ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 17 фев 2013, 22:03

maryan unfaitful написа:
Delija написа:Добре, че кортът е скапан, топките невидими, линиите чупливи, че инак не виждах как Надал може да бие далеч по-класния аржентинец. Определено намаза от лошите условия за игра.


Не ни лъжи, че си гледал, Дели! :qipag:


Не съм гледал, прекалено е скапан кортът, линиите постоянно се чупят, топките са невидими и се отказах да гледам. :qipbk: :qipbk: Просто написах причините за загубата на Налбандян, който на нормален корт печелеше от раз.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 17 фев 2013, 23:11

:mrgreen: Дели, кат` не си гледал, не си видял, че изнесоха мачът да бъде на друг корт :qipae:

:qipba:
Изображение

Изображение
да, да, да....
Изображение

Изображение
ей, обичаме те бе :D
Изображение
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blazev1992 » 17 фев 2013, 23:16

Кой е чертал линиите на тоя корт? :shock: Сигурно не е хващал линия през живота си.
А Надал днес кво каза за топките-пак ли бяха фалшиви. :qipag:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 17 фев 2013, 23:39

Че как, специално направен за Рафа и максимално гаден за Налби корт. Плюс това му бяха дали некъв суперхироу крак, линиите се движеха в негова полза, съдиите бяха подкупени и всъщност Налби изобщо не дойде. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 17 фев 2013, 23:49

[-X Ааа, дойде, дойде, накрая за снимките :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 18 фев 2013, 00:26

Да бе, как пропуснАх. Дойде за достоверност. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 фев 2013, 10:06

Вече е време да ходим в Мексико! :D
Рафа,заедно с агента си Карлос Коста е създал своя мениджърска компания,която ще се занимава не само с тенисисти ,но и с футболисти и голфъри.Освен това ангенцията му ще организира и комерсиални мероприятия.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот rafaelis » 18 фев 2013, 13:57

Тцъ, тцъ, тцъ, дами, подигравате се на хора, дето знаят всичко за всичко и ни засипват с купища неопровержим доказателствен материал по всеки въпрос, по който се изказват. :badgrin:

Иначе, Рафа е казал, че след този турнир през две и пета е дошъл подемът в играта му, затова се надява и този път титлата да е начало на хубави неща през 2013-та.
Пу пу.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 18 фев 2013, 14:14

Дамите се подиграват единствено на оправданията на своя любимец. Защото аз просто използвах неговите думи, нали сам каза, че кортът бил хлъзгав, топките не се виждали, а страничните линии били чупливи ?! :qipbj: :qipbj: :qipbj: Но вашата секта явно цялата е оперирана от ...... айде, няма да го казвам.

Относно другото, за което толкова си се хванала - щом желаеш да си наивна и да вярваш, че топ-играчите отиват да играят на някакви малки турнирчета, без да си правят труда да проучат къде отиват, и в какви условия ще са поставени, твой си проблем. Явно сектантската мания по Рафа ви кара до дупка да защитавате всичко, което прави или казва, Той няма как някъде да бърка или да греши, да бъде крив, Той винаги е прав. Бог Рафа. :qipbj:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blazev1992 » 18 фев 2013, 14:23

"За щастие на финала се чувствах много по-добре от предишните няколко дни и се състезавах на едно много добро ниво. В Бразилия беше страхотно и искам да благодаря на зрителите, които не спряха да ме подкрепят. Стадионът през цялото време бе пълен и всичко се превърна в едно незабравимо преживяване", каза още Рафа, а след това добави, че на този етап дори и самият той не знае дали ще участва на започващия на 7 март Мастърс в Индиън Уелс.

:qipbj: :qipbj: :qipbj:
Ех, ама как точно вчера не го боля. Всички други дни, като не биеше с подобни резултати, имаше проблеми. Ама вчера бил добре. :qipag: :qipay:
Аз съм на 90% сигурен, че Надал няма да се появи на хард. "Не съм готов още за мачовете на хард, имам болки...." и подобни оправдания ще слушаме.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот rafaelis » 18 фев 2013, 14:34

Дамите се подиграват на нещо съвсем други хора.

Ама виж, поисках ти нещо много просто, без да пишеш тиради, да ми покажеш нещо да прочета. Не целях заяждане и бях съгласна дори на журналистическа статия, описваща това, как щабовете на топ-играчите проверяват кортовете, преди те да са отишли на турнира. Ти толкова убедено звучеше, та не можех да предполагам, че не си прочел нещо съвсем конкретно по въпроса и исках и аз да го видя. А то какво, оказа се, че журналистическите похвати ала Мауриньо (пишем, ала нищо конкретно не сме видели/чули/нооооо_се_догаждаме) не са похвати само на журналистите.

Колкото до маниера да обобщаваш и за него няма да споря. Бих поискала да ми покажеш, къде се хвърлям да го защитавам за каквото и да било (просто гледам играта му и така ще е, докато играе), ама не ми се занимава, пък и щом това те радва ... изчерпах темата.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 18 фев 2013, 17:56

:qipag: Аз на някои като ви разправям, че зная какво ще прочета, още преди да бъде написано :qipae: вероятно имам скрити заложби.

---
А за харда едно от мен - Който кретен е измислил настилката да си играе на нея. 8) Кофтито е, че турнирите на тази настилка са прекалено много и няма как хич да не играе на такива Рафа.


Изображение

:D
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 18 фев 2013, 19:34

rafaelis написа:Дамите се подиграват на нещо съвсем други хора.


Дамите съм ги виждал как за подобни неща, но изречени от друг тенисист, се подиграват ... но явно като ги говори Бог Рафа, вече не са толкова смешни. Така, че не ми обяснявай, първо си свали Рафа-очилата, за да видиш някои тенденции.

rafaelis написа:Ама виж, поисках ти нещо много просто, без да пишеш тиради, да ми покажеш нещо да прочета. Не целях заяждане и бях съгласна дори на журналистическа статия, описваща това, как щабовете на топ-играчите проверяват кортовете, преди те да са отишли на турнира.


Съжалявам, не мога да ти извадя статия дори затова как Реал Мадрид, когато му предстои гостуване някъде навън, си има хора които проучват хотели, тренировъчни игрища и т.н., и които ги ангажират и въртят всичко това. Така, че приемаме, че и това не съществува, лично Жозе Моуриньо, като свърши тренировката, отваря справочника с хотелите, заплюва си на сляпо някой там и го резервира по телефона. А па за тренировки и състояние на игрищата .... там, на място като идат, ще му мислят. :qipbj: :qipbj: :qipbj:


rafaelis написа: А то какво, оказа се, че журналистическите похвати ала Мауриньо (пишем, ала нищо конкретно не сме видели/чули/нооооо_се_догаждаме) не са похвати само на журналистите.


А ти, като толкова си ербап, я ми извади договора на Рафа за Виня дел Мар, да видим там условията по договора. Понеже щом искаш конкретни "неоспорими доказателства" от другите, би трябвало самата ти също да можеш да извадиш такива. Иначе и ти влизаш в графата "А то какво, оказа се, че журналистическите похвати ала Мауриньо (пишем, ала нищо конкретно не сме видели/чули/нооооо_се_догаждаме) не са похвати само на журналистите." ....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 18 фев 2013, 19:41

annysy написа:А за харда едно от мен - Който кретен е измислил настилката да си играе на нея. 8) Кофтито е, че турнирите на тази настилка са прекалено много и няма как хич да не играе на такива Рафа.


Ето за това пиша - повтаряте едно към едно думите на Бога :qipbj: :qipbj: , той като каже нещо и сектата в транс почва да го върти и тя. :qipag: :qipag:

Въобще АТР да си зачеркне целия календар и любезно да попита Бог Рафа на кои настилки колко да се играе, направо даже да му дадат на него да състави целия календар. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Там, които турнири и настилки са му удобни, да си ги нагласи. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 18 фев 2013, 20:39

:mrgreen: Не зная дали ги повтарям 1 към 1, Дели, ти си чел повече :qipae: , но пък ако мислим еднакво с Рафа не виждам лошо, напротив, пък може и някак да ми ги е втълпила сектата при сеансите :qipap:
Така, така, като съставят календара да се съобразят и с работното ми време, че да са му мачовете удобни за гледане 8)
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта

cron