НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Al » 25 авг 2013, 09:29

rafaelis написа:
Al написа:http://www.sportal.bg/news.php?news=441266

:qipaf:
Искам да кажа, че аз нямам нищо общо с думите му и не съм повлиял на мнението му. Както вече казах, не мога да бъда отговорен за изказването му.

Човекът рекъл нещо такова
Федерер, возможно, лучший теннисист в истории, но как человек — он первый с конца.


Направо се отплеснах и си запредставях - отива Ал на работа, сяда зад бюрото и се усмихва на колежката отсреща, разчитайки на поредния относително спокоен ден. Крива, права, с нея работите заедно. При това постигате някакви резултати, с което сте атрактивни за клиентите и ги привличате, съответно привличате и печалба, съответно получавате парички, заплати, премии ...
Колежката ти си сипва сутрешното кафе и с размах отваря пресата, да прочете кое що. След което се чува приглушен писък, все едно Ноле я е халосал по тила със сервис 200 км в час. Скачаш да погледнеш, а там на първа страница в интервю се кипри баща ти, с когото тя се познава покрай теб и който обяснява, че тя "вероятно е от най-добрите в професията, но като човек е пълна нула".

Е това е. :qipag:
Аааааа, всъщност не. Бих дала стекче бира да видя как и обясняваш, че не отговаряш за думите на баща си. :qipaf: :qipag:


Това стекче нЕма на кого да го дадеш, щот бира не пия. :qipae:

И от твоя пример излиза, че ако някой мой роднина или близък приятел каже нещо лошо за когото и да е, виновният съм аз...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Al » 25 авг 2013, 09:31

Vesela Taneva написа:ппКолкото до Ал,той е фен на соца така,че може да не е на бюрото с колежката ,а на друго мЕсто!! :D


Ти си като развалена латерна. Ако соца е съкращение на социалдемокрация в политическия спектър - да. Ако имаш друго предвид - нЕмам сили пак да обяснявам. :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 25 авг 2013, 09:36

rafaelis написа:Леле, каква атмосфера цари, да му е драго на човек да попише.

Че какво и е на атмосферата?Тя си e както винаги изискана и ведра,пълна с взаимно уважение и обич към ближния!!!! :qipap:
ппНали още не сме споменали най-близките си роднини? И това е нещо позитивно! :D

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот rafaelis » 26 авг 2013, 11:42

Al написа:Това стекче нЕма на кого да го дадеш, щот бира не пия. :qipae:

И от твоя пример излиза, че ако някой мой роднина или близък приятел каже нещо лошо за когото и да е, виновният съм аз...


Добре де, мир, кой както си го разбира, щом намираш за нормално родителското тяло да се пъха публично в отношенията с колегите и да не стопираш подобно нещо ... :qipbn: :qipaz:

И все пак, бих искала да попадна на въпросната ситуация, айде, с водка и Изображение
:qipap:

----------------------------------------------

Джокович обратился к членам Генеральной ассамблеи ООН
Первая ракетка мира серб Новак Джокович принял участие в заседании Генеральной ассамблеи ООН и выступил с призывом к развитию детского спорта. Отметим, что в пятницу, 23 августа, в ООН было принято решение провозгласить 6 апреля Международным днём спорта.

"В детстве я наслаждался игрой великого Пита Сампраса и стремился быть похожим на него. Мне потребовалось 13 лет, чтобы достичь своей цели. Я надеюсь, что Международный день спорта будет мотивировать всех нас развивать в молодых людях такие качества как принцип честной игры, уважение к сопернику и умение работать в команде. Спорт помогает бороться с самыми опасными рисками, которые угрожают молодёжи. Мы должны вдохновлять детей на упорную работу, которая может помочь им реализоваться и исполнить мечту", — сказал Джокович.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Al » 26 авг 2013, 12:07

Че то си е мир бре. :qipaz:

Водка с риба съм насреща. :smlove20:

Ти тази година няма ли да участваш в играта за ЕКТ? :roll:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот rafaelis » 26 авг 2013, 13:21

Няма.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 26 авг 2013, 22:00

Vesela Taneva написа:
Delija написа:Еми будувах цяла нощ и тоя педераст да падне така.........

По твоите думи и ти не си нанкал и си клечал цяла нощ или искаш да кажеш ,че не е било заради Джоката ,а заради Рафа? :D


Да, будувах, ама прочети за какъв мач иде реч, и от какъв турнир ....... не съм будувал да гледам някакво смешно чилийско 250 ....... срещу някакви латино-инвалиди.

И в същата нощ будувах и заради още нещо. Волейбол. 2 в 1.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 27 авг 2013, 10:29

Добре де,признавам,че си е струвало да зяпаш по нощите. А ние сме стояли да гледаме Рафа на "смешното чилийско",щото не го бяхме виждали на корта от 7 месеца.То такава радост беше от победите с/у "инвалидите",че все едно печели титли от ГШ! :D Май няма как да ни разбереш,щото нали официално обяви,че не си фен,а само симпатизант.
пп Дано поне волейбола да те е зарадвал,щото като знам какво стана с теб след тениса...... :wink:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Samp » 10 сеп 2013, 07:29

Вън :qipaq: :qipaq: :qipaq:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот rafaelis » 10 сеп 2013, 09:14

Българският фен, най фен в света. :qipag: Представям си половината от публиката на корта да бе завикала "Вън, вън" там на място. :qipag: А те, какви хора, значи ...
При 3:2 Джокович, невероятно играещ в продължение на час, няколко пъти грубо сбърка и позволи на съперника си да изравни резултата. На този етап публиката стана неделима част от мача. Зрителите, сред които бяха Леонардо ди Каприо, Шон Конъри, Дейвид Бекъм, Джесика Алба, Алек Болдуин и други, няколко пъти устройваха овации на играчите заради невероятните им разигравания и удари.

На крака при това, бих добавила.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 10 сеп 2013, 13:27

За мъртвите или добро, или нищо. Затова нищо.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот rafaelis » 10 сеп 2013, 13:38

Ма вие верно сте ... :qipbl: Ще рече човек, че тук бъка от специалисти, номер едно в професията си не само у нас, но и в световен мащаб. Дъ бест 365 дни в годината. И е абсолютно недопустимо някой да не може да бъде във върхова форма през цялото време.
Или пък някой друг да се окаже по във върхова.
Виждам как гилотината пада върху главата на виновника. :qipag: В случай Ноле.

Е, Рафо в това отношение е случил. :qipbo: На фенове. You'll Never Walk Alone.

За мен си, и в най-кофтито моменти, бях сигурна, че "и утре е ден" :qipbp: , както се казва в една стара стара книга. И така се оказа. :qipbp:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 10 сеп 2013, 13:44

Съжалявам, аз съм такъв - като заслужава похвала, хваля го. Като заслужава плюене и псувни - също си ги получава.

Не съм лигав фен, който само точи лиги и се лигави.

Снощи не догледах и първия сет даже, напсувах го много здраво и си легнах. В противен случай, днес трябваше да ходя за нов телевизор.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот rafaelis » 10 сеп 2013, 13:56

Не иде реч да си лигав фен и да точиш лиги по него. Става въпрос за реална преценка на нещата. Реалността е, че не може един играч непрекъснато да е във върхова форма. А също така да няма и никаква конкуренция.
Днес е олабил в сравнение с 2011-та, утре може да намери точния начин да оправи нещата, знаеш ли? (за протокола - като фен на Надал се надявам да не успее да го направи :qipag: ).
А и винаги и навсякъде да е първи - уау, освен всичко останало, каква скука би било.

пп. Не ми давай за пример женския тенис. Там нещата не са у ред с тая доминация. Затуй съм го и отписала някъде след Граф, Селеш, Хингис ...

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 10 сеп 2013, 16:24

Рафаелис,каква майка Тереза си и как успокояваш и вдъхваш надежда :D
Какви лигави фенове за Бога?!Какво сега?Според Сашо: Джоко дай да го пишем умрял! :evil:/ Пу,да не се случва нищо лошо на Джоката /
Феновете са фенове и в добро и в лошо!Я ни виж нас: Рафа падаше през 2011от сърбина на поразия,но не сме го изоставили!Разни юнаци го наричат мангал ,педи,назобан и прочия ,но през едното ухо ни преминава ,та през другото!
пп Дръж се Сашо !И вашето време ще дойде ...след време!


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron