СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

КАКВИ СЪДИЙСКИ ТРОЙКИ ТРЯБВА ДА СВИРЯТ ВЕЧНОТО ДЕРБИ

ОТ ЧУЖБИНА
101
73%
ОТ БЪЛГАРИЯ
18
13%
ВСЕ МИ Е ТАЯ/ИСКАМ ДА ВИДЯ РЕЗУЛТАТИТЕ
20
14%
 
Общо гласове: 139

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Stinkata » 17 фев 2011, 07:45

Начо, ти да не си катаджия - като Веско?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот bat_jori » 17 фев 2011, 21:55

те в Кипър си уреждат съдийте в контролите ,камоли в България
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот vill_1 » 25 окт 2011, 18:49

Националът на ЦСКА Иван Бандаловски останал като гръмнат от поведението на съдията Таско Тасков при победата на армейците с 3:0 над Локомотив (Пловдив). След края на двубоя от петия кръг на "А" група защитникът разкри, че реферът си е позволил да се гаври с него. Според Бандаловски съдията Тасков му е казал, че е играл трагично в евроквалификацията с Англия (0:3).

"Попитах рефера защо не ни даде дузпа, а той ми отговори: "А ти игра много добре с Англия, сто центрирания направи, беше трагедия". Аз какво да кажа - онемях. Щом и съдиите ни бъзикат, за какъв футбол говорим. Дори не го познавам този съдия, а той така се гаври с мен", сподели Бандаловски.

:qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот bogdan34 » 25 окт 2011, 21:23

Преди години си спомням имаше един футболист от Нюкясъл Джон Бересфорд.Та той разказа как след някакво отсъждане на съдията му казал :-Ти да не сънуваш кошмари? Съдията му отвърнал:-Ами ако се видиш как играеш и ти ще ги имаш.

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот marto » 25 окт 2011, 22:55

Жалко, че няма да мога да посетя дербито :qipac: :qipac: :qipac:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Delija » 25 окт 2011, 22:59

Думата дерби мисля, че е доста пресилена за това махленско мачле между двадесет и двама некадърници.

Потребителски аватар
King Гонзо
Мнения: 547
Регистриран на: 08 май 2009, 18:49

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот King Гонзо » 26 окт 2011, 00:43

Гледай си неМахленския Гомнайтед тогава и недей се меши много. От армейци194. бяха написали статия точно за такива дупедавци като теб няма да е зле да я прочетеш
Мичо написа:Казуси-мазуси, всички смучете черната патка на Гара, леваци. :qipbo: :qipbo: :qipbo:


Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Delija » 26 окт 2011, 09:27

Боже, някакъв келеш, `дето гледа футбол от вчера тръгнал да ме поучава. :qipag: :qipag:
Аз на стадион съм стъпил още `89-а година :qipbo: , баща ти тогава сигурно чикии си е бил, тъй че.... :qipbp:
Ще си гледам каквото искам, разбира се, дотам ме докараха олигофрениите в България. Щом стигнахме дотам да лягаме на Славия на "Армията", за да махаме треньора.....

По-добре дупедавец, отколкото ултра-балък, като тези, които останаха по стадионите в България. И аз бях от тях до скоро, но вече нямам намерение и на един мач да стъпя. Да си ебат майката всичките.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот drvasko98 » 26 окт 2011, 14:30

В случая подкрепям Дели. На този мач точно не съм ходил от 2003 година и няма да отида докато не видя два отбора, воюващи с всички сили за победата, не поставям изискване за някакво качество на играта. А и докато разни лумпени диктуват политиката на клубовете.
Самият факт, че изходът на една камара срещи се поставя под сериозен въпрос /някои от тях според мен с основание/ е достатъчен за :qipat:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Христолов » 26 окт 2011, 14:43

и рома - лацио са некадърници ама ги гледахме с интерес. от този мач искам само да не е уговорен пък ако ще 0-0 да свърши,ще си го догледам със сигурност.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот vill_1 » 26 окт 2011, 14:56

То,момчето малко не е в час.Може би малко като порасне,ще улегне.Сега лети все още из небесата и го говори едни такива,на които сам ще се чуди след години.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Delija » 26 окт 2011, 15:11

Ако Рома и ЕякуЛацио са некадърници, тогава си оттеглям думите за нашите "футболисти". Те не са некадърници, а футболни инвалиди, първа степен с придружител....

Потребителски аватар
King Гонзо
Мнения: 547
Регистриран на: 08 май 2009, 18:49

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот King Гонзо » 26 окт 2011, 23:14

Абе дайте да чукнем една среща да се разберем кой момче, кой чикий си бил кога и що :qipay:
Мичо написа:Казуси-мазуси, всички смучете черната патка на Гара, леваци. :qipbo: :qipbo: :qipbo:


Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СЪДИЙСТВО НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот 8 » 26 окт 2011, 23:29

Доколкото си спомням ти беше малък. Ще ти кажа само, че в България футбол няма. Ако не вярваш виж къде са националите, борещи се с Люксембург и Малта като постижения в квалификационните групи. Ако на този фон ти се вижда някаква борба червени-сини много жалко.

И още нещо. Гледам искаш да си уреждаш май бой с някой (да се видело кой кой е). Това също е по-различно. Сега се организирате главно да се биете някъде независимо че на терена нищо интересно не става (важното е вие да се сбиете, за да се уплътни дербито). Едно време се събираха приятели, бъзикаха се и се майтапеха, след това отиваха отделно на стадиона, всеки при своите, яко викане 90 минути, но толкова. След това отново сядаха на една маса, пиеха и ядяха, а победителите бъзикаха победените. Колкото спадна качеството на двата футболни отбора, толкова спадна качеството и на феновете.

Въобще не прибягнах до футболната тематика, но тя е ясна на всички или поне на тези които са гледали и преди мачове. Не можеш да сравняваш емоциите и качеството от тогава с тези от сега. Ти като левскар не те знам какво чувстваш ако биеш отпадналия от невзрачната Стяуа ЦСКА, но определено друг левскар от онова време е изпитвал доста по-голям кеф да бие елиминиралия побеждаващия навсякъде в Европа Ливърпул отбор на ЦСКА.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта

cron