ПСЖ - френският колос

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Delija » 15 юли 2012, 20:36

Ще стане, разбира се. Ти нали си наясно, че всичко това, което постигна Челси в последните десетина години, се дължи само и единствено на спонтанното увлечение на Абрамович по футбола ??! Без него Челси все още щеше да си е с една-единствена титла за над 100 години история, а за спечелване на ШЛ нямаше и да си помисляте.

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Chelsea_69 » 15 юли 2012, 21:02

Да така е, а ти нали си наясно ,че мен не ме вълнува това, защото аз подкрепям Челси от 2000та година и съм видял 2 и 200 дет' се вика.Отпадания от Валеренга и т.н..В съвременния футбол без пари не става.Специално за Абрамович мога да кажа, че това не е просто увлечение.Според мен той наистина е фен на тоя отбор.Почти не пропуска мач, а като до дават камерите виждаш как подскача и се радва, като хлапак.Сега с тая ШЛ според мен ще го мотивира още повече.Убеден съм, че няма да остави отбора.А и дори да го остави ЧЕлси вече е марка и силно име на пазара, така че притеснения нямам никакви.За арабите в Сити не мога да кажа, щото не следя нещата там.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот 8 » 15 юли 2012, 21:06

Наистина ли мислиш, че след Абрамович ще се радвате на същия интерес.

Ето ти двата крайни примера. Реал и преди 50 години и преди 10 и сега все се наливат огромни пари. Няма значение кой е начело на клуба.
Литекс. Само при Гришата.

Струва ми се, че вие сте по-близко до ловешкия вариант.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Chelsea_69 » 15 юли 2012, 21:20

Ще ти отговоря малко в стил Венци Стефанов :lol: Нерде Ловеч, нерде Лондон.Ебати примера. :lol: Не, нема да се радваме на същия интерес и ще паднем до нивото на Валенсия и Атлетико Мадрид :(
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот 8 » 15 юли 2012, 21:31

Е като не падате до нивото на Барса и Реал пак добре 8)

Логиката диктува след него да сте като преди него. Това откъм факти значи 1-2 титли на половин век и толкова европейски купи за същия период, но не и в ШЛ, а в ЛЕ.

При Реал фактите са, че през някое и друго десетилетие идват доста успехи и не е задължително начело на клуба да е човек с име започващо с А и завършващо на ИЧ.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Chelsea_69 » 15 юли 2012, 21:36

Аз преди всичко не виждам логика Абрамович да оставя нещо, което му носи реклама пред света и е налял 1 млд евро.Според мен ерата "след Абрамович е доста далеч.А дори след него си мисля ,че ще се намери друг богат инвеститор, защото Челси вече има много, много фенове по целия свят и си струва да се инвестира в клуба.Т.е. логиката сочи, че връщане на старото ниво няма да има.

8, Реал е държавен отбор.Остава и да няма успехи.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот 8 » 15 юли 2012, 21:39

Ами аз точно за след него говоря.

И Литекс дълго време, а не 1-2 сезона, бяха подпомагани и също са вече марка в нашия футбол ама не мисля, че някой ще се хване с тях.
Що си мислиш, че при някой като е изградено нещо за момента повече нямало да се върне старото?
Хващайки пример от по-нагоре в темата ето ти Парма. Какво е днес?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот 8 » 15 юли 2012, 21:42

Виждам, че си добавил, докато съм писал.

Ами аз точно за това ти говоря. Реал, Барса, Милан, Юве, ЦСКА, Левски не са хобита на някои богаташи, а зад това стоят едни или други провинции, държавни органи, определени маси от обществото и т.н. Тоест там ще идват и ще си отиват хора даващи пари. Литекс, Парма или Челси може да са симпатични като бият Левски, Милан или Ман, но не виждам задължителна причина те да са винаги, а не примерно Лудогорец, Наполи или Ман С.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Chelsea_69 » 15 юли 2012, 21:50

Защото мащабите при Челси са по-големи.Откакто Абрамович е начело Челси спечели много и пак казвам има огромна маса фенове ВЕЧЕ.3 шампионски титли, 4 Фа, Мики Маус къп супер купи и така желаната ШЛ.Парма немат нищо в сравнение с това.Отделно едно е да си в Лондон друго е в Парма..или Ловеч :D Според мен Челси, като клуб ще расте все повече и повече.Привличат се талантливи млади футболисти и, като цяло отбора е много желана дестинация.Абе много неща са да не изреждам.В едно съм сигурен.Като дойде деня, в който Абрама да си тръгне Челси ще е с осигурено бъдеще.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот VILIO » 15 юли 2012, 22:08

Все от някъде трябва да се почне както се казва. Друг въпрос е,че не винаги се успява. Пазарът е така устроен,че изкачването на горе е пирамида и се изкачват не всички които имат големи амбиции. Пък има огромна разлика между Сити и Челси. Челси бяха отбор който редовно играе в ШЛ и печели трофеи докато Сити си бяха средняк, дори в Европа не се класирваха . Да не говорим че Челси имаха не малка фенска база,а Лондон много по-богат град от Манчестър и популярен основно с това,че е в един град са Юнайтед.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот 8 » 15 юли 2012, 22:15

Ми те и Челси са "основно" в един град с Арсенал :qipae:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Delija » 15 юли 2012, 22:41

8 написа:Наистина ли мислиш, че след Абрамович ще се радвате на същия интерес.

Ето ти двата крайни примера. Реал и преди 50 години и преди 10 и сега все се наливат огромни пари. Няма значение кой е начело на клуба.
Литекс. Само при Гришата.

Струва ми се, че вие сте по-близко до ловешкия вариант.


Заеби Ловеч, примерът с Пармалат е още по-точен, понеже е от Западна Европа. Просто това е съдбата на такива проекти.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Delija » 15 юли 2012, 22:45

VILIO написа: Челси бяха отбор който редовно играе в ШЛ и печели трофеи докато Сити си бяха средняк, дори в Европа не се класирваха .


Нито редовно са играли в ШЛ, нито печелеха някакви големи трофеи. Шампиони не бяха ставали от десетилетия (при това само веднъж), печелеха чат-пат ФА Къп и веднъж-дваж КНК.

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Chelsea_69 » 15 юли 2012, 22:51

Как може да сравняваш Парма с Челси.Ти не си добре :qipag: К'во са постигнали парма :lol:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Delija » 15 юли 2012, 23:04

А ти с кого очакваш да сравнявам Челси - отбор, който за 100 години съществуване, едва веднъж беше печелил титлата в Англия ?? Челси никога не е бил гранд в Англия, а просто един от добрите отбори. Не знам какво те учудва сравнението.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта

cron