БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Delija » 14 май 2012, 18:37

blazev1992 написа:
Боби Борисов 14.05.2012 | 14:36

Бяха минали почти 45 минути от самата драма. Трябваше дса ме видиш вътре в апаратната, докато коментирах.

Нямаше разочарование. Просто нямаше време за емоции, имахме твърде малко минути, за да минем през цялото класиране и се наложи да вървим набързо през темите.



..... бях оплискал стените до тавана, въпреки че постоянно сменях ръцете, за да си почиват от време на време, целите ми длани бяха ожулени до неузнаваемост, Веско като влезе в апаратната и се хлъзна, за малко щеше да се претрепе. Докато траеха рекламите, му посвирих на кавала, след което двамата се прегърнахме и запяхме дружно Год Сейв Дъ Куин ..... за такива моменти се живее, това е нещо, което само английският футбол може да те накара да изживееш. Неописуемо е, английският футбол е толкова прекрасен, че никога не можеш да му се наситиш, и пет жезъла да имах, пак нямаше да ми стигне лъскането по време на мач от Албиона.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Мичо » 14 май 2012, 20:30

Казват, вчера било свършило и първенството на орките, не различаващи Букурещ и Будапеща...
Ама никъде нищо не пише. Кой го боли кура за неграмотните мангали? :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Delija » 14 май 2012, 21:24

Така е, Манчестър Сити шампион и Аллах Акбар. :qipag:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот blazev1992 » 14 май 2012, 21:49

Дели, не си бил далеч от истината. :qipag: :qipag:
Сещам се за един мач между Ливърпул и Арсенал, който завърши 4:4. Без да искам счупих стената в апаратната. Арсенал водеше с 4:3 до последните минути, но Ливърпул изравни в добавеното време. Аз не можех с глас да изразя личното си усещане, а в случая бях разочарован. Извиках при гола, но с крак ритнах стената, която не беше масивна и на нея зейна лека дупка.

:qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Казуса » 15 май 2012, 06:52

Delija написа: ..... бях оплискал стените до тавана, въпреки че постоянно сменях ръцете, за да си почиват от време на време, целите ми длани бяха ожулени до неузнаваемост, Веско като влезе в апаратната и се хлъзна, за малко щеше да се претрепе. Докато траеха рекламите, му посвирих на кавала, след което двамата се прегърнахме и запяхме дружно Год Сейв Дъ Куин ..... за такива моменти се живее, това е нещо, което само английският футбол може да те накара да изживееш. Неописуемо е, английският футбол е толкова прекрасен, че никога не можеш да му се наситиш, и пет жезъла да имах, пак нямаше да ми стигне лъскането по време на мач от Албиона.

Добре, че не го дават в кадър, но заради Поданиците няма да е никак лошо, да пуснат едно малко "банерче" долу, вдясно на екрана, така че ако мачът не е особено вдъхновяващ, всички правоверни да могат да се възбуждат от Проповедника Им :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот blazev1992 » 15 май 2012, 09:15

Бобито е напусал една сура в Корана на Поданиците.Днес ще пусна само глава първа от обзора на сезона. :qipbo: :qipbp:
1. Величието на английския футбол. Цял сезон слушах колко са слаби отборите в Англия. Били пълен провал в Европа, пък имат финалист. Нищо не играели. Футболът бил скучен. Мълчах. Е, понякога не се издържаше, та се налагаше да казвам по нещо. Обичайно в Туитър, в пощата ми, тук в сайта, имаше поредица въпроси за пропадането на английския футбол. И изведнъж всичко това спря. Вече никой не ме пита защо отборите играят толкова слабо. Никой не си и опитва дори да сравнява Висшата лига с което и да е друго първенство. Жалко! Дори нямам възможност да отговоря. Вместо мен се оказа, че фактите го направиха. А след всичко, което видяхме в последния ден от сезона, динамиката в мача между най-добрият домакин в лигата (Ман.С) и най-слабият гост (КПР) мисля, че всичко останало е без голямо значение.



Сега на мода е темата за уговореното първенство. Хората наистина никога не си почиват от глупости. КПР били дали двата гола на Ман.Сити, защото били разбрали за края на мача в Стоук. Смешното е, че това са поредните глупости. Висшата Лига специално се погрижи и синхронизира началото на вторите полувремена в мачовете, в които тимовете имат някакво отношение един към друг в подреждането. Примерно в Съндърланд почивката бе 18 минути по тази причина. Продължението на Стоук С и Болтън е било 4 минути. Вторият и третият гол на Ман. Сити падат преди това. Дори да е имало разминаване от 1 минута примерно, то наистина звучи твърде смешно да има подобен сценарий. Никой не би рискувал за толкова кратко време.



Истината е, че Висшата Лига винаги е била и винаги ще бъде най-великото и силно първенство в света. И опитите да се докаже противното, винаги ще завършват като този сезон - с руменина (къде голяма, къде по-малко) по бузките на плюещите Английската Футболна Игра.

А ето какво е писал един от Сектата.
"Уважаеми г-н Борисов,
Пиша Ви за пръв път и бих желал да използвам повода, ако позволите, във Ваше лице да отправя поздравите си към целия екип на Диема и Нова Спорт, който се занимава с футбола в Англия. Благодаря Ви за чудесната работа. Вие показвате изключително ниво на професионализъм и спазвате най-високите стандарти в работата си, по мое скромно мнение. Освен познаване на техически детайли по играта и отборите вашите коментатори показват ОТНОШЕНИЕ към играта, което напълно съвпада с всички, които обичат английскиия футбол заради смелостта, честта, силата и мъжеството. За което - Благодаря! "

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Delija » 15 май 2012, 09:43

blazev1992 написа:
.............. Пиша Ви ................... ако позволите, .................. във Ваше лице


:qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Тия наистина го смятат за някакъв гуру и височайша особа. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 15 май 2012, 10:14

Съветвам ви да си намерите момичета, че започвам да се притеснявам за вас. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Казуса » 15 май 2012, 21:04

blazev1992 написа:
Висшата Лига специално се погрижи и синхронизира началото на вторите полувремена в мачовете, в които тимовете имат някакво отношение един към друг в подреждането.

Според мичовската и верноподаническата логика излиза, че в Англия, щом се вземат такива крути мерки, съмненията за уговорени мачове са по-силни и от тези в Италия :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот bogdan34 » 15 май 2012, 22:22

Казусе,въртиш се като лека жена.Убеден съм че,ако не бяха синхронизирани времената ти щеше да попиташ защо не са го направили. :wink:

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот stankovich » 16 май 2012, 21:04

Delija написа:
blazev1992 написа:
Боби Борисов 14.05.2012 | 14:36

Бяха минали почти 45 минути от самата драма. Трябваше дса ме видиш вътре в апаратната, докато коментирах.

Нямаше разочарование. Просто нямаше време за емоции, имахме твърде малко минути, за да минем през цялото класиране и се наложи да вървим набързо през темите.



..... бях оплискал стените до тавана, въпреки че постоянно сменях ръцете, за да си почиват от време на време, целите ми длани бяха ожулени до неузнаваемост, Веско като влезе в апаратната и се хлъзна, за малко щеше да се претрепе. Докато траеха рекламите, му посвирих на кавала, след което двамата се прегърнахме и запяхме дружно Год Сейв Дъ Куин ..... за такива моменти се живее, това е нещо, което само английският футбол може да те накара да изживееш. Неописуемо е, английският футбол е толкова прекрасен, че никога не можеш да му се наситиш, и пет жезъла да имах, пак нямаше да ми стигне лъскането по време на мач от Албиона.



:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот blazev1992 » 18 май 2012, 14:40

Habits 16.05.2012 | 14:08

Фен съм на Тотнъм. Фен съм и на английския футбол. Нямаш си представа каква дилема цари в душата ми . Страшно много ми се иска Тотнъм да играе в Шампионска Лига и да има повече шансове да запази големите си играчи, в същото време обаче много ми се иска трофея да се грабне от английски отбор. Просто с това представяне на Челси срещу Барса заслужават всичко на света... Много ценя изкуството да умееш се защитаваш и за това Челси спечели симпатиите ми. Ако Арсенал беше в положението на Тотнъм, ти какво би предпочел?

Боби Борисов 18.05.2012 | 09:28

Аз го казах още преди няколко месеца - дадох цялата си позитивна енергия на Челси, независимо дали Арсенал стане четвърти или не. Но аз не ценя много ШЛ. Всичко е въпрос на лична преценка.

И сега сектантите.
The GOD Далглиш, Ливърпуул и американците. 17.05.2012 | 01:13

Дотук беше Романтиката, Уилиям Уолъс и Таблиците в Ексел.
Предстои да разберем от кой отбор сме.

Кени бе недосегаем и нито един привърженик на отбора не би му пожелал нещо лошо, дори "разбирачите" няма да отрекат какво този човек означава и е направил за клуба, града и хората.
сега американците са сами, няма зад кого да се скрият. няма го човека, който би оневинил действията им пред тези, които плащат прескъпо за да го има клуба.
всичко изглежда като типична грешка на хора, които твърде мнго вярват в силата на дипломата си по финанси от престижния университет.
съжалявам, че не съм се родил 30 години по-рано за да се наслаждавам на играта, вместо да гледам теленовела далас-тип, защото това е бъдещето пред отбора.
чета за мартинез, роджърс и други, това само ме кара да си мисля за ходжсън, чудесни, но не и за ливърпуул.

п.п. ако догодина този отбор се класира в "престижните" евро турнири, това чия заслуга ще е? на далновидните американци или на един човек, който ни припомни защо харесваме ливърпуул?

King Kenneth Dalglish Dalglish 17.05.2012 | 21:09

Здравей, Боби! Пиша ти във връзка с уволнението на Краля. В сряда когато прочетох новините, че вече не е трениор на Ливърпул очите ми се напълниха със сълзи. Аз съм на 23 и не съм бил свидетел на неговата магия на терена - като играч и като мениджър, разбира се гледал съм различни филми и клипове, но не е същото. Въпреки това, когато беше назначен миналата година наистина почувствах облекчение, почувствах, че всичко ще бъде наред с моя любим отбор. Просто харизмата, която има този човек е неповторима, няма втори такъв като него във футбола и ние феновете на Ливърпул можем да бъдем изключително щастливи, че е наша легенда, че е направил толкова много за отбора. Именно заради това в момента се чувствам изключително зле. Въпреки, че през цялото време го подкрепях сега оставам с чувството, че някак си съм го предал, и аз, и всички фенове на отбора! За мен собствениците на отбора допуснаха първата си огромна грешка и наистина се надявам следващият мениджър на отбора да е успешен и да бъркам в тази си преценка. Днес прочетох и анализа ти по темата и се сдухах още повече. Имам чувството, че Ливърпул отново навлиза в онзи омагьосан кръг, от който се опитва да избяга през последните години. Силно се надявам да греша и нещата да тръгнат в по-добра посока, а също и, че собствениците ни знаят какво правят, но просто за мен винаги ще остане горчилката от това, че никога няма да разбера дали Кени щеше да се справи със задачата си, дали следващия сезон Ливърпул щеше да се върне там където му е мястото. Защото след този сезон, въпреки лошите резултати за мен позитивите бяха на лице. На моменти играта на отбора беше страхотна, още повече, че разполагаме и с отлични млади състезатели! За мен а предполагам и за всички фенове на Ливърпул на дали щеше да има нещо по-сладко от това да видим как Далглиш празнува поредната си титла с любимия отбор! Може би трябва да спра, защото пост-а ми стана прекалено сантиментален :) И все пак YNWA King Kenny! Always in our hearts!!!



Та стигнах и до въпроса :) Какъв тип мениджър трябва да наследи Краля според теб, или по-точно кой мениджър трябва да го наследи? Аз лично се надявам да е Брендан Роджърс - Слонси играят доста привлекателен футбол и ми е интересно как би се справил с по-голям бюджет, но надали Роджърс ще поеме отбора.



Поздрави :)


Каква драма. :qipak: :qipak:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Delija » 18 май 2012, 15:09

Боби не ценял ШЛ...... тая отрепка `що не емигрира направо в любимата си Англия, очевидно там е всичко, което цени в жалкия си животец, какво ли го задържа тук, в този непълноценен континент ??! :| :qipap:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот blazev1992 » 20 май 2012, 00:10

Borislav Borisov ‏@BobyBorisov

At the heart of Germany, Eng team won by penalties. One of the great days in my Iive! Come on England!

:qipbp: :qipbp: :qipbp:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОБИ-тата II: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ !

Мнениеот Delija » 20 май 2012, 00:19

Дори не владее като хората любимия си език. #-o #-o


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron