КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Al » 08 юли 2013, 15:27

От опит ти го казвам.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 08 юли 2013, 16:19

Al написа:От опит ти го казвам.

Аз също!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Delija » 08 юли 2013, 19:45

Vesela Taneva написа:Сашо 89 иска да каже ,че отвъд Терминал 1 и 2 не е лесно.Не е ,но си струва да се опита.Лошото е ,че излизаме с етикета българи,а това не е Бог знае какъв атестат.Някои хора добре се постараха да не е добър !


Глупости, специално в САЩ имам двама братовчеди и една братовчедка, никой не го ебе, че са българи, то повечето не са и чували за България. Тоя, който замина първи, вече си живее като царче, а аз - глупакът, седя тук и чакам да се оправи държавата. Псувах тия, които заебават България и ги наричах предатели, а ето, че и аз накрая дойдох на техния акъл. :oops: :oops: :oops: Но просто няма оправия, тук сме обречени.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 08 юли 2013, 20:37

Имах предвид Европа Сашо,не ми е минавало през ум за САЩ.Нашенци ще тръгнат към Терминалите когато се отвори пазара на труда 2014г.
пп За Бога как си започнал да пишеш! :shock: Тук как да е ,но в тениса....

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Al » 08 юли 2013, 20:57

Vesela Taneva написа:Нашенци ще тръгнат към Терминалите когато се отвори пазара на труда 2014г.


Ще останем най-готините и ще оберем яките работни места. :qipbo:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Delija » 08 юли 2013, 23:03

Vesela Taneva написа:Имах предвид Европа Сашо,не ми е минавало през ум за САЩ.Нашенци ще тръгнат към Терминалите когато се отвори пазара на труда 2014г.


Нашите са тръгнали към Терминалите още откак отвориха границите след `89-а, би трябвало да си го забелязала.

п.п.: гледа ли интервюто на Сашо Диков преди няколко седмици със Шефкет Чападжиев, в ДикOFF ??! Едно време, май `63-а беше, избягал от родното село - някъде около Мадан, през гръцката граница, слязъл на пристанището в Ню Йорк с няколко долара, мил чинии, правил това-онова в началото ..... години по-късно вече не си знае парите. Е затова бягат хората, искат да имат шанс и те да се развият. Разбира се, че не всеки успява, но важното е да имаш шанса. А тук шанс нямаш.


Vesela Taneva написа:пп За Бога как си започнал да пишеш! :shock: Тук как да е ,но в тениса....


Баш от тениса ми е, още не мога да се примиря заради къдравата шунда.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 09 юли 2013, 08:21

Забелязала съм всичко.Напусналите непосредствено след 89 са реалисти ,които за момент не повярваха ,че в Б-я ще има истинска демокрация и че ония ще оставят кокала образно казано.Става дума за изхода на хората в сегашната ситуация и затова споменавам отварянето на пазара 2014.
Не гледам Сашо Диков ,но знам ,че избягалите по време на соца са били приемани като политически и икономически емигранти.Сега какви ще бъдем?Де факто пак същите,но за ония не може да сме такива,защото официално се водим демократична държава.Толкова сме демократични ,че в момента ни управляват някакви с/у които хората са на улицата почти месец!Това не им пречи вече да освобождават от работа кадри от средния ешалон и да назначават свои.
За шанса съм съгласна с теб на 100%!
пп Знам ,че е от тениса!Сега разбираш по-добре Мери нали? :wink: На фона на твоите пеперливи думички нашите "тоя" и "оня" са .....Не мож`се мерим с теб! :D

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот rafaelis » 09 юли 2013, 08:32

Vesela Taneva написа:избягалите по време на соца са били приемани като политически и икономически емигранти.

Невъзвращенци. Така беше решила държавата - такива да са.
Vesela Taneva написа:Толкова сме демократични ,че в момента ни управляват някакви с/у които хората са на улицата почти месец

Е, чак пък, някакви си хиляда души там ...

Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Al » 09 юли 2013, 09:22

Vesela Taneva написа: Толкова сме демократични ,че в момента ни управляват някакви с/у които хората са на улицата почти месец!


Такива са резултатите от изборите...

:qipbk:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот dgeorgiew » 09 юли 2013, 10:01

rafaelis написа:Изображение


По данни на МВР китайският народ наброява 3 милиона


:qipag:
Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот dgeorgiew » 09 юли 2013, 12:54

https://www.facebook.com/video/video.php?v=389429104502280

АЛф ,стягай редиците,ще се атакува,то се е видяло. armataz_01_25
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Al » 09 юли 2013, 13:00

Аз ще съм ятак. :qipae:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Vesela Taneva » 09 юли 2013, 13:01

rafaelis написа:
Vesela Taneva написа:избягалите по време на соца са били приемани като политически и икономически емигранти.

Невъзвращенци. Така беше решила държавата - такива да са.

Имах предвид ,че избягалите българи за Запада са били политически и икономически емигранти,жертви на соца.За нашенската рОдина са били предатели и невъзвръщенци ,а родата им до девето коляно е била репресирана.
пп Браво на посланиците на Германия и Франция!Двойката и нейният Лакей като нищо ще докарат Б-я до изолация в ЕС!
Гледах снощи Господари на ефира!Няма нищо по -съкрушително от подигравката! =D>

rafaelis написа:
Vesela Taneva написа:Толкова сме демократични ,че в момента ни управляват някакви с/у които хората са на улицата почти месец

Е, чак пък, някакви си хиляда души там ...



Абе къде е "черния хайвер" на протестиращите?
Яйца и домати са необходими на хората ,че когато долетят с автобусите старчоците с ченетата и бастуните да ги "стресират"както призова червения кукунделник,трябва да се отбраняват! :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Delija » 10 юли 2013, 13:05

Румяна Тодорова - сестрата на Илияна Йотова от БКП, е новият шеф на Здравната каса.

Наглостта няма край. #-o

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: КАКВО НОВО В ПАРЛАМЕНТА!

Мнениеот Al » 10 юли 2013, 13:18

Сестрата на евродепутата Илияна Йотова - д-р Румяна Тодорова, за втори път сяда в горещия стол на НЗОК. Тя бе начело на институцията от 2006 до 2009 година – по време на тройната коалиция.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта

cron