"А" група - сезон 2013-2014

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот 8 » 06 авг 2013, 11:27

Е ти толкова ли не можеш да се светнеш, че Газпром не са се разтичали да дават пари за световно силния български футбол, а че ги побутнаха да се отчетат. Побутна ги премиера, на двустранна официална среща на най-високо държавно ниво на която се обсъжда бизнес проект и ги насочи към кой клуб.

Или ти си помисли, че Газпром са се размечтали за Левски, чисто футболно пратиха делегация тук и между другото покрай футбола (основната цел) ей така са обсъдили приятелски и южен поток, но основното си е неповторимия Левски.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот dgeorgiew » 06 авг 2013, 11:29

Не мога да знам стратегията на гигант като Газпром.
Но ето,че ти ги знаеш как стоят нещата. :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот 8 » 06 авг 2013, 11:32

Нищо не знам. Казвам това което даваха камерите и ако не всичко беше явно поднесено за останалото мога и да се досетя от сладкодумните увъртания на ББ.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Христолов » 06 авг 2013, 11:39

не бих се учудил, ако има левскари, които наистина вярват, че газпром сами са избрали/биха избрали подуенските ЕВРОБОЙЦИ и родни калъфкари за рекламата си, вместо националния отбор по футбол или националния отбор по волейбол. все пак те са с напълно сбъркан светоглед и разбират феърплея само когато е в техен интерес.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Мичо » 06 авг 2013, 12:31

Напротив, Газпром първо искаха в ЦСКА да инвестират, но батака там ги отказа. Това е обществена тайна и се знае така че осмак, не знам кво пееш и ти.
И не знам какво искат разните му селски отборчета като Любимец, Велбъжд и останалите, дето целта на годината им е да уредят два оувъра успешно.

Да напомням ли въжетата за тъч линии при 4-4.
Смърт за тия гадове мръсни,д а еба и отрепките.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Христолов » 06 авг 2013, 12:40

ей тотално си изкукал, искали в цска първо :qipbj: :qipbj: :qipbj:
не ми е до писане сега, иначе.......

п.с. и за овъри взел да говори, та вие при всяка загуба се оправдавате че мустака е играл тото, а напоследък бая често ви се случва :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Мичо » 06 авг 2013, 12:47

Тихо, Велбъжд.
Да не споменем вчерашната дузпа, дето даже Антон Генов захълца. Да еба и мръсните помияри, ако за Левски се свири такава дузпа, всичките боклуци, турци и комунисти ще заревете на умряло.
Но понеже е за Тото Кюстендил, никой не го боли кура, не се и споменава.
като двете дузпи на Лудогорец срещу Металик предпоследния кръг. Същата работа.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Христолов » 06 авг 2013, 12:56

стига си преписвал/преразказвал от левскарските форуми

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Мичо » 06 авг 2013, 12:59

Сбъркал си човека, аз не се казвам Сашко и не съм селянин от Майна таун. :qipap: 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот drvasko98 » 06 авг 2013, 13:09

На мен в тази декларация най-много ми е интересен подписа на Берое. Тука имаше някакъв техен заблуден фен, ще го помоля да коментира

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Мичо » 06 авг 2013, 14:48

Вижте ги и ги запомнете добре! Всичките некадърници събрани на едно, готови в купом да направят фелацио на рязаните пишки на про-турското управление на страната, само и само на "вуте да му е зле". Забравят обаче, че ЛЕВСКИ СОФИЯ може без всеки един спонсор, защото ЛЕВСКИ СОФИЯ има традиции, истинска история и неподражаеми привърженици, каквито техните уродливи отборчета никога няма да притежават! А те всичките рано или късно ще умрат и след две години никой няма да си спомня за тяхното мишкарско съществуване! КОЙ ВИ ЗНАЕ ВАС, БЕ, МЪРШИ?!" South Division
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ СОФИЯ!

САМИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!


8) 8) 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Христолов » 06 авг 2013, 15:05

след такова излияние какво да каже човек, освен НЕ НА ДРОГАТА

Потребителски аватар
STJ
Мнения: 370
Регистриран на: 30 дек 2006, 23:45

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот STJ » 06 авг 2013, 15:52

drvasko98 написа:На мен в тази декларация най-много ми е интересен подписа на Берое. Тука имаше някакъв техен заблуден фен, ще го помоля да коментира


...Някакъв заблуден фен!?..е защо с рогата...Приемам напсаното от теб лично, защото така е и адресирано.
И с какво ти е най-интересен точно пък нашия подпис..Заблуден фен е тоя дето не спира да плюе, ругае, завижда..и не гледа в неговата паничка, а да обезличи нещо постигнато от другия /макар и скромно/...А тука е пълно с такива..Аз съм реалист. Затова и спрях да пиша..само чета..
Защо намесваш БЕРОЕ...Отборите май са подредени по азбучен ред и бие на очи..както и де е.

Хубав ден!
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Al » 06 авг 2013, 17:53

maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот 8 » 06 авг 2013, 18:17

Мичо написа:
Вижте ги и ги запомнете добре! Всичките некадърници събрани на едно, готови в купом да направят фелацио на рязаните пишки на про-турското управление на страната, само и само на "вуте да му е зле". Забравят обаче, че ЛЕВСКИ СОФИЯ може без всеки един спонсор, защото ЛЕВСКИ СОФИЯ има традиции, истинска история и неподражаеми привърженици, каквито техните уродливи отборчета никога няма да притежават! А те всичките рано или късно ще умрат и след две години никой няма да си спомня за тяхното мишкарско съществуване! КОЙ ВИ ЗНАЕ ВАС, БЕ, МЪРШИ?!" South Division
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ СОФИЯ!

САМИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!


8) 8) 8)


Ама вие наистина сте идиоти. Някой тук във форума си направи бъзик с вас "сега ще писнат, че са сами срещу всички" и наистина не закъсня.

А относно умуванията ти (Мичо) веднага ти отговарям. Газпром може да е спонсор и на цялото първенство. Вместо да се дават 3-4 милиона на година на Левски и да му осигуряват бюджета (много удобно, но нас простосмъртните, които не сме близко до патрициите във властта не ни топли) могат да направят това за което бленуваше цялата А група покрай ТВ правата, някъде такава сума да идва от тях.

А и по-престижно звучи цялото първенство да носи твоето име. Предполагам не така мислиш ти, но е разбираемо, фен на Левски си и си привърженик на далаверите и кражбите.

ПП. Горното го предложи дебелия Венци и не виждам нищо лошо в идеята. На втори въпрос "а какво ще кажат Левски" просто отговори "Газпром да не е собственост на Левски".
------------------------------------------------------------------------------------------

Или иначе казано сегашната власт може да се срещне отново с Газпром и да уточнят, че изнудвачите вече не са в управлението и руснаците не са длъжни да плащат рекет на отбор закрилян от мафиотски структури. За сметка на това обаче бихме приветствали идеята ако решат да помагат на целия ни спорт. Доста по-държавно поведение би било отколкото да ходи да обслужва нечии мръсни интереси.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта

cron