Покупка от СпортДайрект

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 26 дек 2012, 08:51

Предлагам на всеки, който иска покупка на дрехи от СпортДайрект през февруари (в началото на месеца най-вероятно ще я направя). Ще си спести по този начин пощенските разходи, които въпреки, че тази есен паднаха наполовина пак не са малки (25 лева са). Сайтът е:

http://www.sportsdirect.com/

Не бързайте отсега, защото някои артикули дотогава ще изчезнат, но ако някой има желание за някаква покупка схемата е следната. Първо, парите се заплащат преди поръчката. От една страна нямам толкова пари по картата, че да я поема аз и после да ми се плати, а от друга по този начин си гарантирам, че няма да бъда подведен ("купи ми това" а след дни "аз се отказах, не го искам" и да се чудя какво да правя с покупката). Ще ги дадете примерно на Мичо до края на януари, а аз от него ще ги взема. Второ, заплаща се само цената, която се вижда на сайта. Един паунд е приблизително 2.50 лв, смятайте по тази схема, защото в момента е с няколко стотинки по-малко, а дотогава едва ли ще се промени драстично. Пощенски разходи нямате. Трето, много внимавайте с размерите и питайте за някои, а аз доколкото мога ще помагам. Внимавайте, защото после няма да се занимавам с връщания на стоки. Има я тази опция ама е за сметка на клиента транспортирането. При размерите е малко трудно, защото например при дамските са с цифри (например L e 14, XL е 16, XXL е 18 и така през две можете да получите и другите нагоре и надолу). По-големият проблем е друг, не установяването на размера, който ви трябва, а дали точно този размер е вашия, въпреки че търсейки го вие сте открили вашата номерация. Всичко зависи от производителя, но и тук доколкото мога ще помагам. Четвърто, пращат ги по DHL, отнема около 10 до 15 дни идването. Ще ви дам и номера на пратката да можете да я следите онлайн във всеки един момент къде се намира. Пето, получаването по обратната схема. Ще ги оставя при Мичо и всеки ще мине да си ги вземе от него.

Къде е моята далавера? (българи сте все пак и това е първия естествен въпрос, а не удобството)
Ами пощенските разходи аз ще ги поема. Гледам да ги избия, което става при доста на брой покупки, но дори и никой да не иска нищо поръчката пак ще си я направя, защото ми трябват някои неща.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Samp » 28 дек 2012, 11:40

не съм сигурен, че идеята парите да са в Мичо е добра :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Мичо » 28 дек 2012, 11:42

:badgrin: :badgrin: :badgrin:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 28 дек 2012, 14:41

Samp написа:не съм сигурен, че идеята парите да са в Мичо е добра :qipag:


Някои не ме познават, а Мичо всички го познават (включително и пияниците от крайните квартали). Съгласи се, че на него по-спокойно ще ги дадат като знаят, че после пак от него ще си чакат нещата, а що се отнася до самия Мичо той ме познава достатъчно добре.

Втори момент е удобството. Малко по-неуловим съм, за да се срещам и не винаги съм свободен, докато при Мичо ми е най-лесно да мина през барчето му (където имам честта да съм изключението чорбалан, което можело да влиза, другите ги гонели с шутове).

Всъщност наистина има един проблем. Не съм питал Мичо и най-спокойно може да откаже. Организирах го без да го питам удобно ли му е, а може да не му се занимава с подобни глупости.
Последна промяна от 8 на 08 фев 2013, 07:12, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Samp » 28 дек 2012, 21:15

ти верно ли реши да ми отговаряш :qipbl:

Добре че поне Мичо ме разбра :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 29 дек 2012, 09:25

Не отговарям на теб, а на другите, които ме интересуват по темата. Поне такъв е замисъла нищо че привидно на теб отговорих.
Ти да не ме помисли за толкова тъп, че да не сетя, че се бъзикаш на тема "Мичо ще изпие парите"?:qipav:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Samp » 29 дек 2012, 10:27

Въобще не съм си помислял, че Мичо ще изпие парите :shock:
А че ще ги завърти в залози :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 29 дек 2012, 11:07

Вярно, Мичо има много пороци.............глей кво става, не могат да му хванат спатиите къде точно ще прегреши :qipbl:
Да уточня, че за разлика от хазарта и пиенето прелюбодеянието не е порок :qipav: , все пак жените са за да бъдат "любени", обратното е лоша форма на възпитание. Така че в това направление Мичо остани си истински мъж, от Лозенец :qipbo: (все пак някой трябва да се жертва и да задоволява нагона им и ето тук идват такива рицари като мен и теб 8) ).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 09 яну 2013, 07:58

Изчезвам за седмица. Ако някой има намерение да взема нещо да се ориентира вече и да разглежда предложенията. След 10-тина дни ще попитам последно и ако има такива ще уточняваме подробностите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 25 яну 2013, 03:53

Днес и утре последно уточнявам ако има желаещи. Само да вметна, че тези нахали са вдигнали пощенските разходи от 10 на 15 паунда. Това за пазаруващите в бъдеще. Иначе е хубаво обслужването ама 35 лева за колета.... :?

На мен това май ще ми е последното. Три за една година и като сметна съм им дал 50 паунда (25+10+15), към 130-140 лева (щото паунда беше и по-скъп) за трите поръчки само за пощенските разходи и голяма част от далаверата ми се губи. От тук нататък само партийно участвам.
Ако си цесекар бъди докрай!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот G8 » 25 яну 2013, 10:57

http://uktobg.com/

Поръчваш за адрес в Лондон. Ако е над 65 паунда е безплатна доставка.
До България ми е излизало за два кашона (единия пълен с обувки) към 30-на лева общо. Ако е по-леко, ще е по-евтино.
Всичко става за около седмица. :wink:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 25 яну 2013, 15:26

Това съм го чувал от колега, но макар и по-евтино пак се плаща, спрямо килограмите.

Конкретно за тази пратка последната ще го преглътна, защото имам ваучер за 10% отстъпка. При пощенски разходи 15 паунда се сещаш, че като взема неща за 150 паунда (15 паунда дискаунт ще получа) все едно съм пазарувал на цените от сайта (без бонуси), но и без пощенски разходи. Проблемът е, че тръгнах от една шапка, а трябва да правя поръчка за поне 400 лева за да не ми тежат пощенските разходи :qipag:

Ама тръгнах щото родните обирджии ме ядосаха (Спорт депо и други спортни магазини). Нещо което в Англия е няколко паунда тук е 15-20 лева. Айде сложи 10, 20, 30 процента отгоре ама като видя така два пъти и нагоре ме ядосват. Бахти пресметливите копелета. Конкретно това струваше май около 5-6 лева. При 10 вече (в България) ми се вижда голяма надценката, а те хвърчат и още нагоре и то значително.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот Мичо » 25 яну 2013, 15:28

Такава шапка? :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот 8 » 25 яну 2013, 15:34

Плувна
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Покупка от СпортДайрект

Мнениеот annysy » 26 яну 2013, 01:47

На Спортс-а далаверата е в груповите поръчки, т.е. не далавера, а разпределянето на разходите, с превозвач не си струва, ако са повече нещата, че ги пращат в едни големи кашони, а не дай си боже да са няколко кутии с маратонки и като нищо да ти изръси превозвача, че е "обемно тегло" и се плаща на куб.м.
Укто не зная дали и те не го практикуват този начин, че с тях не съм имала вземане-даване, но други превозвачи го правят.

[-X А в Б-я тр да се луди да купувате, по сайтовете маратонки спокойно може да се намерят и за 20 п/Е, а тук ми искат поне 100лв минимум и ми казват, че са на промоция :qipaq:

Ей ви добро сайтче за обувки https://www.javari.fr , с разширения за френско, немско и англ, тези маратонки ге взех вчера за 14Е : https://www.javari.fr/dp/B004X1HVF4 ;)
доставката е безплатна
:mrgreen:
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта