ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 16 фев 2013, 19:38

8) Eй, диктатор такъв, Дели, `що да мълчи, не може ли човек да си даде мнението, а :qipae:
А организаторите, като са решили да канят да бяха се постарали повече.

:lol: Днес щом е в нормално време поне ще се наспим като хората.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 16 фев 2013, 20:54

Хехе, Рафа бил мамин глезльо! :qipbj: Дели, ти надмина себе си. Колкото до това кой колко вярва на оня, когото харесва в тениса, съвсем нормално е ти да вярваш по-малко на Джо, а аз повече на Рафа, щото единият си е тарикат, а другият си е бунак, колкото и да ми е мъчно. :lol: Но така е с искрените хора, винаги са на минус, а тарикатите се радват на безкрайно уважение, докато не изпищиш лично от тях.

Добре че се отказахме от двойките и най-после си отпушихме ушите за доктора, че вече мислех да яхна метлата и да ходя да ги отпушвам лично! Ей, буквалист, бре! Казали му, че болката ще мине, като почне да натоварва повечко и той почнА с големиО камион.

Снощи май докарахме и психически напредък, сега е време да почнем да си посъбираме разпиляната игра.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 16 фев 2013, 21:29

maryan unfaitful написа:Хехе, Рафа бил мамин глезльо! :qipbj: Дели, ти надмина себе си.


Знам, че за теб всичко казано срещу Рафа, е богохулство. Рафа е борец, боец и мъжкар, той никога не хленчи и не се оплаква, сигурен съм, че някой е опрял дуло в слепоочието му и го е накарал да изрече тези оплаквания, това просто не е в природата му, та на Ролан Гарос ги биеше наред, въпреки че краката му бяха пред ампутиране вече, но Рафа стоически търпеше болката и дори не се оплакваше, уникален мъжкар и боец, дума да няма. :qipam: :qipam:


maryan unfaitful написа:Колкото до това кой колко вярва на оня, когото харесва в тениса, съвсем нормално е ти да вярваш по-малко на Джо,


Разбира се, аз просто симпатизирам на Джоко, нищо повече, нито го идеализирам, нито ми е кумир .... виж, за теб и Рафа не мога да кажа същото. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 16 фев 2013, 21:42

Тоз "спор" сигур го водим за милионен път, благодаря ти за усилията да ме цитираш. Странното е, че знаеш неща, дето аз нито ги знам, нито ги правя, но пък е досадно все да преувеличаваш. Ако беше гледал мача снощи, щеше да присъстваш на невероятна сценка - как излязоха с талпа да маат по бабуна в корта, която струваше един пробив на Рафа. И точката не се преигра, макар да беше отчетено, че има проблем, който му е попречил да стигне навреме до топката.
Щом АТР вкарва някой турнир във веригата си, би трябвало да следи за състоянието на корта. И оплакването на Рафа може да помогне на онези, които играят там, защото той едва ли ще повтори.
А снощи можеше да навехне глезен с онази бабуна. Той или някой друг. Би било глупаво да си мълчи и съм сигурна, че и преди са роптали, но не е имало кой да ги чуе, тъй че той просто прави нещо, което ще помогне на всички играещи там. Поне за този турнир, дано да не остане с това.
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 16 фев 2013, 22:47

Delija написа:Ми и за Налби важи същото, никой не ги е насилвал, щом са приели, ще играе и ще си мълчи. Тия неща се преценяват, когато се разглеждат условията, предоставени от организаторите и се решава дали са приемливи. Щом си се съгласил, значи нямаш право на хленчене.

Това пък мен много ме изненадА!Значи когато се записваш за участие на турнир ,отиваш първо да нагледаш корта.Така ли излиза?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 16 фев 2013, 22:55

Ами нормално е като ще играеш някъде, да провериш условията - заплащане, хотел, тренировъчен корт, официален корт и т.н. Ти какво мислиш, че топ-тенисистите отиват на сляпо, вика си я да се запиша на турнира в Чукурово, прас и готово ?!?! .... тия огромни щабове какво мислиш, че правят ??! Естествено, че Надал, Федерер, Джоко и т.н., си имат хора и за тази цел, проверяват условията, особено когато иде реч за по-малки и неизвестни турнирчета, уведомяват ги как стоят нещата и те решават.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 16 фев 2013, 22:59

maryan unfaitful написа:А снощи можеше да навехне глезен с онази бабуна. Той или някой друг. Би било глупаво да си мълчи и съм сигурна, че и преди са роптали, но не е имало кой да ги чуе, тъй че той просто прави нещо, което ще помогне на всички играещи там. Поне за този турнир, дано да не остане с това.


:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: Свети Рафаел Балеарски, очаквам съвсем скоро и да бъде канонизиран от светата църква. Освен древногръцки полу-бог, вече и светия стана. :qipag: :qipag:

п.п.: досега в Сао Пауло има 3 смъртни случая на този корт, 5 инвалидизирани за цял живот и един с получени хемороиди .... :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 17 фев 2013, 00:10

Победа!!6/3 6/7 6/1!!Мисля ,че въпреки дадения тайбрек ,този мач беше по-добър

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blond » 17 фев 2013, 00:19

Можеше и без 3-ти сет, ама...
Утре няма да ни е лесно, но дано направим сефтето за тази година, пупупу! [-o<
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 17 фев 2013, 01:29

Дели, ти си моята единствена връзка с църквата и почвам да мисля, че си внедрен сръбски архангел. :qipag: Че не подмитат ли и не поочистват ли кочинката и тук, като дойде някой пО-така... Що там да е различно? И както навсякъде, трябва да викне някой, дето е с име, та да му обърнат внимание. Поне временно. Обзалагам се, че тоз екшън с "убиването" на бабуната никога не са го правили по време на мач.
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 17 фев 2013, 01:59

Nadal: "This surface is much more faster than US Open, with height and balls."
:qipaq:

--
Дели, до днес полубог, утре цял :qipae:
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот rafaelis » 17 фев 2013, 09:09

"Днес не успях да покажа добра игра. Сложно ми е да играя в условия, които съвсем не подхождат на моя стил на игра. Беше ми трудно да контролирам топката, но направих всичко възможно да играя агресивно и да владея инициативата.

По време на полуфинала чувствах болка в коленете :? . Когато коленете ме болят, не мога да се движа нормално и правилно да подхождам към топката, и от това ударите ми са недостатъчно силни и точни."



Финалът е в 17.00 наше.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 17 фев 2013, 10:47

Как няма да чувства болки ,като играе на тоя калпав корт!
Бях му верен фен ,когато беше на върха ,но сега още повече ми е на сърцето!Някои фенове очакват да стане чудо днес с/у Налби,аз чудеса не чакам .Вярвам обаче ,че: "Борецът в него никога няма да умре"! :qipbp:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 17 фев 2013, 12:10

8) Аз чудеса не очаквам, чакам Рафа да победи Налби и трудно ще се откажа от това чакане, докато не видя 2 сета в сметката на Налбандян ... [-o< Рафо, не предавай очакванията ми ;)
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 17 фев 2013, 16:32

annysy написа:Дели, до днес полубог, утре цял :qipae:



Ааааа, не знам, разберете се с Мери полу-бог ли е, четвърт-бог ли, цял Бог, Зевс ли .... аз кумири и божества не си създавам. [-X


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта