НОВАК ДЖОКОВИЧ

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Mike Bibby » 01 апр 2011, 00:48

Никакъв шанс за Рибока срещу Джоко и още по-малък за Бердю срещу Надал.

Потребителски аватар
Jossif
Мнения: 125
Регистриран на: 09 окт 2009, 15:39
Местоположение: на Балкана

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Jossif » 01 апр 2011, 10:44

Еми финал Надал - Джокович и реванш за Рафа, според мен! =D>

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Mike Bibby » 04 апр 2011, 00:48

Честито на Новак! Определено най-силният тенисист в момента на хард. Мисля, че би могъл да спре или по-скоро да ограничи доминацията на Надал на клей. Чака ни един крайно интригуващ клей-сезон с нови битки между Джокович и Надал.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Delija » 04 апр 2011, 09:44

Mike Bibby написа:Честито на Новак!


Благодаря ти от негово име, ще му предам честитката ти.

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот PyyHu » 04 апр 2011, 14:05

:qipbp: :qipbp: :qipbp:
Доминацията продължава с пълна сила.Дано и на клей да продължи така, тъкмо ще стане по-интересно, защото е до болка омръзнало Надал да обира титлите.

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Cveti » 04 апр 2011, 21:08

Абе я моля ти се... До болка беше ни омръзнало Федя да печели, така че стига глупави коментари.
Иначе честито на Ноле, харесва ми играта му, заслужена победа!
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот PyyHu » 04 апр 2011, 21:48

Cveti написа:Абе я моля ти се... До болка беше ни омръзнало Федя да печели, така че стига глупави коментари.
Иначе честито на Ноле, харесва ми играта му, заслужена победа!


Аз съм за разнообразието в тениса.Фен съм на Хюит най-вече, а на Фед просто ми харесваше уникалния стил на игра и красивите отигравания, но явно годинките не му прощават и на него.
От началото на годината Джокович показва най-добри игри, а и титлите, които взе допълнително повдигат самочувствието му.
Дано успее да продължи доминацията си и на клей, въпреки, че ще му е трудно и с/у Надал и с/у Федерер(ако са здрави и във форма), защото и двамата са силни клей играчи.Но ще бъде интересно, ако прекъсне серията на Рафа.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот rafaelis » 05 апр 2011, 10:18

Леле, Рууни, ти една година цикли на изречението, че Федерер доминира, таман си рекох, най-после ще спре, а то само го смени с Джокович. Хем искаш разнообразие :roll: , хем се радваш на доминацията :roll: , пък като доминираше от клея до ЮС оупъна Надал миналата година, нищо не рече, да не би да ти е трън в очето нещо, а? :qipad: :qipag:

пп. Направо си готов за екипа на Матс Виландер. :qipag:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот PyyHu » 05 апр 2011, 10:29

Защо да ми е трън в очите.Аз харесвам много Надал.Моя любимец е пред края на кариерата си с постоянните си контузии, така, че викам за този, който играе най-добре, а Джокович е безкомпромисен от началото на годината.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот rafaelis » 05 апр 2011, 10:38

Не бе, не ти е трън, само дето докато биеше наред, ти се мяташе тук като Матросов на амбразурата с приказки за доминацията и величието на Фед, гледам, сега бавничко преминаваш към Джокович. :qipag: :qipag: :qipag:

Отбелязвам само фактите. Ето сега ще отбележа този
PyyHu написа:Аз харесвам много Надал.


:qipaz: :qipag:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот PyyHu » 05 апр 2011, 11:16

Ми няма да си кривя душата я.Надал ми направи впечатление още в началото на кариерата си, но не се кефех много на мъченическия му стил на игра.Вече го няма това ... само да връща топките и да тича, като откачен от едния до другия край на корта.В последствие вкара много новости в играта си, а най-много ми харесваха късите типки, които отказваха противниците му.В днешно време е изграден шампион, само сервиса му куца.Още помня паметния му мач с Кория(на Монте Карло 2005, ако не се лъжа .. вие ще ме поправите) :qipaz:
Федерер доминираше дълги години, но никога не съм му бил фен, каквито сте вие на Надал.Просто ми харесваше стила му на игра, беше ми кеф да го наблюдавам, но годините започнаха да го мъчат.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Mike Bibby » 05 апр 2011, 20:10


Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот PyyHu » 05 апр 2011, 21:24

Хубава статия, която напълно описва доминацията на Джокович през настоящата година.Дано отличното му представяне продължи и на червените кортове, ако вземе и за трети път скалпа на Рафа на Финала голям турнир (дано да е на Ролан Гарос), тогава нещата в мъжкия тенис ще придобият съвсем различен облик.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Mike Bibby » 05 апр 2011, 21:42

Мерси. Иначе, аз все още не съм изгубил надежда, че Федерер може да спечели някой от Мастърсите на клей (най-много ми се иска Рим) и дори Ролан Гарос. Може би пък Фед ще бие Надал на РГ точно когато никой не би си го и помислил. Очаквам добри неща и от Дел Потро, Мъри да се посъбуди малко, въпреки че това не е неговата настилка. Кой знае, може би дори Григор ще изригне някъде. През 2009 година клей сезонът беше много интересен, а миналата година Надал нямаше никаква конкуренция. Сега обаче мисля, че ако Джокович няма проблеми с алергията и ако Делпо най-сетне е възстановен напълно или поне близо до 100-те процента, и ако Федерер се стегне, ще се получи много интересен клей-сезон.

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот PyyHu » 05 апр 2011, 22:07

Ще поживеем, ще видим ! :D
Джокович има всички качества за да продължи доброто си представяне и на клей.На тази настилка Рафа е фаворит, но както ти написа, Федерер е в трета глуха и след силното представяне на Джокович тази година, швейцареца не е считан за фаворит, но е способен на изненада.Дел Потро ще е до полуфиналите :qipbl:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron