ИЗБОРИ 2013

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот dgeorgiew » 29 май 2013, 13:03

emevev написа:Виждам, че Сидеров няма правилен ход според твоите тълкувания: ако спаси кворума (както направи), значи играе с БСП и ДПС, ако не го направи, значи играе с ГЕРБ... :roll:


Не е точно така :) има вариант да играе и за себе си.
Имаш принципи,имаш програма,която следваш.До колкото си спомням той твърдеше,че никога няма да работи с не европейската,извън конституционната ит.н. партия ДПС.
Обаче той си е милионер в евро и го боли патката за принципи и позиции.

Малко ми е мъчно,но трябва да призная,че силния политик в този парламент е Местан.
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот emevev » 29 май 2013, 13:20

dgeorgiew написа:Не е точно така :) има вариант да играе и за себе си.


Какъв е този вариант? (да има кворум, за да го обвиняват, че играе с БСП или да няма кворум и да го обвинят, че играе с ГЕРБ, с които също обяви, че няма да се заиграва) :roll:

А милионери са всички лидери на тези партии - това е ясно...

П.П. При разваляне на кворума, обвиненията щяха да са по-сериозни даже, понеже тогава щеше да става дума за: запазване на държавността, за всяване на хаос и анархия, за нови избори, за безвластие и т.н.
Последна промяна от emevev на 29 май 2013, 13:22, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение
1837-1873

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот drvasko98 » 29 май 2013, 13:21

За държавата България ще е най-добре по принцип да я управляват турци. Е, за българите може и да не е, но какво от това.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 29 май 2013, 13:35

Христолов написа:
Delija написа:

от две седмици съм в множествен оргазъм да гледам насрани бойковчета като теб :qipbp:


Първо, не съм бойковче. Никога не съм гласувал за него. Нито можеш да ме видиш да пиша пламенни слова в негова защита.
Второ, жалко щом това ти е радостта. Доволен си и на Лютви Местан, Марияна Ибрикчиева и всякакви такива, само и само на "бойковчетата" да им е зле.
Трето, България наистина загива.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 29 май 2013, 13:38

Христолов написа:
Delija написа:[

Продължавай да пишеш, леке, истинско забавление е да те гледам как въртиш, сучеш, отмяташ и заобикаляш.

С осмака се бъзикахме, ама ти се оказа много хлъзгава риба.


Не знам какво съм се оказал, Христолчо, аз моят глас не съм го давал никога за Бойко. Разбирам обаче, че за теб е най-важно да се плюе Бойко и хич не ти дреме за уникалния цирк, който ни спретнаха ...

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот emevev » 29 май 2013, 13:38

България загива без значение, дали ще ни управлява БСП или ГЕРБ...

И така ще е, докато основен приоритет са ни еврофондовете, вместо производството... (еврофондовете всъщност трябва да са само в помощ на бизнеса, а у нас представляват основен фактор и източник на средства)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Христолов » 29 май 2013, 13:43

Delija написа:
Христолов написа:
Delija написа:

от две седмици съм в множествен оргазъм да гледам насрани бойковчета като теб :qipbp:


Първо, не съм бойковче. Никога не съм гласувал за него. Нито можеш да ме видиш да пиша пламенни слова в негова защита.
Второ, жалко щом това ти е радостта. Доволен си и на Лютви Местан, Марияна Ибрикчиева и всякакви такива, само и само на "бойковчетата" да им е зле.
Трето, България наистина загива.

1. пламенни слова няма, но има атака срещу всички други; има и извъртане на дългогодишни мнения в защита на тиквата
2. никой не е доволен от тях, но са по-безобидни
3. откога, от днеска ли изведнъж започна това?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 29 май 2013, 13:48

Тиквата няма как да го харесвам, още по-малко да го защитавам генерално, най-малкото като фен на ЦСКА - защото точно той докара мастити спонсори от Русия на Левски (ВТБ, Газпром ... макар, че сега, като падна от власт, може и да се разсъхне работата с вторите, гледам има зацикляне) ..... докато при нас държи тия пернишки гавроши, които се гаврят с ЦСКА.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 29 май 2013, 13:51

Христолов написа:3. откога, от днеска ли изведнъж започна това?


Започва от 9-и септември 1944-а ...

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот drvasko98 » 29 май 2013, 13:58

Delija написа:
Христолов написа:3. откога, от днеска ли изведнъж започна това?


Започва от 9-и септември 1944-а ...


Опасявам се, че е преди това

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Stinkata » 29 май 2013, 16:10

Изображение
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 29 май 2013, 17:10

Сега слушах по Гонг-а новата министърка на спорта. Че идея си няма от спорт, ясно. Но най-лошото е, че тя просто приема това като някаква досадна работа. Питаха я дали ще присъства вече на спортни събития, и тя отговори, че щяла да спазва държавния протокол, демек ще присъства когато това е необходимо по "държавен протокол". #-o #-o Нея очевидно спортът ама хич не я вълнува, просто някакво задължение и толкова.

Иначе кабинетът бил експертен .... представям си и по другите министерства с колко "експерти" на държавна хранилка ще се напълни.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Vesela Taneva » 29 май 2013, 18:08

Край!Комунистите и турците си спретнаха кабинет с активното участие на ония от Атака.Такова масирано активно мероприятие не сме наблюдавали .Много отдавна подготвено и изпипано с различни играчи.Както казах, ударихме дъното на падението с тази политическа помия......Колкото и да е странно ,започвам да уважавам донякъде тия от Герб.Винаги съм в подкрепа на жертвите от интригите.Май все повече хора започват да мислят по този начин.Поне по-умните ,де! :D

Е,честитка на форумните комунисти.Вашите хора сега ще ни ...... :qipap:

Това е просто разкошно и който го е направил има моето :qipay:
Изображение
Ще го пратя на родата в странство!Много ще се изкефят!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот vill_1 » 29 май 2013, 18:30

Важното е че ГЕРБ ги няма,отново тройна коалиция,да живее комунизма! :qipbo:

А,вие,които гласувахте за Атака,чувствате ли се поебани в гъзеца,а? :qipap:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИЗБОРИ 2013

Мнениеот Delija » 29 май 2013, 18:43

emevev написа:
Виждам, че Сидеров няма правилен ход според твоите тълкувания: ако спаси кворума (както направи), значи играе с БСП и ДПС, ако не го направи, значи играе с ГЕРБ... :roll:

18-ти път: към днешна дата не симпатизирам на Атака (и не съм техен гласоподавател) и изобщо нямам за лична цел да ги защитавам... Ама безпочвени нападки с/у когото и да е не ме кефят...


Виж сега, когато си влязал в парламента с гласовете на една определена група хора, редно е да имаш някакъв морал и принципи, които да спазваш. Те затова са те избрали, защото ги проповядваш.

Ако проведеш проучване сред симпатизантите на Атака - ЗА или ПРОТИВ правителство на БСП и ДПС, бъди сигурен, че резултатът ще е смазващ. Ти си обявил пред тези хора вече, че никога не би подкрепил правителство с участието на "противоконституционната и терористична партия ДПС".

Така, че верният ход е да спазваш принципите и морала, които си обявил, че проповядваш. Това беше верният ход на Волен Сидеров. Всичко друго е проституция ...


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта

cron