ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот bat_jori » 06 апр 2012, 15:38

след 302 сухи минути , 3 загуби поред и Ганя за президент .
Евала на Мърко ,че не се пречупи -гонзо аут и екип с наско -важно е да си знаеш цената и да си устояваш името.
Последна промяна от bat_jori на 06 апр 2012, 15:40, променено общо 1 път.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Al » 06 апр 2012, 15:39

Аз съм доволен, не ги исках двамата обратно. А е ясно, че са като скачени съдове респ. дупе и гащи. Знам и кой е гащите... :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот blazev1992 » 06 апр 2012, 15:39

Delija написа:Тонев разкри, че Мъри не искал да работи с Гонзо и поставил условие да бъде върнат и Сираков. :qipan: :qipan: Пълна путка, окончателно убеди всички, че е жалка марионетка на Наско и без него не може и пръста да си мръдне.

Не, не.Аз чух, че Мъри бил съгласен да се върне и без Наско, но искал някакви пари.Цялата ситуация е супер забавна.Кой ще води отбора до лятото, слагат за капитан някакъв, който от 1 година е в отбора.... :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 06 апр 2012, 15:41

После Тонев каза, че е поставил условие за Наско, чух го.

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот dgeorgiew » 06 апр 2012, 15:44

Остана и мустака помашки да си иде.
Дано го остават Илиян да работи без да му се бъркат и дано наистина изкара три годишния си договор.
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Казуса » 06 апр 2012, 15:48

Al написа:... А е ясно, че са като скачени съдове респ. дупе и гащи. Знам и кой е гащите... :qipag:

:qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 06 апр 2012, 17:14

blazev1992 написа:Не, не.Аз чух, че Мъри бил съгласен да се върне и без Наско, но искал някакви пари.


Изслушах внимателно записа в "шоуто на Томето" от 17:00, наистина няма такова нещо. Тонев заяви, че Мъри е казал, че не иска да работи с Гонзо, както е и поставил условието да работи със Сираков. И точно затова не са се разбрали, а относно парите - Батков се съгласил да ги изплати. Единственото неизпълнимо условие на Мъри било точно господарят му - Наско Сираков.

blazev1992 написа: слагат за капитан някакъв, който от 1 година е в отбора.... :qipag:


Абсолютно популистки ход, за да се харесат на публиката, но зад него прозира тотална управленска безпомощност. Реално тоя е прекалено малък и няма никакъв авторитет в съблекалнята, никой не го бръсне и за слива, абсурд е да го слушат. Голям автогол на ръководството.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Stinkata » 06 апр 2012, 17:23

Delija написа:
blazev1992 написа:Не, не.Аз чух, че Мъри бил съгласен да се върне и без Наско, но искал някакви пари.


Изслушах внимателно записа в "шоуто на Томето" от 17:00, наистина няма такова нещо.

Когато говорше за срещата с Мъри, без Батков, Тонев каза, че е попитал Мъри, дали е готов да работи в Левски без Сираков. И Мъри казал "да"... И затова после се издненадал, когато при Батков, Мъри поставил условието за Наско...
За дължимите пари, Батков се бил съгласил, което на мен ми звучи малко като "Човекът взе парите и каза ЩЕ ВИДИМ"....

Това за капитана е несериозно. Наистина за характер и мъжество, възраст няма, но авторитет се гради с години, а капитан без авторитет е като Мъри пред Наско... :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот blazev1992 » 06 апр 2012, 17:40

Delija написа:
blazev1992 написа:Не, не.Аз чух, че Мъри бил съгласен да се върне и без Наско, но искал някакви пари.


Изслушах внимателно записа в "шоуто на Томето" от 17:00, наистина няма такова нещо. Тонев заяви, че Мъри е казал, че не иска да работи с Гонзо, както е и поставил условието да работи със Сираков. И точно затова не са се разбрали, а относно парите - Батков се съгласил да ги изплати. Единственото неизпълнимо условие на Мъри било точно господарят му - Наско Сираков.

blazev1992 написа: слагат за капитан някакъв, който от 1 година е в отбора.... :qipag:


Абсолютно популистки ход, за да се харесат на публиката, но зад него прозира тотална управленска безпомощност. Реално тоя е прекалено малък и няма никакъв авторитет в съблекалнята, никой не го бръсне и за слива, абсурд е да го слушат. Голям автогол на ръководството.

Ей сега и аз си пуснах записа от 17;00.Всъщност Тонев му е предложил да няма длъжност спортно-технически директор, ама Мъркони явно го е дострашало. :qipag: :qipag:
Дели, в случая при Пламен Илиев не възрастта е чак толкова фрапираща.Както и ти беше казал (за Вияш-Боаш и Моуриньо), не възрастта е най-важна за авторитета, ама тоя го взеха миналата зима в Левски, а днес вече им е капитан. :qipbj: Все едно лятото Карачанаков да стане капитан на ЦСКА заради 5 добри мача. :lol:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот blazev1992 » 06 апр 2012, 17:43

Мъри кърти. :qipag: :qipag:
Станимир Стоилов заяви в обръщение към феновете на Левски, че не е поставял никакви условия за завръщането си в клуба.

Стоилов вчера проведе разговори с управата на "сините" за овакантения пост старши треньор на "Герена", но днес изпълнителният директор на столичани Иво Тонев обяви, че е решено Илиан Илиев да води Левски от следващия сезон.

"Обръщам се към вас, защото смятам, че сте единствените на които дължа обяснения. На първо място искам да ви уверя, че съм безкрайно развълнуван от безрезервното доверие, с което ме обграждате. Съжалявам само, че днес любимият ни клуб е в това окаяно състояние, а само преди 6 години на същия този ден 6 април играехме с Шалке 04 в четвъртфинал за Лига Европа. И над пет хиляди от вас съпреживяха този исторически момент за футболен клуб Левски, натоварвайки себе си и семействата си с непосилни финансови утежнения, вследствие на успехите на "синята приказка".

Заради вас феновете на Левски съм длъжен да внеса някои важни уточнения относно разговорите, които се проведоха с мен от страна на хора от ръководството. Не съм поставял никакви условия около завръщането си в Левски, а сме обсъждали само изисквания за възраждането и бъдещия просперитет на любимия ни клуб. Изложих максимално убедително своите виждания за цялостната визия на футболен клуб Левски и най-вече за възстановяването на тези принципи, които ни донесоха историческите успехи.

Пълни инсинуации са твърденията, че съм си променял изискванията. От деня, в който Тодор Батков ни освободи от Левски, съм си взел решение, че при собственик Тодор Батков ще се върна отново в Левски само с Наско Сираков. И това категорично и непрекъснато съм заявявал по време на разговорите с Тонев и Батков. Дори облекчих тази възможност с отказа си от получаване на неизплатени вече 4 години към мен задължения за минал период. Нещо повече, поисках Наско Сираков да бъде върнат на клуба дори само като мой съветник, без финансов и административен ангажимент към него.

Искам да внеса яснота, че първия ни разговор с Иво Тонев, според самия него, бе само опознавателен! Истината е, че през цялото време на разговорите отстоявах неотклонно това, което и вие феновете искате за клуба. Единение и обединение в името на Левски. Да се спре разделението и всички да помагат безрезервно на любимия клуб. Затова и смятам, че има място за всеки, който е доказал, че може да бъде полезен за Левски. Клубът е над всички и всички трябва да работим заедно за неговото благоденствие.

На вас феновете казвам също, че с цялото си сърце ще подкрепям моя приятел и колега Илиан Илиев като горещо му желая да постигне изключителни успехи. Той самият добре знае, че може да разчита на безусловната ми подкрепа.

В заключение подчертавам, че не желая името ми, което съм изградил с много труд и честни усилия, да бъде замесвано в каквито и да било действия, не кореспондиращи с моя морал и лоялността ми към футболен клуб Левски.

Скъпи приятели, трогнахте ме до сълзи с думите "Мъри, Мъри, Мъри". Искам с цялото си сърце да ви уверя, че това означава много за мен, вашата подкрепа е нещо, което едновременно ме радва, но и ме задължава. Към каузата Левски, футболен клуб с такива велики привърженици като вас.

С уважение и признателност Станимир Стоилов", се казва в обръщението към феновете на Левски на Стоилов.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Al » 06 апр 2012, 17:47

Цирк "Левски"... #-o #-o Единият вика едно, другият обратното... :qipan:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 06 апр 2012, 17:54

blazev1992 написа:

"Заради вас феновете на Левски съм длъжен да внеса някои важни уточнения относно разговорите, които се проведоха с мен от страна на хора от ръководството. Не съм поставял никакви условия около завръщането си в Левски, а сме обсъждали само изисквания за възраждането и бъдещия просперитет на любимия ни клуб. Изложих максимално убедително своите виждания за цялостната визия на футболен клуб Левски и най-вече за възстановяването на тези принципи, които ни донесоха историческите успехи.

--------------------------------------------------------------------------------------

Пълни инсинуации са твърденията, че съм си променял изискванията. От деня, в който Тодор Батков ни освободи от Левски, съм си взел решение, че при собственик Тодор Батков ще се върна отново в Левски само с Наско Сираков. И това категорично и непрекъснато съм заявявал по време на разговорите с Тонев и Батков. Дори облекчих тази възможност с отказа си от получаване на неизплатени вече 4 години към мен задължения за минал период. Нещо повече, поисках Наско Сираков да бъде върнат на клуба дори само като мой съветник, без финансов и административен ангажимент към него.


Мъри тотално се осира вече, сам си противоречи.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Stinkata » 06 апр 2012, 17:59

Наско пък, открай време казва, че би се върнал в Левски, ако има цялата власт, което няма как да стане при сегашната ситуация...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Казуса » 06 апр 2012, 18:19

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2730959
Дайте му парите, бре! :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Blue » 06 апр 2012, 18:25

blazev1992 написа:Мъри кърти. :qipag: :qipag:
Станимир Стоилов заяви в обръщение към феновете на Левски, че не е поставял никакви условия за завръщането си в клуба.

Стоилов вчера проведе разговори с управата на "сините" за овакантения пост старши треньор на "Герена", но днес изпълнителният директор на столичани Иво Тонев обяви, че е решено Илиан Илиев да води Левски от следващия сезон.

"Обръщам се към вас, защото смятам, че сте единствените на които дължа обяснения. На първо място искам да ви уверя, че съм безкрайно развълнуван от безрезервното доверие, с което ме обграждате. Съжалявам само, че днес любимият ни клуб е в това окаяно състояние, а само преди 6 години на същия този ден 6 април играехме с Шалке 04 в четвъртфинал за Лига Европа. И над пет хиляди от вас съпреживяха този исторически момент за футболен клуб Левски, натоварвайки себе си и семействата си с непосилни финансови утежнения, вследствие на успехите на "синята приказка".

Заради вас феновете на Левски съм длъжен да внеса някои важни уточнения относно разговорите, които се проведоха с мен от страна на хора от ръководството. Не съм поставял никакви условия около завръщането си в Левски, а сме обсъждали само изисквания за възраждането и бъдещия просперитет на любимия ни клуб. Изложих максимално убедително своите виждания за цялостната визия на футболен клуб Левски и най-вече за възстановяването на тези принципи, които ни донесоха историческите успехи.

Пълни инсинуации са твърденията, че съм си променял изискванията. От деня, в който Тодор Батков ни освободи от Левски, съм си взел решение, че при собственик Тодор Батков ще се върна отново в Левски само с Наско Сираков. И това категорично и непрекъснато съм заявявал по време на разговорите с Тонев и Батков. Дори облекчих тази възможност с отказа си от получаване на неизплатени вече 4 години към мен задължения за минал период. Нещо повече, поисках Наско Сираков да бъде върнат на клуба дори само като мой съветник, без финансов и административен ангажимент към него.

Искам да внеса яснота, че първия ни разговор с Иво Тонев, според самия него, бе само опознавателен! Истината е, че през цялото време на разговорите отстоявах неотклонно това, което и вие феновете искате за клуба. Единение и обединение в името на Левски. Да се спре разделението и всички да помагат безрезервно на любимия клуб. Затова и смятам, че има място за всеки, който е доказал, че може да бъде полезен за Левски. Клубът е над всички и всички трябва да работим заедно за неговото благоденствие.

На вас феновете казвам също, че с цялото си сърце ще подкрепям моя приятел и колега Илиан Илиев като горещо му желая да постигне изключителни успехи. Той самият добре знае, че може да разчита на безусловната ми подкрепа.

В заключение подчертавам, че не желая името ми, което съм изградил с много труд и честни усилия, да бъде замесвано в каквито и да било действия, не кореспондиращи с моя морал и лоялността ми към футболен клуб Левски.

Скъпи приятели, трогнахте ме до сълзи с думите "Мъри, Мъри, Мъри". Искам с цялото си сърце да ви уверя, че това означава много за мен, вашата подкрепа е нещо, което едновременно ме радва, но и ме задължава. Към каузата Левски, футболен клуб с такива велики привърженици като вас.

С уважение и признателност Станимир Стоилов", се казва в обръщението към феновете на Левски на Стоилов.
Мърионетката на Наско в действие #-o
Не може да му се отрече, че има и някои добри качества, като треньор, но е маша в ръцете на Наско :qipaq:
Дано Тонев не се изметне за И. Илиев и не ни ги натресе тези двамата от лятото :qipaq: :qipaq: :qipaq:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 94 госта