ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 06 ное 2013, 22:07

Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:Къде пък съм вложил сила. [-X Тази Мери... :^o Не се съмнявам, че е дама. :qipag: Аааа, защо предпочитам...не се обсъжда в форум. :twisted: Какви 4 групи ?! :shock:

Не си вложил сила никъде.Просто констатация какво е гнева!Така пише :200приятели в четири групи.Ти би трябвало да знаеш,откъде бих могла да знам аз!Ето защо не го обичам Фейса,пазар и клюкарник.Рафаелис го нарича сурат тефтер! :D


ФБ е пълен ***** ! :) 200 в четири групи...за пръв път чувам и разбирам, че са ми групирани. Но има полза и от него де. :twisted: Рафаелис ? Момиче ли е....или дама. :lol: Тука май младежи не се подвизават ?! Освен 2-мата фанатизирани фена на Джокович.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 06 ное 2013, 22:19

Delija написа:Мери аз я изгоних оттук, едва ли ще я видиш. Аз съм зверски селянин и простак, с мен не се излиза на глава. :qipag: :qipag:


Хехе, напрау ми духна под опашката. Затуй сигурно и ти рядко се явяваш вече. :P

Гледам, че сме се обогатили с нов спец. И всички сме му криви, щот си е харесал тенисист, дето е стигнал само до 44 място. Не че мястото има значение, явно в комплекса е работата.
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 06 ное 2013, 22:23

Мери,видя ли какво направи Рафа!№1 на бетон!!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 06 ное 2013, 22:25

Някак си агресията в мен...нарасна ! Защо ли ?! Не знаех, че съм фен на Степанек. :| Имаме си т.нар. дама....тънка познавачка на АТП ранглистата. [-o<
Последна промяна от saretta_ на 06 ное 2013, 22:27, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 06 ное 2013, 22:27

Видях, Весе, но ти не знаеш защо би. Господин Вавринка обяви, че Тони му подсказвал на всяка точка и не че той имал нещо лично против Рафа или чичо му, ама съдията трябвало да се намеси. Сега разбирам защо "малката крава" загуби. Непрекъснато е зяпал в чичо Тони.
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 06 ное 2013, 22:34

maryan unfaitful написа:Видях, Весе, но ти не знаеш защо би. Господин Вавринка обяви, че Тони му подсказвал на всяка точка и не че той имал нещо лично против Рафа или чичо му, ама съдията трябвало да се намеси. Сега разбирам защо "малката крава" загуби. Непрекъснато е зяпал в чичо Тони.

И аз забелязах ,че Стан хвърляше погледи настрани ,но не мислех ,че е това!И къде се е изцепил така Вавринка?

Saretta, момичетата са също дами.Зависи от класата! :D

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 06 ное 2013, 22:38

На пресконференцията след мача. Кронин го изцитира. Помня, че и Федя така започна, когато осъзна, че е застрашен, ама тоз вече би трябвало да е свикнал да го бие Рафа. Явно се чувства много велик, щом чак сега е обърнал внимание на напътствията. :qipaz: Абе, честито ни първо място! На който не му харесва, да не пие.
Изображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 06 ное 2013, 22:44

Vesela Taneva написа:
maryan unfaitful написа:Видях, Весе, но ти не знаеш защо би. Господин Вавринка обяви, че Тони му подсказвал на всяка точка и не че той имал нещо лично против Рафа или чичо му, ама съдията трябвало да се намеси. Сега разбирам защо "малката крава" загуби. Непрекъснато е зяпал в чичо Тони.

И аз забелязах ,че Стан хвърляше погледи настрани ,но не мислех ,че е това!И къде се е изцепил така Вавринка?

Saretta, момичетата са също дами.Зависи от класата! :D


Дама, наричаща най-великия за всички времена - крава ?! Е****и дамата. :gipbg:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 06 ное 2013, 23:03

Освен спец, очевидно лъжец и буквалист, направо радост за сърцето ми. Май тук не съм се сблъсквала с толкоз надарен.
Изображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 06 ное 2013, 23:37

Легендарната Мери-Ан ЪнфейтФУЛ....поласкан съм, че имам честта да комуникирам с такъв мастодонт в тенис-анализите. [-o<

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 07 ное 2013, 01:18

Мери няма нищо общо с дамите, а това за кравата е нищо. Тук си позволи да кълне дори, когато "любимецът" й Джокович спечели АО преди 5 години. Ама като пиша да кълне, наистина за клетви пиша. НЕма такова злобно и смачкано същество, такава злоба.

Веси, Рафаелис и Ани може и да са заслепени и те, но това същество е уникат. Безподобна твар.

п.п.: и аз проклех няколко пъти Джоко, ама съм му симпатизант и е в изблик на моментен яд. :qipah: :qipah: :qipag: Докато при Мери всичко си е някаква тенденция, тая наистина питае цялата тази злоба.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 07 ное 2013, 08:23

Сашо,сори ама ..... :qipac: !
Рафа дръпна килимчето на "узрелия за велики дела"!Малко ли го кълна и ти "тоя/оня",а декларацията ,че не си му фен не сме я забравили.
Толкова години и така и не разбрах защо мразите Рафа.Направо го мразите!Ако започна да цитирам бисерите на всички ,които минаха през темата,ще ми се скапе компа!Каквото повикало,такова се обадило да ти кажа пък аз!
Изображение
Като си спомня как започна Рафа през февруари и къде е сега!!! :qipbp:
Супер точка!Моя е сред публиката:
http://youtu.be/i8eR6jR8rho

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Ich_Will_ » 07 ное 2013, 13:39

Само не вписвай моя милост към тази групичка [-X Не помня да съм казала нещо лошо по негов адрес, веднъж се изпуснах, но без да исках, и Мери ме направи на кайма за принцеси :qipap:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 07 ное 2013, 14:33

Vesela Taneva написа:Като си спомня как започна Рафа през февруари и къде е сега!!! :qipbp:


Колко романтичен беше периода Юни 2012 г. - Февруари 2013 г в световния тенис.Всички имаме носталгия по него. :twisted:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 07 ное 2013, 16:27

Vesela Taneva написа:Каквото повикало,такова се обадило да ти кажа пък аз!


Аз лично започнах, понеже се начетох тук на помии по адрес на Федерер. Така че наистина е така - каквото сте повикали, такова се е обадило.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта