Мъжът и жената интимно (от Дели)

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот rafaelis » 11 сеп 2009, 10:03

Евфемизмите са приемлив вариант в някои случаи, ама щом държиш да си точен, няма лошо. :qipap: А и гледам, това си е твоята тема. :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот Delija » 11 сеп 2009, 10:14

Е, чак моя не е, виж и заглавието. Просто като закърмен с учението на Зигфрид Шнабл, реших да отворя тема, в която да изследваме дълбините на отношенията между тези два толкова различни свята, но за съжаление, тукашните съфорумци са доста повърхностни хора ( :qipag: ), чиито интереси в областта достигат до изключително "фундаменталния" въпрос "какво правиш след секс??" :qipaq:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот rafaelis » 11 сеп 2009, 10:28

Само с на Зигфрид Шнабл? :shock: А на Зигмунд Шнапс? :roll:


Въобще не съм съгласна с мнението ти за съфорумците. Някои произвеждат БВП и нямат време за такива фундаментални разговори, други сега откриват темата, а трети - предполагам, се отдават на активни действия и нямат време за теоретични разработки.

пп. В момента се опитвам да произведа БВП, а ти? (тук има картинка със строго насочен към теб пръст в съветски стил "а ти плати ли си данъците", ама нямам време да търся сега) :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот Delija » 11 сеп 2009, 10:38

1. В момента не произвеждам нищо, в почивка съм. Моят график за производствена дейност е малко по-специфичен от стандартния "понеделник-петък". :qipae:

2. Хич не ми ги и оправдавай съфорумците, чел съм им много пъти анализите по съответната тема (ако това тяхното въобще може да се нарече с тази изключително претенциозна думичка :qipap: ), нищо особено. armataz_01_33 За тях въпросът се свежда до това да има редовно чи-ки-ри-ки, а след това, както споменах вече, идва въпросът "какво да правим след чи-ки-ри-ки-то". :qipaq: :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот rafaelis » 11 сеп 2009, 10:43

Абе нека си правят каквото си искат бре. Ти си бил много нетърпелив човек. Изчакай двайсет трийсет години и всичките ще са минали само на теоретични разсъждения и темите ще свършват за по два дни. :qipap:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот Stinkata » 11 сеп 2009, 10:46

Delija написа: За тях въпросът се свежда до това да има редовно чи-ки-ри-ки, а след това, както споменах вече, идва въпросът "какво да правим след чи-ки-ри-ки-то". :qipaq: :qipag:

Е толкова ли са зле младите, та се чудят какво да правят? Действа се на принципа на каре белот - който не знае - повтаря.... :qipag:
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот Delija » 11 сеп 2009, 11:14

Както и да е, пак ще си остана неразбран.... :qipap:

Освен това бих препоръчал и четенето на някои трудове (по съответната тема) на Оноре дьо Балзак и Овидий. :qipab: :qipae: :qipae:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот rafaelis » 11 сеп 2009, 11:28

39-годишен кореец е арестуван по обвинение за изнасилване на 125 жени, съобщи полицията в Сеул.
Според обвинението мъжът е извършвал блудствените деяния в продължение на девет години, преди да бъде задържан.
Насилникът, който по професия е разносвач на стоки по домовете, е подозиран, че е извършил над 200 изнасилвания над 125 жени, като някои от тях станали негови жертви няколко пъти.
Извергът нападал главно млади жени, живеещи сами.
Изнасилванията били извършени в периода юли 2000 – юли 2009 г., уточни полицията в Сеул.
Мъжът бил арестуван, след като бил засечен от система за видеонаблюдение.
Той е обвинен и за кражба на бижута на жертвите си на стойност 40 милиона вона (около 22 000 евро).
Заподозреният е женен от 2001 г. и има малка дъщеря, уточни полицията.




Това копирам в момента от линка, който си пуснал. :idea: :?:
Никъде не виждам нещо, което да подсказва тълкувание като твоето.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот Delija » 11 сеп 2009, 11:30

125 различни жени са се наговорили да обвинят бедния разносвач на стоки по домовете..... наистина, мащабен заговор ще да е било.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот rafaelis » 11 сеп 2009, 11:43

Batkoto написа:еми вземи да поразсъждаваш малко .. как според теб,този е изнасилил по няколко пъти някои от жертвите,освен ако не са се обаждали пак за доставки по домовете им ..


Не направих коментар преди малко, чаках те с този отговор.


Не е нужно да са се обаждали наново за доставки, достатъчно е било да си ги набележи, а те да са се притеснявали от оповестяване на случилото се, защото самото събитие е шок, още един шок след това, вероятно, идва твърде много. Сигурно е избрал самотно живеещи дами. Ако беше поразсъждавал, щеше да помислиш и за този вариант.

Защото дори и на някоя да и е харесало, може пък да има такива дето това да им харесва, знам ли, извратеняци/чки всякакви, едва ли това оправдава въпросния субект (а и в цялата работа на него със сигурност му е харесвало, така че той е единственият абсолютно сигурен извратеняк в случая) и предизвиква смях. :idea:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот rafaelis » 11 сеп 2009, 11:58

Притеснявали са се от реакцията на околните поради това, че са изнасилени. Като гледам разсъжденията ти, имало е от какво да се притесняват, такъв начин на разсъждение може да се срещне по всички ширини.

При 125 изнасилени жени, дори да приемем, че на някоя е харесала ситуацията, ти се смееш.

пп. Всъщност, за да бъда по-ясна (и се извинявам предварително, просто давам пример), какво точно ще направиш, ако това се окаже твоя много близка жена? Как ще реагираш? И какво ще я посъветваш? :roll:

пп1. Дели, скоро ще стигнем до стотна страница, готви следващата тема. :qipap:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот rafaelis » 11 сеп 2009, 12:16

Избяга от конкретния отговор на въпроса би ли посъветвал твоята най-близка жена да се обади в полицията и аз всъщност не го искам, надявах се просто да погледнеш на нещата от лично твоята камбанария (какво би и казал в такъв случай и какво би я посъветвал). :qipad:

Хубаво е, че достигна до тази мисъл можеш да си представиш,колко много подобни случаи остават неразкрити, дамммм, остават и в цялата работа няма нищо смешно, остават заради грешно адресирания присмех в много от случаите.

Не видяхме нищо смешно или интимно няколко души, а две жени и един мъж ти го и казахме. :qipad:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот rafaelis » 11 сеп 2009, 12:27

Женичките, които са се обадили сами втори път са абсолютно лансиране на теза, точно както и моята.
Приел си го така, защото си си създал някаква определена представа за женския пол. Виж, че останалите реагирахме по друг начин на написаното, това трябва да те наведе на някои размисли.
Човек живее с определени представи и си ги изгражда на базата на собственото си въображение.
Например, обвиняваш ме, че разсъждавам по женски, говориш ми за женска логика.
Всъщност, строго погледнато, няма как да знаеш дали съм жена или мъж.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот Delija » 11 сеп 2009, 12:43

Баток, добре, приемаме, че 125 жени, които не се и познават повечето сигурно, са се наговорили да обвинят горкия разносвач на стоки по домовете, той е невинен, а ние можем да се посмеем за здраве, на гърба на "изнасилените" жени.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Мъжът и жената интимно (от Дели)

Мнениеот rafaelis » 11 сеп 2009, 12:45

Оооооо, откога започна да приемаш всяка написана дума в дадена статия за стопроцентова истина? Това ми се вижда твърде странно. И е естествено домът на жертвите да е местопрестъплението, едва ли ги е привиквал на определено за целта място. Освен това, от 125 до 200 сметката сам можеш да направиш, едва ли са толкова много тия няколко пъти. :idea:

Не държа да променя отношението ти към въпросната статия, защото това си е абсолютно твой избор на какво да се смееш и на какво не. Защото с продължаването на спора разбирам, че не е случайно, а определен избор. За мен е достатъчно удоволствието, че има хора, които не се засмяха. Толкова по въпроса.

пп. Типично женското ми мислене обикновено намира своя изблик в тениса, което е добре, значи се интересуваш от тенис новините. :qipap:


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта

cron