Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот 8 » 27 юли 2012, 10:57

И сега кво? Няма да се обиждаме :cry: Заради тия некадърници ни отиде и форума. Я се стегнете! Левскарите може гордо да заявите, че сте единствения български отбор имащ победа в ЕКТ тази година :qipay: Цесекарите пък запазвате харизмата бидейки единствения български отбор гордо отстъпил :qipbp: без да бъде победен (единствения отбор без загуба).

Абе който си е голям си е голям :qipbo:

Думби, поне ти не виждаш ли заслужено отпадане на ЦСКА и някаква конспирация срещу Левски?

ПП. Добре, че го има палячовския английски футбол, че съвсем щеше да изчезне тръпката във форума. В тази връзка Богдане какво сформирате сега? Отбор шампион за 2027 или отбор за победа в ШЛ през 2043? :roll:
Ако си цесекар бъди докрай!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот blazev1992 » 27 юли 2012, 11:04

Да не забравяме това изказване. :qipag: :qipag: :qipag:
8 написа:При този смях в българския футбол е логично да е и смях в ЕКТ. Всичко останало би било случайност или ще се дължи на късмет, проблеми при съперника и подобни.

Toru написа:Осмак. Първото изречение е достатъчно.Останалото е проява на комплекси и презастраховка за бъдещи успехи на противника.Жалък си!
Пример:Левски на 1/4 финал и чорбарите серЪт кръв :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот 8 » 27 юли 2012, 11:19

Сашко, в тази тема не си споменал за хикса с Уигън. На десетки други места го видях, но тук цялата я прелестих, уви, нищо не е писано за тази контрола :cry:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот Delija » 27 юли 2012, 11:25

Дали това мега-престижно 2:2 ще стигне на "Ботев 2010" да елиминира английския колос и да влезе в групите на ШЛ или .....
Как мислите, нашият евробоец ще успее ли ?? :roll:

Потребителски аватар
Kaizer
Мнения: 577
Регистриран на: 15 авг 2007, 00:01

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот Kaizer » 27 юли 2012, 12:02

Въпрос за 100 000 лв от играта "Стани богат"
-Кой е евробоеца на България за 2012 година?
Правилен отговор:
Софи Маринова, класира се за финалите на Евровизия. :twisted:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот drvasko98 » 27 юли 2012, 12:03

8 написа:И сега кво? Няма да се обиждаме :cry: Заради тия некадърници ни отиде и форума. Я се стегнете! Левскарите може гордо да заявите, че сте единствения български отбор имащ победа в ЕКТ тази година :qipay: Цесекарите пък запазвате харизмата бидейки единствения български отбор гордо отстъпил :qipbp: без да бъде победен (единствения отбор без загуба).

Абе който си е голям си е голям :qipbo:

Думби, поне ти не виждаш ли заслужено отпадане на ЦСКА и някаква конспирация срещу Левски?

ПП. Добре, че го има палячовския английски футбол, че съвсем щеше да изчезне тръпката във форума. В тази връзка Богдане какво сформирате сега? Отбор шампион за 2027 или отбор за победа в ШЛ през 2043? :roll:


Само да добавя, че Левски отново се представи най-успешно от нашите отбори - отпадна последен :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот bat_jori » 27 юли 2012, 12:22

а на ония цървули в синьо и червено им е все едно ,пак ще гледат напред и ще вдигат главите .толкова жалко не е било ,да неможем да се заядем с приятели .вързвахме си кюмур по вратите ,боядисвахме си вратите -няма такава апатия.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот 8 » 27 юли 2012, 13:16

Васко не се прави на отвеян ами коментирай и великата евровечер на Ботев :qipaq:

Ботев Пловдив направи поредния си добър мач в контролите и завърши 2:2 с английския Уигън. “Жълто-черните”, които на два пъти бяха догонващи в резултата, се държаха добре срещу участника във Висшата лига. Головете за “канарчетата” отбелязаха Петър Атанасов и Иван Цветков.
Двубоят започна равностойно, но постепенно "канарчетата" взеха инициативата в свои ръце. В 16-ата минута Неделев центрира остро към Иван Цветков, който с глава изпрати топката на сантиметри над напречната греда. 7 минути по-късно англичаните поведоха при първия си удар към вратата на Ботев. МакКарти търкулна топката към Дейвид Джоунс, който си я повдигна и от воле я изпрати в горния ляв ъгъл над Шеткус.
В следващите минути футболистите на Уигън имаха леко превъзходство, но в 38-ата минута Иван Цветков с фантастичен пас изведе Неделев по левия фланг, Тошко видя непокрития Атанасов и го намери с пас към далечната греда, острието овладя топката и хладнокръвно я изпрати в долния десен ъгъл за 1:1. До края на полувремето играта бе равностойна.
В началото на втората част англичаните бяха по-активният отбор на терена, но въпреки това "канарите" имаха възможност първи да поведат, след като Иван Цветков стреля към вратата на Ал-Хабси, но стражът на островитяните спаси.
2 минути по-късно нападателят на “жълто-черните” отново имаше добро положение, но прати топката над вратата.
В 54-ата минута Уотсън центрира ниско в наказателното поле на Ботев, където Караславов отклони топката точно към непокрития Мауро Босели, който отблизо не остави шанс на Шеткус. Англичаните продължиха да владеят инициативата, но нямаха положения пред вратата на българите.
В 68-ата минута Иршак подаде към Дяков на десния фланг, който напредна и бе повален в наказателното поле, заради което главният съдия отсъди дузпа. Зад топката застана Иван Цветков, който не пропусна. До края на срещата играта бе равностойна и липсваха чисти положения пред двете врати.
Съставът на Ботев: Ернестас Шеткус, Стефан Станчев, Асен Караславов, Бобан Грънчаров, Артур Енрике, Томаш Иршак (85-Ангел Рахов), Рубен Паласуелос (60-Костадин Дяков), Тодор Неделев (60-Йордан Христов), Петър Атанасов (82-Лазар Марин), Иван Цветков (70-Мариян Огнянов), Станислав Костов (46-Вандер Виейра)


Поклон!
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот drvasko98 » 27 юли 2012, 13:50

Щом искаш ще коментирам. Ботев ще завърши в тройката на първенството.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот Al » 27 юли 2012, 13:52

Това е лошо за Левски или ЦСКА... :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот blazev1992 » 27 юли 2012, 13:59

Al написа:Това е лошо за Левски или ЦСКА... :qipag:

Единият ще продължи с резилите. :lol: :lol:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот Toru » 27 юли 2012, 14:34

8 написа:
Думби, поне ти не виждаш ли заслужено отпадане на ЦСКА и някаква конспирация срещу Левски?


:?:

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот bogdan34 » 27 юли 2012, 14:53

Незнам коя телевизия се е нагърбила с отговорната задача да излъчва мачовете от "А" група ,но след снощните "блестящи" игри мисля да им направя едно предложение.Всички БГ мачове да бъдат с етикет "Ужаси" и следователно трябва да бъдат излъчвани късно вечер.По възможност след полунощ.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот vill_1 » 27 юли 2012, 15:17

Ще го напиша пък,ебал съм му мамата.Поредният път,в който ми се скъси живота!

Тъпият ми мозък,дори и днес,все още отказва първо да повярва,после и да възприеме какво се случи,за да го преживее! ](*,)
Първо нервите ми излязоха само с това зорлем класиране за ЛЕ през тази година.Викам,докопаме ли се до там,няма да е същото като през последните години,доста неща се промениха.
И ето,че мачовете дойдоха,ето го и мача реванш.Започва срещата,няма домакински натиск и докато направят две атаки,стават два гола.Не,не съм нервен,владеем повече топката,викам си,бавно влизат мача,няма да са така нещата до края.И по едно време става някаква дузпа.Дузпа,сякаш дошла от нищото,би ревнал Петела,ако коментираше.Дори не можах да се израдвам.Учиди ме спокойствието на Базилеско при изпълнението и си викам-това е,дори най-малко ще е хикс накрая.
Започва второто,натискат ни.Е,добре,нормално,след 15 мин.ще се успокои играта и така.Но става третият,парадният гол!Все още не съм притеснен,има 30 мин.до края,може и грозно 3-2 и на това съм доволен.Но след този,не видях ни една атака,дори опит за такава.Тъпият ми мозък започна да осъзнава,какво може да стане едва към 70-тата мин.А,дотогава отказваше,нарича се глупава наивност!Тогава си налях едно голямо и го ексирах.Налях си второ и започнах да го дърпам нормално.Исках да замъгля съзнанието на тъпия ми мозък за 20 мин.,за да не го преживея.А,не виждах и не виждах атака.Едничка само,едничка.Дори ЦСКА имаше няколко при 1-1 накрая,а ние нищо,ама наистина нищо!Добре де,нека отпаднем,но исках да си кажем после,"ех,този ако беше я нацелил добре или онзи,ако не беше му я избил под носа или вратаря им,ако не му се беше ударила в крака" и т.н.Абе нещо,бе!Каквото и да е,само да е нещичко.Е,до края нямаше!И тъпия ми мозък така и неможе да намери логигата в това-да правиш уж звездна селекция,да ходиш по лагери,за да се подготвяш стабилно и в най,най-важния си мач,да не можеш да създадеш едно единствено положение за гол.Не го разбирам наистина.
Но всичко свърши,нулева година ли му казваме?Поредната!И сега какво,остава да си мерим пишките с ЦСКА,Лудогорец и тез,онез,кой ще е шампион,кой за купата.Омръзна ми,не ми се мери,а и вече нямам тръпка... :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Българските бойци в евротурнирите 2012...2013?

Мнениеот Al » 27 юли 2012, 15:34

И аз някъде по темите писах, че я няма тръпката МАМКА ИМ!!! След БАТЕ бях шокиран, сега съм претръпнал и ми е trans penis. :qipbl:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта

cron