ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 фев 2013, 20:41

Добре,изпращат му договор в който се упоменава вид настилка,хотели и цени ,награден фонд и други подробности.Не вярвам да му пращат по пощата мостра от настилката и от топките.Това означава ,че всеки тенисист ще плаща билет на свой представител да нагледа условията и най-вече корта ,па ако може и да поиграе на него за да види как е,да постреля с топка по линиите за да пробва дали се трошат или не!Малко фантАстично ми се види това! :qipbl: Не,че вземам страна по въпроса,просто ми е интересно,па и много не вярвам Рафа да поюри някой чак в Бразилия или Чили да опипа корта.
Сега в Акапулко настилката ще е добра,поне така казва нашият"БОГ" :D
В интервю Рафа казва ,че след Акапулко ще решава ще се пусне ли на хард в ИУ и Маями.Всичко зависи от състоянието на коляното и не го интересува друго, защото той е свикнал както на победа ,така и на загуба.Това последното е провокирано от приказки ,че няма да отиде на Мастърите в САЩ, за да не среща силните.
Последна промяна от Vesela Taneva на 18 фев 2013, 20:55, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 18 фев 2013, 20:54

:qipap: Всъщност това би било добра пазарна ниша, да вземе да се цаним за работата, а?

пу първа :qipbo:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 фев 2013, 20:57

Всички ,всички!Една топките,друга корта...и тн :qipag:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 18 фев 2013, 21:02

:qipbq: :qipay: и само лично на Краля ще докладваме очи в очи никакви посредници :qipae:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 фев 2013, 21:08

И колко турнира играе Рафа на година?Какво разкарване ще пада,не е истина! :qipbp:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот rafaelis » 18 фев 2013, 21:12

Ами това, даже не в Бразилия или на Мачу Пикчу, как се е случило с двама от топ три, м?
11.05.2012
Собственикът на "Мастърс 1000" в Мадрид Йон Цириак се извини за хлъзгавите кортове на неговия турнир, но уточни че това няма нищо общо със синия цвят на клея.
Заради условията за игра през тази година в Мадрид, Рафаел Надал заплаши, че няма да участва през 2013-а. Сериозни критики към надпреварата отправи и световният номер 1 Новак Джокович, който подкрепи Надал.

Ноле ще започне участието си директно от втори кръг (Рим 2012 б.м.), където очаква Бърнард Томич или Сантяго Хиралдо, а преди да излезе на корта за първия си мач сърбинът сподели, "че след сините кортове в Мадрид, тук се чувствам като в рая".

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 фев 2013, 21:17

Като ни цанят нас за дегустатори,край на проблемите!Бай ти Циряк ще ни козирува щото като кажем ,че нЕма да играе Рафа ..ще си пребоядиса настилката и ще докара от френския естествен шамот,дет` го има само на РГ :qipag: !!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 18 фев 2013, 21:28

:qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: Весиии, хареса миии! :qipaz:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 18 фев 2013, 21:48

annysy написа::mrgreen: Не зная дали ги повтарям 1 към 1, Дели, ти си чел повече :qipae: , но пък ако мислим еднакво с Рафа не виждам лошо, напротив, пък може и някак да ми ги е втълпила сектата при сеансите :qipap:


По-точно, Ани, той, пардон - Той, мисли, вие само чакате какво ще измисли и го разпространявате и пропагандирате. :qipap: :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 18 фев 2013, 21:56

Vesela Taneva написа:Добре,изпращат му договор в който се упоменава вид настилка,хотели и цени ,награден фонд и други подробности.Не вярвам да му пращат по пощата мостра от настилката и от топките.Това означава ,че всеки тенисист ще плаща билет на свой представител да нагледа условията и най-вече корта ,па ако може и да поиграе на него за да види как е,да постреля с топка по линиите за да пробва дали се трошат или не!Малко фантАстично ми се види това! :qipbl:


В случая, не е и нужно бе, Веселке. Мисли малко логично, Рафа има много познати сред тенисистите, спокойно може да звънне примерно на своя приятел и сънародник Николас Алмагро, който предната година е спечелил турнира в Сао Пауло, и да го попита как е корта там, условията, всичко .....

А относно договорите за турнирите, резервациите на хотели и билети, уточняване на условията и т.н., си има упълномощени хора в екипа на Надал, които се занимават с това. Всеки, който си мисли нещо друго, чакайки междувременно и някакви "неопровержими доказателства" от мен, е пълен наивник. :qipbc: :qipbc:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 18 фев 2013, 22:05

rafaelis написа:Ами това, даже не в Бразилия или на Мачу Пикчу, как се е случило с двама от топ три, м?
11.05.2012
Собственикът на "Мастърс 1000" в Мадрид Йон Цириак се извини за хлъзгавите кортове на неговия турнир, но уточни че това няма нищо общо със синия цвят на клея.
Заради условията за игра през тази година в Мадрид, Рафаел Надал заплаши, че няма да участва през 2013-а. Сериозни критики към надпреварата отправи и световният номер 1 Новак Джокович, който подкрепи Надал.

Ноле ще започне участието си директно от втори кръг (Рим 2012 б.м.), където очаква Бърнард Томич или Сантяго Хиралдо, а преди да излезе на корта за първия си мач сърбинът сподели, "че след сините кортове в Мадрид, тук се чувствам като в рая".


Мадрид е по-особен случай, там миналата година наистина имаше някаква тотална подмяна на настилката покрай тоя син клей, докато в Сао Пауло всяка година си се играе на един и същ червен клей. :D :D

Джоко е пискал и за други турнири, което също не му прави чест. Като не му изнася, да не е ходил.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 фев 2013, 22:51

Е, това направо изтрепА рибата!Да се обади на познати да ги пита какъв е корта от предната година!
:shock: Колкото до билетите и хотелите,има си агенции за това и наистина се занимават хора от екипа му
Сега ще докараш от десет кладенеца вода и то за какво?
Според мен всички отиват на турнир и там на тренировка разбират на какво точно са попаднали.Дори на познат турнир ,настилката може да е различна.Фед рева една година ,че на АО не му била по вкуса .Всяка настилка си има своите ..тънкости Когато е отявлено калпава ,се оплакват

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 18 фев 2013, 23:07

Vesela Taneva написа:Е, това направо изтрепА рибата!Да се обади на познати да ги пита какъв е корта от предната година!
:shock:


Да, защо да не попита Алмагро, много ли е сложно ??! :qipbj: :qipbj: Аз лично знам за доста случаи когато футболисти, обмисляйки дали да преминат в даден клуб, се обаждат на свои познати колеги и/или сънародници, които вече са били там, да ги подпитат как стоят нещата. Убеден съм, че и в другите спортове спортистите обменят помежду си информация, ти май вЕрно падаш от Марс. #-o #-o


Vesela Taneva написа:Колкото до билетите и хотелите,има си агенции за това и наистина се занимават хора от екипа му


Брей, не може да бъде, я дай неопровержими доказателства. :qipag: :qipag:


Vesela Taneva написа:Според мен всички отиват на турнир и там на тренировка разбират на какво точно са попаднали.


:qipbj: :qipbj: :qipbj:


Гришо, Гулбис и такива сто на сто, ама заеби ти топ-тенисистите като Надал, Фед, Джоко или Мъри, да ходят по турнири така на сляпо. Записват се без да проверят дори елементарни неща и като отидат, каквото сабя покаже. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 фев 2013, 23:19

Защо критикуват настилките тогава,нали ги познават /питат познати :qipag: /!Айде ,Рафа според теб се застраховал от евентуална загуба,ами другите?
Дори и не всичко да им е по вкуса навсякъде ,има турнири на които са задължени да играят.Няма 6/5!Твоят "съвет" като не им харесва ,да не ходят не върви.Това не значи ,че не могат да си кажат критиките!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 18 фев 2013, 23:27

Оф, какво да обяснявам на разни извънземни, на които им е смешно и чудно как е възможно един спортист да се обади на свой колега и да го попита как седят нещата на еди си кое място ?!?! #-o #-o

Ромен Ели лятото сам сподели, че се е обадил на сънародника си Седрик Бардон, бивш футболист на Левски, да го поразпита за Левски и България, преди да подпише с тима. Но не, според нашата аз съм някакъв хахо и си ги фантазирам тия неща, спортистите не се имат за колеги и не си споделят един с друг, всичко е плод на болния ми мозък. :qipbc: :qipbc:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта

cron