Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Мичо » 19 юни 2013, 08:23

http://gong.bg/view_article.php?article_id=353715

Името на новото дружество ще бъде ЦСКА София 1923. Литекс също ще продължи участието си в А група. В първия кръг от новото първенство „червените“ няма да бъдат домакини на Локомотив Пловдив, както е по програма, а ще имат съвсем друг съперник и дестинация.


Моите съболезнования, ЦСКА умря.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 19 юни 2013, 08:33

8 написа:
Сезонът след Пражката пролет - 1968-69.

Тогава е заради политическата обстановка, а не някакво решение на клубовете или на БФС. Видите ли някакви главорези вдигат бунтове и ние в знак на солидарност с пролетариите обявяваме бойкот. Няма такова нещо.


А `85-а какво е бе, 8 ??! Не е ли "разформироването" на Левски и ЦСКА по нареждане на БКП ???? За уронване на социалистическия морал и дисциплина ?!
И 1985-а решението е политическо, не спортно.

Надолу не съм ти и чел нещата, просто нямам търпението да чета, сигурно пак някакви безумни примери си дал.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 19 юни 2013, 11:29

Слаб отговор.

1985 е политическо решение, но аз и не споря дали е или не е такова. Спорът е дали са разформировани или не са (и само са преименувани).
По другата линия, неучастието през 69 година, довода ми е че не е решение на клубовете, а именно че е политическо решение. Това (неучастие) ти се опитваш да го впишеш в някакъв аргумент, че 1985 не са разформировани отборите. Няма такъв спор кога е или не е политическо решение през 69 и 85 година и сравнения между двете, че да си го измисляш сам. Аз такъв спор не водя, води си го сам. Аз водя, че 85 са разформировани и че 69 не е решение на клубовете да бойкотират.

Надолу ясно, че "не си чел" :qipad: след като най-доброто което си измислил е някакъв въображаем спор за който вече ти обясних, че си го съчиняваш. Разбира се излишно е да потретвам въпроса си. Много добре си го видял. Просто не искаш да отговаряш.

За финал и аз продължавам. Ти не си Александър [-X
Последна промяна от 8 на 19 юни 2013, 11:30, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Мичо » 19 юни 2013, 11:30

Вече е решено как ще се казва новият ЦСКА. Sportal.bg информира за името читателите си още преди месец, но днес то бе потвърдено. Официално червените ще са "ЦСКА 1923". Той ще играе в "А" група с лиценза на Нефтохимик. Бургаският клуб ще получи марката и историята на армейците. Старият клуб, който е в момента, ще бъде прекръстен на Армеец, името идва от дружеството, което ще се води собственик на клуба.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=432915
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Samp » 19 юни 2013, 11:34

А дълговете кой ги получава, пак ли бургаският клуб :roll:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 19 юни 2013, 11:35

8 написа:Слаб отговор.

1985 е политическо решение, но аз и не споря дали е или не е такова. Спорът е дали са разформировани или не са (и само са преименувани).


Да, не са разформировани. Разформирован е Жрински Мостар през 1945-а, но не и ЦСКА и Левски.

Повече не ми се спори с човек, който си мисли, че лицензите са като найлонови торбички и всеки си ги подмята как му хрумне.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 19 юни 2013, 11:36

Samp написа:А дълговете кой ги получава, пак ли бургаският клуб :roll:


Дълговете си остават в ЦСКА, т.е. Армеец.
Нафтата няма нищо общо с ЦСКА, съответно и с дълговете.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Samp » 19 юни 2013, 11:41

Да бе, чакай че докато схвана кой кой е, кой ще стане и кой е бил и стана много сложно :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 19 юни 2013, 11:41

Мичо написа:http://gong.bg/view_article.php?article_id=353715

Името на новото дружество ще бъде ЦСКА София 1923. Литекс също ще продължи участието си в А група. В първия кръг от новото първенство „червените“ няма да бъдат домакини на Локомотив Пловдив, както е по програма, а ще имат съвсем друг съперник и дестинация.


Моите съболезнования, ЦСКА умря.


:qipbp: :qipbp: :qipbp:

С нескрита радост установявам, че първи интерес ти остава ЦСКА и не спираш да ги следиш. Това е добра новина.
По отношение на "съболезнованията" успокой се малко. Нали вече ни няма по твоята логика. Какво толкова се пениш?

Освен твоята изнасилена радост, зад която прозира безсилие и злоба, откривам и още 2 основни добри новини и няколко странични като бонуси (все от твоите писания и линкове за което ти благодаря, че следиш отблизо нещата :qipay: )
1. В линка ти "по изчезването на ЦСКА" пише:
Бюджетът на ЦСКА за новия сезон ще бъде около 10 милиона лева. Той вече е обезпечен.

Добре де, нали ни няма, защо ни наричат пак ЦСКА :shock: Удивлението ми е пълно като отчета, че няма кавички и направо стига до кресчендо като знам, че това го пише тъмно синя медия.
Някак си като страничен факт само да спомена, че ми харесва цифрата на бюджета от цитата. Направо сме унищожени. Дай боже всекиму. Сигурно си много доволен от нашата смърт :qipbo:
2. Големи играчи сме станали :qipaf:
Всички ни чакаха през Литекс, а ние през Нафтата направихме номера. Настигаме ви (в административните похвани) :qipbp: Чудо невиждано, Левски да трепери от по-силен организационно отбор. Това си е новина :qipay:
Сега (като е през Нафтата) официално не нарушаваме правилата с два отбора с един и същи собственик и Литекс може и той да си остане. Та да си организираме нещата от всички посоки, а тие да виеш на умряло каква мафия сме. Ще има да плачеш за предишното ни състояние в което ни имаше за "живи", но пък ще е голям купон. Гришата неофициално откъм ЦСКА ще вие бие, а Литекс отстрани ще помага (където все още официално е Гришата).

Наистина страхотни новини. Още такива има ли? [-o<
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 19 юни 2013, 11:43

Delija написа:
8 написа:Слаб отговор.

1985 е политическо решение, но аз и не споря дали е или не е такова. Спорът е дали са разформировани или не са (и само са преименувани).


Да, не са разформировани. Разформирован е Жрински Мостар през 1945-а, но не и ЦСКА и Левски.

Повече не ми се спори с човек, който си мисли, че лицензите са като найлонови торбички и всеки си ги подмята как му хрумне.


И на мен не ми се спори с човек, който четвърти път бяга от отговор, но иначе иска на всичко да му се отговаря.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 19 юни 2013, 11:46

Samp написа:А дълговете кой ги получава, пак ли бургаският клуб :roll:


При всички положения не този за който ще викат червените фенове и който ще продължава да ви дразни, а какви точно хватки ще се направят, през Бургас или Ловеч, няма голямо значение. Някакъв си маршрут, който Мичо и подобни следят до безумие, но иначе няма голямо значение.

За да сте спокойни просто пишете, че ЦСКА вече го няма и готово. Ама да не вземете да напълните с "бургаския отбор" стадиона. Щото аз така ще разбирам пълен Б сектор, като мач с ЦСКА. Няма логика срещу отбор новак да се надървяте така.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Мичо » 19 юни 2013, 11:46

Осмак, трепериш ли да не падне турско-комунистическото правителство? Както треперят почти всички червени боклуци?
Излязохте наяве, турци мръсни.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 19 юни 2013, 11:50

:qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:

Добре сме ние. Да живее властта и всички комунисти, демократи, турци и националисти при положение, че ни препознават като техен отбор.
То било хубаво бе. Сега ако може и два петролни гиганта за спонсори да ни спретнат :qipbo:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Мичо » 19 юни 2013, 11:50

кво му е хубавото, народа се вдигна и ще ви измете, отрепки мръсни. :qipbo:
Следващата цел е да се изметат отрепките от селата, които ни цапат свежия софийски въздух, мърсят ни свежите софийски улици и само хленчат колко са зле докато си поръчват портмонета от крокодилска кожа от Англия. :qipbp: :qipbp: :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 19 юни 2013, 11:57

Няма проблем. Ще се нагодим и към гербаджии или други които дойдат на власт. Щом така връткаме какви ли не отбори, за да изчистим дълговете си, сигурно и с политиците ще успеем. Не знам само дали нашите са овладели приома като го правят да обявяват предните, които са ни помагали, за упражняващи репресии над нас, а не би било лошо така да сме галеници на всички и да се обявяваме за жертви.

ЦСКА не претендира да е отбор на София. Той е на България.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта

cron