Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот mefkata » 05 ное 2010, 10:47

Hristolov написа: :qipbj: :qipbj: :qipbj: кои са тия 7 добри европейски мача, победите над колоси като калмар и дундок или геройската загуба с един гол в лил миналата седмица?????????


Не, бе имам предвид мачовете с Ботев :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
С кого да си го мерим , играем 4 добри мача с 2-та последни шампиона на Швеция(футболно джудже сравнени с нас) и ги отстраняваме, бием шампиона на Белгия, приличен мач с Лил там и мн.добър тук, за това говоря...
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот 8 » 05 ное 2010, 10:48

dgeorgiew написа:Аз съм много доволен,от вчерашния ден,имаше алкохол,песни,вълнение,радост,е и малко разочарование накрая,ама така е в спорта. :qipaz:


А ебане :qipac: ?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот mefkata » 05 ное 2010, 10:48

Stinkata написа:
mefkata написа:Стинка - 88 минута е, естествено, че ще пази резултата, за какво доубиване говориш ?

Е как ще го пази с Иванов, който няма мач да не се е оцапал??? Аз съм сигурен, че той ще заиграе, защото има качества, както се получава с Милиев, който става все по-уверен. Но да го извадиш, заради постоянни грешки във всеки мач и после да разчиташ точно той да те опази... :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl:

И това е достатъчно, за да напишеш Ясен - вън, не си ли малко краен?
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Stinkata » 05 ное 2010, 10:50

Като ми мине ядът, ще го махна... Сега съм бесен.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот dgeorgiew » 05 ное 2010, 10:51

8 написа:
dgeorgiew написа:Аз съм много доволен,от вчерашния ден,имаше алкохол,песни,вълнение,радост,е и малко разочарование накрая,ама така е в спорта. :qipaz:


А ебане :qipac: ?


Тц,суша бате Веско,а при тебе как е? :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Stinkata » 05 ное 2010, 10:53

В Морската сигурно още се чуват женски стонове... :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот dgeorgiew » 05 ное 2010, 10:53

В "Тема Спорт" са представили новата ми прическа. :qipbo:
Изображение


Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот dgeorgiew » 05 ное 2010, 10:57

:lol: :lol: :lol: :lol:

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот PyyHu » 05 ное 2010, 10:58

Почти загубихте шансове за излизане от групата.Иво Иванов вкара страхотен автогол :qipbl:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Delija » 05 ное 2010, 11:03

mefkata написа:
Дели, говориш поредните дивотии - с гол ентусиазъм не се правят 7 добри европейски мача и (и една излагация).


Точно това е част от самозаблудата. Срещу кого са тия 7 добри мача - Дъндолк, Калмар, АИК и Гент. Реално, само Гент е отбор на добро европейско ниво, останалите са слабаци.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот 8 » 05 ное 2010, 11:07

dgeorgiew написа:
8 написа:
dgeorgiew написа:Аз съм много доволен,от вчерашния ден,имаше алкохол,песни,вълнение,радост,е и малко разочарование накрая,ама така е в спорта. :qipaz:


А ебане :qipac: ?


Тц,суша бате Веско,а при тебе как е? :lol:


Също имайки предвид, че домашния секс не го броя за секс (ми той така или иначе си го има винаги :roll: ). Преди месец имах 3 попадения в една седмица, даже бях се възмутил в една тема (май за БФС), че нещо взеха да се повтарят нещата и навън също се превръща в скучно, ама наскоро не съм бил с чуждо. В интерес на истината търся си го ама искам да е нещо много, много различно, защото ми писнаха повтарящите се неща. Това пък води до поведение при мен, което стряска нежния пол. Взех да разпитвам детайлно какво правят. То ясно, че всяка има п...ка, почти всяка прави свирки и т.н., но взе да ми писва едно и също. Та затова и разпитвам "нещо друго, което рядко другите правят тя прави ли". При това с равнодушен тон и откровено казано за секс клонящ към стандартното не напирам. Мойто май си е най-добро, прави такива мръсотии, че ще се хванеш за главата. Ама нали съм мъж и искам разнообразие (при жените) и все поглеждам и навън. Взе обаче вече да ме мързи. Егати скуката. Последната пък ми разказа всичките си проблеми в личен план и как я зарязвали. В секса пълна срамежливка. Бях нещо като учител, отпришвайки мръсницата в нея, но все така запазвайки статута и на добро момиче. Ама вече ми писна. Искам нещо различно. Нещо което мен да ме побърка. Иначе не виждам смисъл, само губене на време. По-добре си е в къщи. Всъщност в къщи може да стане перфектно ама се противи на опитите ми да включим и друга :qipbl: Като бог съм за нея и само аз съм на този свят. Хиляди пъти обясних "не е така мило, на момичетата няма нищо лошо да приемаш офертите". Даже се й скарахме лятото един път на тази тема. Бяха я поканили по женски и са ходили до ранни зори колежките й по заведения, а тя се прибра в къщи да не ме оставяла сам :x Казах й "трябваше да си излезеш с тях, а после да поканиш някоя от тях на кафе :qipad: " ............. ама то мойто дори го е гнус като чуе за жена. Чудя се как да го променя това. Ако прави същите неща и с жени, които прави с мен ..... лелеееееееее =D>
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Stinkata » 05 ное 2010, 11:43

8 написа: ........... ама то мойто дори го е гнус като чуе за жена. Чудя се как да го променя това....

Хвани си мъж...

:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот mefkata » 05 ное 2010, 12:03

Batkoto написа:Гент са отбор от нивото на Рапид,дори под средно европейското ниво.. над миманса,но под добрите европейски тимове :qipad:

Delija написа:
mefkata написа:
Дели, говориш поредните дивотии - с гол ентусиазъм не се правят 7 добри европейски мача и (и една излагация).


Точно това е част от самозаблудата. Срещу кого са тия 7 добри мача - Дъндолк, Калмар, АИК и Гент. Реално, само Гент е отбор на добро европейско ниво, останалите са слабаци.

Дъндолк не го имах предвид, замени с ЛИЛ.

Точно това е заблудата. Защо мислите , че Левски и ЦСКА трябва да се мерят с водещите европейски отбори - да се сравняваме със средноверопейските е успех. легендата за марката, която вчера пак плъзна първо от устата на Емо.
ЦСКА от 10 мача в ЛЕ има един равен с резервите на Фулъм и вчерашната победа над австрийския гранд Рапид. Както казват в дон балон,
СлеСлед Ювентус Милен Радуканов пречупи нов голям европейски отбор
:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Левски има победа над резервите на Лацио и сега победа на Гент, равен с Лил и приличен мач с Лил загубен с 1 гол.
Кой, какво с кого сравнявате , бе мааму стара. Стига с тая изпята песен за евробоеца
От три участия в груповата фаза Уефа(ЛЕ) имате две последни места и до вчера на сметката ви се мъдреха само 4 корнера в тазгодишното издание.
Дайте да бъдем реалисти, еба ти. На трактористите от Бате успехите в последно време бг ОТБОР САМО ПРЕЗ КРИВ МАКАРОН МОЖЕ ДА ВИДИ.
Секта. :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Delija » 05 ное 2010, 12:27

Относно ЦСКА, смятам, че съм реалист:

Delija написа:Победа за престиж и завръщане в борбата за третото място. С Бешикташ е хикс или загуба тук. По-вероятно второто. Рапид и ЦСКА са много под нивото на другите два тима.


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта

cron