Не се наиграха - част ІІ

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот nacho » 08 фев 2013, 00:23

ами да,който се хваща бодигард при фигура от подземния свят трябва да знае че си слага главата в торбата :qipad: макар че в последно време май повече се гърми и по-малко се трепят :qipad: а на Доган оня Октай дори не можа да гръмне :qipbo: ега ти цирка беше :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Delija » 08 фев 2013, 20:05

Е, то при Доган не беше никакъв атентат, а жалък цирк.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот nacho » 09 фев 2013, 00:34

е да ама я питай Сашо Диков примерно :qipbo: той пак беше култов,разстреля пилешкото месо и обяви че е опит за атентат щото пистолетът можел да убива макар че е газов :qipad: нищо че така и не се разбра дали е бил зареден изобщо :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Delija » 09 фев 2013, 01:45

Жалко, ако смята така. В крайна сметка, мисля че на всеки човек, с поне 0,001 грама мозък, му е ясно, че ако искаха да убиват Духан, никой няма да тръгне с газово пистолетче, просто отива с истински боен, насочва го в главата му, бум и Аллах акбар, вечна му слава.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Delija » 13 мар 2013, 15:03

51-годишен мъж от София се е самозапалил пред сградата на президентството. Мъжът е откаран в болница. Той е без криминални регистрации.


Айде още един олигофрен .... почнаха да никнат като гъби, явно стана модно. Ако пукне, дали и за него ще правим национален траур ?!


Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Al » 09 юли 2013, 12:25

Отишъл е сам да поплува разбираш ли...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот dgeorgiew » 09 юли 2013, 12:53

Тоя измамник със сигурност е имал бая врагове.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Delija » 09 юли 2013, 17:40

Пак си поживя в охолство мръсният доносник от ДС, трябваше много по-рано да умре, мръсен боклук.

Ред е на оня с Ролекс-ите, да еба и изметта нагла.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот rafaelis » 30 дек 2013, 15:07

Газим България

Вървях в петък, тринадесети, по бул. Христо Ботев. И понеже, нашите улици, поддържани с нашите данъци не позволяват да стигна до този булевард с детска количка, носех бебето си вързано до мен, в слинг. Трябваше да пресека булеварда и, като примерен гражданин, отговорен и за живота на детето си, тези неща ги върша само на пешеходна пътека.

Пресичах, колите спряха, за да мина. И точно, когато пътеката трябваше да свърши в тротоара, на пътя ми се изпречи спрял върху нея огромен черен джип. Беше толкова дълъг, че заемаше цялата широчина на пешеходната. Трябваше или да заобиколя отзад, или отпред.

Избрах да го направя отпред. Но, като винаги реших да вербализирам възмущението си спрямо водача в спрялото МПС. Чукнах на стъклото и в този момент от вътре срещнах поглед на неприятна изненаданост, гарнирана с досада.

- Спрял сте на ПЕШЕХОДНА ПЪТЕКА! Това е пешеходна пътека! – в този момент се загледах в шофьора – очила със златисти тънки рамки, двойна гуша и волева брадичка с дупка по средата, като на супермен. Не ми бе нужно много време, за да се сетя, че тая физиономия аз я знам – господин екс.-шефът на данъчните инспектори, господин настоящият депутат от ГЕРБ Красимир Стефанов. Истински супермен, който с депутатството вече се е приземил на джип.

Отговорът от вътре беше нещо от сорта на „Я се разкарай ма!” или поне езикът на тялото това говореше, защото отвън няма как да се чуе какво се говори в огромната машина.

- Ама как ще спираш на пешеходната пътека, какъв си ти! – за разлика от всеки друг път, когато влизам в пререкание с някой, спрял неправилно, този път странно не вдигнах кръвно. Изумена бях от отношението на човека вътре, на който аз и вие плащаме заплатата, който е избраник на народа, за да му слугува. Поведението му беше като на същество, което изобщо не иска, не може и няма как да проумее каква е болката на човек, като мен. „Гледай си работата”, „Разкарай ми се” и каквото и да е казвал отвътре лъхаше на досада и възмутеност, че някаква от улицата мърла му държи сметка.

Все пак трябваше да си продължа по пътя. Както казах бях решила да мина пред изпречилото ми се превозно средство.

Моментът, в който правех крачка пред джипа, господин депутатът отпусна съединителя и колата мръдна напред и аха да ни подпре – мен, гражданинът, избирателят, жената, майката и бебето което носех.

За съществото зад волана аз и детето ми бяхме нещо към което той си позволи да придвижи колата си, за да ме сплаши, за да покаже силата и превъзходството си. Дали би ни сгазил?

- Ти луд ли си?! Ти не виждаш ли, че пресичам! – лелката на мястото до шофьора ме гледаше с отвращението, с което би гледа лайно, залепнало по ботуша й.

На въпросите от познати, защо не съм извадила телефона, за да снимам героя от случката, номера на колата му и местоположението, какво отговорих? В онзи момент изобщо не се сетих за никакъв телефон, никакво снимане. Аз бях микроб, който трябваше да се оттегли, за да се спаси или снимката щеше да е последното нещо в живота му…а, да, и този на детето му. В онзи момент, аз за първи път се сблъсках с някой, който можеше и да ме бутне с колата си. Защото той е „господин депутатът”. Всички знаем – година-две условно, максимум, колко му е!

В този ден разбрах, че някой би ме сгазил, за това, че му казвам, че нарушава закона. Този някой е господин депутатът, народен представител. Той даже би сгазил дете, би сгазили бъдещето на тая държава. Грешка, пардон. Даже две грешки!

............

Но какво ви занимавам, чудо голямо. Оцелях, ей! Оцеляхме!

Супершоу „Газим България” продължава и утре, на Вашата улица и във Вашия град!

http://pippilotamentolka.wordpress.com/2013/12/19/gazi/

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Delija » 30 дек 2013, 19:18

Той даже би сгазил дете, би сгазили бъдещето на тая държава.


Те отдавна сгазиха бъдещето на тази държава .... какво се чудите въобще ??!
Преди месец изпратих още един приятел, с все жена му и детето, замина към белите държави ....

Това е последният век, в който съществува държава България, след не много десетилетия мъките ще свършат. Ще подпират с лъскавите си коли циганите и турците ...... ама като подпреш циганина, идва половината махала после ....

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот rafaelis » 05 мар 2014, 19:22

Бареков се оправдава за имота си в "Драгалевци"
Бившият директор на ТВ7, който започна политическа кариера със сериозни инвестиции в обиколки из страната, живее в луксозното жилище от края на 2013 г.

Изображение

Лидерът на "България без цензура“ Николай Бареков живее в луксозна къща в скъпия столичен кв. "Драгалевци".

Информацията за имота му бе разпространена онлайн, а по-късно потвърдена и от самия Бареков в изявление на сайта му.

Бившият директор на ТВ7, който започна политическа кариера със сериозни инвестиции в обиколки из страната, живее в луксозното жилище от края на 2013 г.

Днес Бареков обяви, че живеел под наем в "Драгалевци", тъй като се страхувал за своята безопасност.

Той обвини сайтове от "империята на Бойко Борисов", че разкрили къде живее и сега трябвало да си търси ново жилище. Бареков не пропусна да обвини Борисов, че харчел пари на данъкоплатци за жилище в столичния квартал "Бояна".

Междувременно проверка на Offnews.bg е показала, че фирмата, която е собственик на къщата на Бареков, е на негови подчинени.

Две от младите дами собственички – Магдалина Христова и Иванка Неделчева, са активистки на партия „България без цензура“. Компанията им „Инвестиция БГ“ е основана миналия ноември, а през декември купува луксозния имот, оценяван на около един милион лева. След това го дава под наем на Бареков.

И трите собственички в "Инвестиция БГ" са на възраст между 25 и 27 години.

Според източници на "Офнюз" Магдалина Христова е приятелка на шефа на охраната на Бареков, както и на друга близка жена на новия политик. Христова е и част от ръководството на "България без цензура". Иванка Неделчева също е сътрудничка на "България без цензура", работи като пиар на партията и може да бъде видяна на снимки с Бареков, пише онлайн изданието.

http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/b ... ci-6006811

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот rafaelis » 05 мар 2014, 19:26

"Спортното майсторство, което показа Сани Жекова, и, както казах на срещата с баща й и треньор с премиера, лошият шанс да не финишира трета не беше свързан със спортно майсторство, а нечие друго спортно майсторство, което е отнело нейното спортно майсторство като престиж. По тази причина, че аз реших - въпреки че де факто за нас е трета, не де юре, е достатъчно категоричен престиж и я възнаградих."

:qipbc: :qipbc: :qipbc: :qipbu: :qipbu: :qipbu: #-o #-o #-o
Така спортният министър Мариана Георгиева обясни премиите на Григор Димитров, Цветана Пиронкова и Александра Жекова, които са в разрез с подписаната от самата нея инструкция за награждаване.

http://www.dnevnik.bg/sport/2014/03/05/ ... =yellow_ip

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот Delija » 05 мар 2014, 20:24

Тоя боклук Бареков ..... как се ояде с пари от ДПС само за 1-2 години. #-o #-o #-o Живее като милионер вече.

Дано се случи нещо със синчето му, да еба и боклука му крадлив.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Не се наиграха - част ІІ

Мнениеот annysy » 06 мар 2014, 18:33

Е, Дели, последното е гадно, какво е виновно горкото дете, че баща му е за...
А че е боклук, боклук е, но то и 1 свестен вече не виждам аз, което си е направо страшно :?
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта