Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот 8 » 05 ное 2010, 10:09

Не е само Тъча. И Велизар имаше едно положение (греда ли беше, засада на ръба на линията ли беше, не помня, но беше силно положение), а и доста други атаки имахме. Извън гола и резултата по положения не им отстъпвахме. Те имаха разбира се повече, защото реагираха като ужилени и натиснаха, но нашите макар и по-малко първо не бяха никак малко и второ имаха привкус на по-опасни.

Ние съвсем истински гонихме елиминирането им колкото и абсурдно да звучи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот Христолов » 05 ное 2010, 10:26

Мичо написа:Между другото, опитите на Рапид да свалят някой самолет последните минути, беше изключително трогателен, очаквам догодина този мач да бъде пибавен към онзи с Базел. :qipap: :qipap: :qipap:

аз очаквам още до края на месеца да го прибавят , няма по-явен мач майна :qipac: ама "червените" нека си вярват, сега им е паднало :badgrin:

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот mefkata » 05 ное 2010, 10:36

Batkoto написа:жалко,че чак сега се сетихме да играем футбол,ако в момента предстоеше мача с Рапид в София щяхме да имаме съвсем реален шанс за прескачане на групите.. иначе Радуканов може и да няма никакъв опит,но до момента му се получават нещата,снощи показа характер и излезе с офанзивна схема за победа,ако продължава в този дух ще е голяма глупост да тръгнат да го сменят ..

Абе как преценявате треньорите с един мач, не ми е ясно. (нищо лошо за радуканов, не го познавам, ама)И за какъв кураж става въпрос. Да излезе да пази резултат ли? Естествено, че единствения шанс при това класиране и развитие в групата е да се играе офанзивно и да се търси задължителна победа. Освен това, червените по принцип играят по-добре навън, а с последните мачове дето ги играят пред 100-200 души, честно казано, по-стимулиращо е да е играеш пред чужда публика, отколкото пред празен стадион.
Единствения път, нормален и логичен, беше нападателна и нахъсана игра за трите точки, които в крайна сметка си ги взехте заслужено.
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот Stinkata » 05 ное 2010, 10:37

http://www.blitz.bg/sport/article/75411
Футболистите обещаха да играят за мен, на седмото небе съм. Давам им по 3000 евро на човек.

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот mefkata » 05 ное 2010, 10:37

Delija написа:Йешич го каза, ама и не беше никак далеч от истината. Малко след гола на В. Илиев, Данчо Тъча имаше страхотно положение, ако го беше вкарал, ставаше 2:0 още в средата на първото и само на гол от елиминирането на Л`пул. :qipbo: :qipbo:

Абе, ти ли говореше за заблуди? :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот 8 » 05 ное 2010, 10:44

mefkata написа:Абе как преценявате треньорите с един мач, не ми е ясно.


Три. 4:2, 3:2, 2:1. Два от резултатите са и като гост. Мисля, че добре показват, че се акцентира върху офанзивния футбол. Допуснати са не малко голове, а въпреки това и точка не е изтървана. Явно това се компенсира от свършеното напред. Отделно по 3 отбелязани гола средно на мач говори силно за акцента.

Възможно е и Пената да има влияние, защото това е неговия стил. Винаги офанзивен, винаги с трима нападатели. Дори и на реванша в Атина с Панатинайкос, където трябваше да браним 2 чисти гола, отказа да се откаже от вижданията си. Само промени схемата на 5-2-3, но пак си беше с любимата тройка нападатели.....и бихме.....Стоичков разбира се.
Последна промяна от 8 на 05 ное 2010, 10:46, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот dgeorgiew » 05 ное 2010, 10:45

Заклевам се никога повече да не злонамерствам спрямо потребителя Сво. :qipbl: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот PyyHu » 05 ное 2010, 10:46

Хубав мач се получи, съдията ни режеше през цялото време и пак успяхме да победим.Мичо и сие да не говорят много, че се видя какъв специалист е Ясен Петров и каква феноменално глупава грешка направи.А Иво Иванов, евала му на това момче, такъв гол могат да вкарат малко нападатели дори от световна класа :qipaz:
Титана така се беше накопал, че от цялото интервю му разбрах само, че футболистите ще вземат премии, всичко друго беше леш :qipag:

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот mefkata » 05 ное 2010, 10:55

Delija написа:
8 написа:Подобно на нашия вратарски пост те пък си имат нападател от класа в лицето на Дембеле.


Само една корекция - Дембеле е силен само на Герена, когато Левски гостува, е пълна трагедия. Нещо, което се видя в Лил, Лисабон, Стокхолм, Калмар....

За нападателите на ЦСКА пък отдавна е ясно, че са пълна трагедия. Ние от тях и не чакаме нищо.

Освен, че сте зомбирани, ама и от футбол не разбирате. При положение, че средната линия е парирана или липсва, както беше в Лисабон и в една част от мача в Лил, как точно един нападател да играе - като в даскалото - да си вземе топката от аута, да излъже целия отбор и да вкара...
Големия нападател си личи по това, че като му падне - не бърка! Гарата има сигурно 70-80 % успеваемост на голова ситуация - гол. Но, когато е изолиран и няма голови ситуации е тъпо да се каже, че е слаб. Аз много му се кефя, не мога да се гордея изключително с него, би било така, ако е продукт на нашата школа със съответния цвят на кожата :mrgreen: , ама да му се отричат качествата си е чиста злоба. :idea:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот PyyHu » 05 ное 2010, 11:07

Batkoto написа:ами човека се е поотпуснал малко,човещинка е след цялото това напрежение в последните месеци .. :qipap:
и аз така направих снощи,даже още съм с махмурлук #-o



К'во приказваш, вече трето кило айрян пия :lol:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот Delija » 05 ное 2010, 11:15

mefkata написа:
Delija написа:Йешич го каза, ама и не беше никак далеч от истината. Малко след гола на В. Илиев, Данчо Тъча имаше страхотно положение, ако го беше вкарал, ставаше 2:0 още в средата на първото и само на гол от елиминирането на Л`пул. :qipbo: :qipbo:

Абе, ти ли говореше за заблуди? :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:


Ако не си гледал реванша, моля, не коментирай. Само ще се изложиш.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот Delija » 05 ное 2010, 11:17

mefkata написа:Гарата има сигурно 70-80 % успеваемост на голова ситуация - гол.


Май ти си зомбиран.... :qipap:

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот mefkata » 05 ное 2010, 12:07

Delija написа:
mefkata написа:Гарата има сигурно 70-80 % успеваемост на голова ситуация - гол.


Май ти си зомбиран.... :qipap:


Дай 5 примера на пропуснати голове и да видим дали съм зомбиран. Даже не, 3 примера дай!
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот Delija » 05 ное 2010, 12:23

Ми на прима виста се сещам за Ловеч положенията, които изпусна (едно да беше вкарал, мачът свършваше), за Лисабон (при 0:0, още в първата или втората минута), ето ти ги 3 от раз. :qipab:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ел Гранде ЦСКА, Порто, Бешикташ, Рапид Виена

Мнениеот sasho_1989 » 05 ное 2010, 13:33

Batkoto написа:
и аз така направих снощи,даже още съм с махмурлук #-o

:qipag: :qipag: :qipag: :qipaz:
Изображение


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 70 госта