Големият шлем 3

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Mike Bibby » 27 яну 2011, 18:41

Вилка, какво пак тъй дълбоко те мъчи, сподели! Нищо, че не е по темата. :qipap:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Големият шлем 3

Мнениеот vill_1 » 27 яну 2011, 18:43

Mike Bibby написа:Вилка, какво пак тъй дълбоко те мъчи, сподели! Нищо, че не е по темата. :qipap:

Федя падна нарочно,защото Рафа падна вчера и няма стимул,а те имаха уговорка или финал или нищо!
Изображение

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Your new lover » 27 яну 2011, 20:39

marto написа:Страхотен ден в тениса, овцата и кравата бяха победени :qipbp:


:qipaz:
    Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Големият шлем 3

Мнениеот maryan unfaitful » 27 яну 2011, 22:49

vill_1 написа:
Mike Bibby написа:Вилка, какво пак тъй дълбоко те мъчи, сподели! Нищо, че не е по темата. :qipap:

Федя падна нарочно,защото Рафа падна вчера и няма стимул,а те имаха уговорка или финал или нищо!



Еее, тъй се надявах на преброени тупкания и секунди, все наглеят Рафа и Джо, все се бавят, а Фед бързия кат му нарушат темпото, умирга прав. Не за друго, ми щот е швейцарец и умствено изброява секундите. Интересно е по кои мерки се е правило правилото, разбира се, в тура има най-различни играчи. На някои хич не им пука за бавното сервиране на противника, а мъдро го използват, за да си поемат дъх и също да се настроят. Но трябва да има точна мярка, добре че не е взета от Родик, щот тогава щяха да свирят фал на всички. И не би ли трябвало също тъй да има наказания за твърде бързо сервиране, за да е равноправно? :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: Големият шлем 3

Мнениеот yarra777 » 27 яну 2011, 23:06

maryan unfaitful написа:Еее, тъй се надявах на преброени тупкания и секунди, все наглеят Рафа и Джо, все се бавят, а Фед бързия кат му нарушат темпото, умирга прав. Не за друго, ми щот е швейцарец и умствено изброява секундите. Интересно е по кои мерки се е правило правилото, разбира се, в тура има най-различни играчи. На някои хич не им пука за бавното сервиране на противника, а мъдро го използват, за да си поемат дъх и също да се настроят. Но трябва да има точна мярка, добре че не е взета от Родик, щот тогава щяха да свирят фал на всички. И не би ли трябвало също тъй да има наказания за твърде бързо сервиране, за да е равноправно? :qipag:
Тъй, де, различните нации имат различен ритъм. Много ми хареса идеята за "наказания за твърде бързо сервиране". Направо си е стресиращо. :qipaq: :qipag: :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 28 яну 2011, 14:32

Ееееееее, получи се мач, с хубави разигравания при това. :qipab: Феру се държа, колкото можа.
Честито им на печелившите и дано направят вълнуващ финал в неделя.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Vesela Taneva » 28 яну 2011, 14:36

Както се и очакваше.Ферер прави понякога силни мачове ,но не е от класата на най-големите!
Финал Мъри /Джоко.Смятам ,че Джоката ще вземе титлата.

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 28 яну 2011, 16:07

И според мен развоят на мача и крайният резултат не са изненада. Интересен финал се очертава, доста непредвидим.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Ich_Will_ » 28 яну 2011, 16:45

Vesela Taneva написа:Както се и очакваше.Ферер прави понякога силни мачове ,но не е от класата на най-големите!
Финал Мъри /Джоко.Смятам ,че Джоката ще вземе титлата.


Дано да познаеш [-o< Трудно ще понеса онова грозно леке да спечели :qipaq:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Al » 28 яну 2011, 16:54

Ich_Will_ написа:
Vesela Taneva написа:Както се и очакваше.Ферер прави понякога силни мачове ,но не е от класата на най-големите!
Финал Мъри /Джоко.Смятам ,че Джоката ще вземе титлата.


Дано да познаеш [-o< Трудно ще понеса онова грозно леке да спечели :qipaq:


+1
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Големият шлем 3

Мнениеот marto » 28 яну 2011, 16:59

Al написа:
Ich_Will_ написа:
Vesela Taneva написа:Както се и очакваше.Ферер прави понякога силни мачове ,но не е от класата на най-големите!
Финал Мъри /Джоко.Смятам ,че Джоката ще вземе титлата.


Дано да познаеш [-o< Трудно ще понеса онова грозно леке да спечели :qipaq:


+1


+1 :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 28 яну 2011, 17:03

Тук ще стане бъкано от +1, но да взема да се присъединя. Джоко, откак престана да води чак толкова много мама, татко и братко по турнирите (или поне не ги виждам толкова често да се зъбят от първия ред), определено доби по-адекватно поведение и това ми накланя везните към него. Та +1 де. :qipag:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Mike Bibby » 28 яну 2011, 17:41

-1 :qipap: Предпочитам Мъри да спечели. При дамите съм за Лина. :qipab:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Vesela Taneva » 28 яну 2011, 18:33

Mike Bibby написа:-1 :qipap: Предпочитам Мъри да спечели. При дамите съм за Лина. :qipab:

Микито е опозиция! :qipbl:
Нямама лични предпочитания към Джоко,просто считам,че неговия мач на полуфинала беше по-лесен :qipae: ,правеше по-малко грешки от Мъри и психиката му е по-стабилна.Сега,както каза Данчо ,вторият ред в ранглистата ще има шанс и ще покаже какво може.Освен това Данчо рече ,че от 25 финала на ГШ 23 са за Рафа и Фед.Не съм ги броила ,но май е така

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Големият шлем 3

Мнениеот maryan unfaitful » 29 яну 2011, 12:51

Честита титла на Ким! :qipaz: Жалко, че На Ли не можа да се съвземе в третия сет, но ... и финал за нея е крачка напред. Само не знам какво ще й остави китайското правителство от наградата.
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта

cron