ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blazev1992 » 24 юни 2013, 22:02

Жалко за Надал.
Не може да си защити точките от миналата година. :qipbl: :qipbl:
:lol: :lol:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 24 юни 2013, 23:05

Ефектът на здравия зоб, дето гнясаше докато си почиваше "контузен", свърши. И лъсна истината бръже ....

п.п.: Федерер сигурно си е ударил гъза в тавана ....

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 25 юни 2013, 06:40

О,дуетаИзображение
Брилянтно умозаключение,трепач.
С най-добро чувство:що не се гръмнете!?! :D

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blazev1992 » 25 юни 2013, 06:58

Оказа се, че победата на Росол над Надал е била повече от логична. Даже е чудно как Надал е взе 2 сета на 80-тия в света тогава, а днес дори сет не може на 135-тия. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот glory » 25 юни 2013, 11:23

Блажев, много добре знаеш, че Рафа играе трудно срещу блъскачи и сервитьори дори на клей. :qipae: Не, че Дарсис беше кой знае какъв сервитьор, ама сервисът му, за разлика от този на Рафа, доста често го измъкваше от трудни ситуации. И ти си казвал, че Рафа на трева има шанс, ако успее да се промъкне до втората седмица, а и като се отчете факта, че не е играл на тази настилка почти две години, защото миналата година имаше само два мача на трева, което е крайно недостатъно, не виждам нищо чудно, че се случи тази "изненада". Освен това, Рафа, предвид проблемите с коляното, вече не е толкова бърз, колкото преди и закъснява при тичането за по-добро позициониране към топката, което си има значение при играта на бързата настилка. А сервисът му никога не е бил добър, за да му даде някакво предимство тук.
ИзображениеИзображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blazev1992 » 25 юни 2013, 12:28

По-скоро доказва все повече тезата ми. Надал има проблеми срещу НЕПОЗНАТИ тенисисти. Откакто се е върнал, имаше само 2 загуби-Джокович и Себайос. Тоест само Джокович го е побеждавал. Иначе се вижда, че разни непознати нему лица като Алунд, Себайос, Брандс, Клижан, Дарсич му създават 100-кратно повече проблеми от абонатите Ферер, Вавринка, Нишикори и всякакви уж топ тенисисти.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 25 юни 2013, 13:21

Ти изобщо гледа ли мача? Игра без бекхенд, с ужасен сервис и към края куцаше. Познат, непознат, всеки щеше да го бие. Явно коляното не минава и това е. Затуй и не прави подготовка на трева. Здраве да е.
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blazev1992 » 25 юни 2013, 13:25

Добре де, как на клей бекхенд, сервис, мервис и всичко работеше перфектно срещу Ферер и Вавринка, а срещу някакъв белгийски дървар не работи?!?! :shock: :roll:
И това коляно как преди 2 седмици беше като пружина, а вчера не може да ходи. :qipag:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 25 юни 2013, 13:35

Елементарно, Уотсън. Клеят е най-ненатоварващата настилка за ставите. При тревата трябва да се навежда много, защото топката не отскача. Да не говорим, че още като се върна да играе, каза, че с коляното има добри и лоши дни. И изобщо кво те бОли това? Не видях някой да го оправдава, за какво са тия изблици? Като се вижда явно, че Рафа не е добре физически, било от зоба, а кат се прави оня на умряла лисица, иска медицинска помощ по никое време и скача след някое чудодейно хапче, туй било сила на волята. И аз обичам приказки, ама не точно с такива герои.
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 25 юни 2013, 13:41

Работеше ,защото това е КРАЛЯ на клея,а този треволяк не му е родна паша на Рафа и не го обича.Това не му попречи да е два пъти носител на титлата от Уи и да е с титла от Куинс!Искаше го този Уимбълдън и го спечели два пъти. =D>
Аз пък си мислех ,че след тая камара победни мачове ,които изигра на клей и след проблемите с колената, изобщо няма да се вести на Уи.Не направи и няколко мача на страничен турнир за свикване с настилката,само демо с Нишикори.
Да е здрав ,че да го гледаме още по турнирите!Ако Рафа го няма в тура и мен ме няма ! :D

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blazev1992 » 25 юни 2013, 13:47

maryan unfaitful написа:Елементарно, Уотсън. Клеят е най-ненатоварващата настилка за ставите. При тревата трябва да се навежда много, защото топката не отскача. Да не говорим, че още като се върна да играе, каза, че с коляното има добри и лоши дни. И изобщо кво те бОли това? Не видях някой да го оправдава, за какво са тия изблици? Като се вижда явно, че Рафа не е добре физически, било от зоба, а кат се прави оня на умряла лисица, иска медицинска помощ по никое време и скача след някое чудодейно хапче, туй било сила на волята. И аз обичам приказки, ама не точно с такива герои.

Мери, хващала ли си някога тенис ракета? :lol: :lol: Щото като ви чете мненията човек, ще рече, че от тоя спорт се става инвалид. :qipag: :qipag:
7 мача във Франция ги изигра без проблеми, при това някои 5-часови, а тук още на 2-рия час умря. И как нито един път от тия 7 дни няма нямаше "лош" ден, а тук още в първия мач се случи лошият ден за колената. :shock:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 25 юни 2013, 14:05

Блажев, и да съм хващала ракета, и ти да си хващал, нито един от нас не е Надал. И недей да ми вадиш от сто кладенеца вода, че вече става смешно. Ами така, става. Вече ти обясних, а изобщо не мисля, че има нужда от това. Едното не натоварва толкова. И на РГ не игра много добре, но това си е настилката, с която е свикнал, дори да се наложи да играе в защита, има повече шансове.
Аз пък да те питам, случвало ли ти се е да имаш изобщо някаква травма, дори навехнато или разтеглено? Ако ти се е случвало, би трябвало да знаеш как дори като се оправи, в началото пак реагира на влага. А тук говорим за хроничен проблем.
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 25 юни 2013, 14:15

Мери,безсмислено е да го убеждаваш! :qipbl:
Чух за някаква статия в която се пише за проблемите на Рафа и за някакво новото лечение .Излязла е наскоро ,но не мога да я открия.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 25 юни 2013, 15:29

Vesela Taneva написа:О,дуетаИзображение
Брилянтно умозаключение,трепач.
С най-добро чувство:що не се гръмнете!?! :D


Умозаключението ми е точно толкова брилянтно, колкото и на вашия дует с Мери относно някои други тенисисти, чийто успехи все на зобове и барокамери ги отдавате ....

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 25 юни 2013, 16:03

Delija написа:
Vesela Taneva написа:О,дуетаИзображение
Брилянтно умозаключение,трепач.
С най-добро чувство:що не се гръмнете!?! :D


Умозаключението ми е точно толкова брилянтно, колкото и на вашия дует с Мери относно някои други тенисисти, чийто успехи все на зобове и барокамери ги отдавате ....

Тц!Вие сте къде,къде по-по-най! :qipbs:
:D


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron