СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

КАКВИ СЪДИЙСКИ ТРОЙКИ ТРЯБВА ДА СВИРЯТ ВЕЧНОТО ДЕРБИ

ОТ ЧУЖБИНА
101
73%
ОТ БЪЛГАРИЯ
18
13%
ВСЕ МИ Е ТАЯ/ИСКАМ ДА ВИДЯ РЕЗУЛТАТИТЕ
20
14%
 
Общо гласове: 139

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот 8 » 26 окт 2011, 23:30

Доколкото си спомням ти беше малък. Ще ти кажа само, че в България футбол няма. Ако не вярваш виж къде са националите, борещи се с Люксембург и Малта като постижения в квалификационните групи. Ако на този фон ти се вижда някаква борба червени-сини много жалко.

И още нещо. Гледам искаш да си уреждаш май бой с някой (да се видело кой кой е). Това също е по-различно. Сега се организирате главно да се биете някъде независимо че на терена нищо интересно не става (важното е вие да се сбиете, за да се уплътни дербито). Едно време се събираха приятели, бъзикаха се и се майтапеха, след това отиваха отделно на стадиона, всеки при своите, яко викане 90 минути, но толкова. След това отново сядаха на една маса, пиеха и ядяха, а победителите бъзикаха победените. Колкото спадна качеството на двата футболни отбора, толкова спадна качеството и на феновете.

Въобще не прибягнах до футболната тематика, но тя е ясна на всички или поне на тези които са гледали и преди мачове. Не можеш да сравняваш емоциите и качеството от тогава с тези от сега. Ти като левскар не те знам какво чувстваш ако биеш отпадналия от невзрачната Стяуа ЦСКА, но определено друг левскар от онова време е изпитвал доста по-голям кеф да бие елиминиралия побеждаващия навсякъде в Европа Ливърпул отбор на ЦСКА.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
King Гонзо
Мнения: 547
Регистриран на: 08 май 2009, 18:49

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот King Гонзо » 27 окт 2011, 00:58

8-че, гледам те че си интелигентен. За качеството на българския футбол няма две мнения. Не ми се разправя с някои от разбирачите от форума под каквато и да е било форма. Колкото до това, че съм бил малък, драснал съм ти ЛС да се ориентираш, немисля, че това също е от каквото и да е било значение. Не влизам често във форума и не ми се правят циркове. Но има 3-4 индивида, които могат да те побъркат с "остроумие" и всезнайство. Говорят за Левски и цска,а всъщност не са стъпвали на стадиона от 1001 години.
Мичо написа:Казуси-мазуси, всички смучете черната патка на Гара, леваци. :qipbo: :qipbo: :qipbo:


Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот 8 » 27 окт 2011, 02:58

И другите от форума са интелигентни.

Добре, съгласих се, че не си малък :)
Малко по-спокойно я давайте. Особено пък за тези некадърници да си хабите нервите е излишно.

Иначе и аз ще се включа около мача с атаки срещу сините (и може и аз да ти се сторя неприятен) ама истината е победа или загуба отборите са си трагични.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот drvasko98 » 27 окт 2011, 09:39

Айде, и шнур за ЦСКА :qipbo:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот drvasko98 » 27 окт 2011, 09:39

Айде, и шнур за ЦСКА :qipbo:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Al » 27 окт 2011, 10:17

:qipbo: :qipbo: :qipbo:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Казуса » 27 окт 2011, 19:09

8 написа:
Добре, съгласих се, че не си малък :)

Някои и за Вилката мислеха, че е малък, ама... :qipag:
Очевидно при левскарите умственото развитие често спира някъде около края на втората петилетка :qipap: :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот vill_1 » 27 окт 2011, 19:11

Ще ядеш мазния,Казусе! :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Delija » 27 окт 2011, 21:36

8 написа:
И още нещо. Гледам искаш да си уреждаш май бой с някой (да се видело кой кой е). Това също е по-различно. Сега се организирате главно да се биете някъде независимо че на терена нищо интересно не става (важното е вие да се сбиете, за да се уплътни дербито). Едно време се събираха приятели, бъзикаха се и се майтапеха, след това отиваха отделно на стадиона, всеки при своите, яко викане 90 минути, но толкова. След това отново сядаха на една маса, пиеха и ядяха, а победителите бъзикаха победените. Колкото спадна качеството на двата футболни отбора, толкова спадна качеството и на феновете.


Глупости, откак се помня търкали винаги са ставали. Това, което описваш е между приятели, но подобно отношение никога не е имало между непознати. Винаги сме се нападали, където се видим.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот 8 » 27 окт 2011, 23:39

Delija написа:Това, което описваш е между приятели, но подобно отношение никога не е имало между непознати. Винаги сме се нападали, където се видим.

:arrow:
Едно време се събираха приятели, бъзикаха се и се майтапеха, след това отиваха отделно на стадиона, всеки при своите, яко викане 90 минути, но толкова.

Не съм си и помислял, че непознати са се събирали на една маса.
Но едно време може да е имало боища обаче не са били задължителен елемент. Ако евентуално станат и то при среща на силно разгорещени глави. Сега са. Просто трябва да има бой независимо дали мача е хубав или лош, дали твоя отбор е бил или загубил. При всичките варианти си намираш причина, за да го направиш.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот 8 » 28 окт 2011, 04:07

0:1 или 1:1.

Те ще поведат, а въпроса е дали ще изравним.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот emevev » 28 окт 2011, 07:12

айдеее... :D и осмака щом започна да ни разказва как е било едно време на стадиона :D (8, ти на колко мача ЦСКА-Левски си присъствал преди 2000г.?)

естествено, че и навремето си имаше сбивания (говоря за 80-те години даже) - просто на фона на пълните стадиони, това бяха мнооого малка част от феновете... сега стадионите се поизпразниха и войнствено настроените фенове изпъкват (надали са повече от тогава, просто така изглежда) ;)
друга (съществена) разлика е, че по онова време се биеха само с желаещите от отсрещната страна - на нежелаещите им се отнемаха шалчетата и толкова ;) сега бият наред - преди 2-3 години даже ми се случи следното: половин час преди мача вървя от стадиона към колата си (бяхме играли мач на СС) - левскар съм и бях с фланелка на Левски (!) - разминаваме се с идващи към стадиона фенове и ми викат: "Ей, чорбар, ела тука да ти избия зъбите, бе, ще ти е** майката!" - онемях! :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Mike Bibby » 28 окт 2011, 12:36

Надушили са те, че си я сложил тази фланелка само за камуфлаж. :qipap:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Христолов » 28 окт 2011, 17:33

тоя инвалид зико, от някоя програма за рехабилитация на трудоустроени ли го взехте #-o

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот drvasko98 » 28 окт 2011, 17:39

Убийствено темпо наложиха двата отбора. След всяко дерби се чудя дали може по-зле и само след половин година винаги получавам утвърдителен отговор.


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта

cron