ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 11 юни 2012, 18:39

vill_1 написа:Най-мъжката,другия път.Това е най-калпавата,най-мудната и най-бавната настилка.Пълна скука.Затова никой не я харесва и никой не си дава зор на нея.С изключение на самоуверените блъскачи,разбира се,защото те на друга,освен нея не могат да играят!


Ами, Вил, въпрос на вкус. Знае се, че много мъже предпочитат варианта джаста-праста, който пък е абсолютна скука за мен. Да, има протяжни разигравания на клей, но и много повече възможности за интересни отигравания, за миксиране, за "лъженка", ако щеш. Докато на бързите настилки властват сервитьорите и, честно казано, макар че при отиграванията сервис-мрежа има много хубави, като трае час, ми писва. За изкуственяка изобщо не ща да говоря. Обичам бързите автомобили и екстремните спортове, но прас-прас в тениса изобщо не ме кефи. И на други места, де. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 11 юни 2012, 18:45

Толкова физическа издържливост изисква клея ,че не е за всеки,а за истински атлети.Бавна настилка ама наричат тениса на клей "шахмата на движението".Освен атлетизъм изисква повече тактика и стратегия в играта отколкото другите настилки
Абе гроздето е кисало за някои :qipap:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот vill_1 » 11 юни 2012, 19:15

но и много повече възможности за интересни отигравания, за миксиране, за "лъженка", ако щеш

Какво му е интересното на това?Монотонното джаскане на топката,убита от скорост,след топкането си на "мъжкия"клей.Елемента сервиз-мрежа тук е невъзможен.В дъното на корта и дано другия я сбърка,това е лъженката!
на бързите настилки властват сервитьорите

Това също е част от тениса и ако някои не го умеят този елемент,това не означава,че е скучно!
но прас-прас в тениса изобщо не ме кефи. И на други места, де.

Тук съм категорично съгласен с теб!И все повече се убеждавам,че имаме доста общи неща между нас и сходни интереси! :qipab:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 11 юни 2012, 19:32

Хехе, има и монотонно джаскане, но при добрите играчи на клей, всеки удар от продължителните разигравания си има цел и точката се гради по-бавно и постепенно, с много повече майсторство. Сервитьорството никога не е било част от тениса, то се образува в последните години, които бяха неблагодатни за американците. Като изключим Доналд Йънг, всичките са сервитьори и блъскачи, защото на това ги учат там и това им е шансът. И е ужасно скучно да гледаш мач между Иснър и Маю, квито и рекорди да е поставил. И много се радвам, че и ти не обичаш да ти правят набързо маникюра. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот vill_1 » 11 юни 2012, 19:43

Щом вече "маникюр" му казват,така да бъде! :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blond » 11 юни 2012, 20:03

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот yarra777 » 11 юни 2012, 20:36

Честито и от мен! :qipbp: :qipaz:
Благодаря за снимките, момичета! :qipaj: Приказни са. :qipba:
Връчването на купата: http://www.youtube.com/watch?v=qhft7NXG ... r_embedded
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 11 юни 2012, 20:42

Онези с кулата за фон са страхотни :qipba: :qipba: :qipba:

Ииии обичам да ми е хубаво :qipbo: :qipbo: :qipbo:

пп
За името на турнира, аз пък си мислих, че може лесно да променят логото само втората буква да стане N и са готови :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 11 юни 2012, 20:47

Ани,N като инициалите на Императора им нали?Що не ?Не Крал ,а Император е Рафа :qipbp:

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот mmm_da » 11 юни 2012, 22:00

Ако някой знае как да се "събера', нека да каже........

:qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:

Той е просто.......РАФА!

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Cveti » 12 юни 2012, 00:06

Рафаелци, честита титла! Отдавна не съм писала тук, но следя всички събития. Изключително съм доволна от успеха и нивото на Раф. Вярвам, че ни предстоят страхотни моменти в следващите турнири.
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Mike Bibby » 12 юни 2012, 00:56

Вил, не ми казвай, че играта на трева ти харесва повече от тази на клей. Точно на тревица (особено преди, когато настилката на УИ е била още по-бърза), тактиката много повече се свежда до джаста-праста (разбирай сервис-ретур). Много по-интересно ми е (беше) да гледам бекхенда на Гаудио в действие на клей, отколкото 48-ия ас на Иснър, Куери или Карлович срещу Жил Мюлер в Лондон. Разбира се, играта на трева също има своя чар - сервис-волето си е атракция, иска се способност от тенисиста да реагира бързо и т.н., но клеят си е клей - основна настилка в тениса, която разни безумци като ЦирЕЙяк се опитват да унищожат.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 12 юни 2012, 07:56

Майки,гледам,защитил си честта на клея.Там се играе тенис за ценители,които не обичат претупаната работа!
пп На 100% си защити новото име.Договорът на бай Матс изтичал през 2012,мястото е свободно/шегичка ,казана с най-добри чувства/ :qipad:
Последна промяна от Vesela Taneva на 12 юни 2012, 08:01, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот yarra777 » 12 юни 2012, 07:59

Нел, защо ти е притрябвало да се "събираш"? :qipae:

Ето един хубав клип за Добро утро. :qipad: http://www.youtube.com/watch?v=jMA6LVEK ... ture=share
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 12 юни 2012, 08:10

Яра,10Х!Клипът е страхотен,а и си го припомнихме как изглеждаше без ръкави и с дълга коса.И тогава беше хубав! :qipbp:
Сега следва УИ.Май ще трябва да поиграем някъде за да пробваме тревата.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта

cron