание по време на самия мач.


Ахххх, колко ми е приятно да се гърчиш като най-долната *****. Много навътре ти е влезнало. Жалкарка смешна!


По-полека пич. Няма нужда от подобни квалификации. :qipav:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 26 яну 2014, 14:53

Al написа:
saretta_ написа:
rafaelis написа:Най-жалкият шампион евър. След като още на полуфинала заяви, че би бил щастлив да се откажат и Надал, и Федерер от полуфинал, та да вземе направо титлата #-o , сега и жалка победа. Секунда след мача заглавията вече бяха Вавринка победи контузения Надал. Да му е честито. :qipaz:

Знае си защо е победил, добре поне, че успя в края на мача да обере жалкото си държание по време на самия мач.


Ахххх, колко ми е приятно да се гърчиш като най-долната *****. Много навътре ти е влезнало. Жалкарка смешна!


По-полека пич. Няма нужда от подобни квалификации. :qipav:



Най-жалкият шампион евър.


След като си написал подобна жалка простотия....как да не получиш квалификации? Вярно....малко избухнах, но ще и мине.И без това не ме понася. :qipag:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Al » 26 яну 2014, 14:56

Няма да влизаме в спорове и обяснения. Но квалификацията й е насочена към Вавринка, не към теб. :qipay:

Аз съм доволен, че швейцарец спечели турнира. :qipap:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 26 яну 2014, 15:01

Al написа:Весела, психическите проблеми са много сериозен фактор в спорта. Подценяваш ги. :qipaz:

Напротив, Ал, напълно съм съгласна! Физическата травма ще се излекува, но страха....никога не може да се преодолее или много трудно!
И за друго ти благодаря от името на r.....Никога не забравяш добрия тон! :qipay:

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 26 яну 2014, 15:32

Изображение

=D>

След като си отстранил безспорния номер 1 на четвъртфинал....нямаш право да не триумфираш с титлата! Браво!

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Ich_Will_ » 26 яну 2014, 15:41

saretta_ написа:Пъпката е верен слуга на надролона. :evil: Прави мачовете си на живота срещу сърбина, а като излезе срещу мургавия....играе като най-долната ****а!

:qipag: :qipag: :qipag:

Сега ще си признаеш ли, че го подцени видимо?
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 26 яну 2014, 15:44

Ich_Will_ написа:
saretta_ написа:Пъпката е верен слуга на надролона. :evil: Прави мачовете си на живота срещу сърбина, а като излезе срещу мургавия....играе като най-долната ****а!

:qipag: :qipag: :qipag:

Сега ще си признаеш ли, че го подцени видимо?


Фана ме! :qipae: Въобще не съм очаквал, че ще спечели срещу испанеца. Даже предварително вече му броях 14-та титла на Джанго. Но затова пък.... радостта е вълшебна. :qipbp: :qipag:
Велик ден за тениса!!!!

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Големият шлем 4

Мнениеот PyyHu » 26 яну 2014, 16:39

Честита титла на Вавринка. Напълно си заслужи да триумфира на този турнир.
Лошо, че Надал игра с контузия. Това направи Финала почти безинтересен. Определено Стан е във формата на живота си, и си мисля, че дори Надал да не играеше с контузия, Вавринка пак щеше да спечели титлата.
Хубавото е, че черната серия на Вавринка срещу надал приключи. Това е много важно от психологическа гледна точка. Ако по-нататък двамата пак играят един срещу друг, то тогава Стан няма да е вече в позицията на аутсайдер.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта