Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот bat_jori » 04 ное 2010, 22:09

иванов е готов за национал ,нека му помогнем -иво не си сам
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Delija » 04 ное 2010, 22:16

1. Потвърди се нещо, което отдавна знаем за Левски - тимът е безумно слаб гост в евротурнирите, силата му е основно в домакинските мачове. Там с ударни дози ентусиазъм и свръхмотивираност, нерядко успява да компенсира иначе по-ниската си класа. Така беше и днес, Лил определено е по-добър отбор, но днес не си пролича. За разлика от двубоя в Лил.
Неслучайно, ако не се лъжа, всичките голове на Дембеле в ЛЕ са все на Герена. Само за гостуването на Дъндолк не се сещам сега дали вкара, но и така да е, това не променя нищо, тъй като ирландците са безумно слаб тим. Силата на Дембеле е на Герена, така както е и на самия отбор.

2. Защитата е безумно слаба. Вече не помня откога Левски не е опазвал "суха" мрежа, дали играе срещу Пирин, Спортинг, Черно море, Литекс, Гент, Лил, Велбъжд Пд, отборът все пуска голове.

3. Нещата в групата са ясни за мен - Левски, на база и на написаното в точка първа, ще загуби от Гент, просто като гост е напълно безличен. Мачът със Спортинг ще е протоколен и за двата тима.

Потребителски аватар
King Гонзо
Мнения: 547
Регистриран на: 08 май 2009, 18:49

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот King Гонзо » 04 ное 2010, 22:38

Стинка, относно за подписа, вземи се гръмни бате. От целия мач само смяната ли видя? Не може да се съди за един треньор от една смяна

ПП: Не ми се занимава с малоумници
Мичо написа:Казуси-мазуси, всички смучете черната патка на Гара, леваци. :qipbo: :qipbo: :qipbo:


Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Al » 04 ное 2010, 22:50

Зверски ме е яд. Мачът си беше за Х, ама не по тоя начин. Съгласен съм с Дели, че навън сме меко казано трагедия и аз също не очаквам промяна в Белгия. Имайки предвид победата на Гент над Спортинг днес изпуснахме златен шанс. :qipaq:

Относно смяната - всеки треньор като остават по-малко от 5 минути и води, ще гледа да направи смяна. Аз обаче все си мисля, че трябваше да пусне Кривия, а не Иво. Кривия е спокоен и може да държи топката, а отзад нещата си стояха прилично (за нашите стандарти)...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот 8 » 04 ное 2010, 23:14

Браво на Левски. Малшанс е резултата и изпуснатите точки. Мачът беше изигран перфектно и бяха на път с наличните сили да си вземат своето.

Иво Иванов е безумно тъп играч. С плонж го вкара автогола. Разбирам нещо да го беше ударила нещастно топката ама не е така. Тук беройката може да си скача, но е селяндур. Същият като оня битълса (забравих му името) от Ботев, дето беше голмайстор и пълен некадърник на Герена. Там пък Сашко се вживяваше.
Не знам дали бих реагирал като сините с "Иво, Иво". За какво? Да беше Гарата или някой друг, който прави нещо и да му се случи нещастието бих го поощрил. Няма да затрия хубавото заради лошото. Ама тоя е пълен некадърник. Влезе за 5 минути и се искаше стандартна игра от него, не и чудеса....ама не и голове с плонжове в собствената врата.

И аз като Ал мисля, че Кривия беше по-удачна смяна за целите, които се гонеха (бавене на време при смяната и успокояване на мача в последните минути в които да се доиграе).

Със Стинката не съм съгласен. Кво е виновен Ясен!? Че оня е олигофрен?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот 8 » 04 ное 2010, 23:23

Мефка прочетох ти глупостите.

ЦСКА е избрано само до 90-та, защото ти го каза. "Дори и в онези времена били епизодични добрите им мачове". Отговорих, че за "онези времена" си в адска заблуда и ти наистина си.

Кво ти се привижда в полуфиналите? Гледайки такива произволно избрани от преди 90-та и такива пак произволно избрани след 90-та не виждам разлика. Аргументът ти "друго си е да видиш три английски отбора на полуфинала" е повече от глупав за подчертаване на класа.

Броят на мачовете и отборите е пълна дивотия характерна за сините диваци. Ако КБ (турнир наподобяващ ЕКТ до 90-та) бъде превърнат в такъв, че в началната надпревара да има групи, а след това пак елиминации (и така да наподобява днешните ЕКТ) това не означава, че при новия вариант носителя на купата е кой знае нещо повече от досегашните носители.

Странното е че всичките ти аргументи "случайно" съвпадат със силата на ЦСКА и слабостта на Левски, тоест да ги обяснят тези неща като нелогични. ЦСКА отишли напред. Защо? Ами турнира е слаб, биеш 1-2 отбора от Андора. Левски не е напред, защо? Ами репресирани, няма как да стане. Абсурдните обяснения достигат неподозирани граници, защото се излиза извън рамките на България и се включват и други отбори. "За любителите на футбола Реал не е кой знае какво" :shock: Защо? Ами защото повечето купи са му от времена в които и ЦСКА има успехи, а е ясно, че това трябва да се отрича.
Мен ако питаш и Аякс не са нищо. Тотални футболи, хегемонии, Кройф, ала-бала. Били 3-4 съперника, при това и от Андора или подобна държава, взели КЕШ. Чудо голямо. Друго си е Мариян Огнянов да направи почетен гол в ШЛ. Това е класа............надминаваш и Ефрем.

Аз по-простичко ще ти го кажа. Ако ние сме слаби с "епизодични" успехи вие откровено сте помияри. Та вие и въпросните няколко съперника не минавате десетилетия наред. Що за утрепки сте толкова поколения да не можете да направите нещо толкова елементарно.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Stinkata » 05 ное 2010, 07:56

King Гонзо написа:Стинка, относно за подписа, вземи се гръмни бате. От целия мач само смяната ли видя? Не може да се съди за един треньор от една смяна

ПП: Не ми се занимава с малоумници

Гледам поведението на Ясен от началото на сезона. И друг път съм коментирал - не умее да води мач. Винаги закъснява със смените, когато играта не върви. И, добре, ще кажа за титулярите. Няма значение какъв вратар е Акалски. Той още няма изградена комуникация със защитата. Това решение се надминава по глупост само от това, да сложиш на вратата Киш, който даже не говори български.... Като резултат получаваш нелепи голове. А не говорим за отписан мач. Вчера реално трябваше да спечелим с много. Лил не показаха нищо.
И да се върна на смяната - ами тя беше най-важното нещо в този мач. Разбирам да сме вкарали втория гол в 50-а минута, да прави такава смяна за време. А то, тъкмо ни пораснаха криле и Ясен ги отряза. И да вкараш играч, когото си свалил от титулярното място, поради многото му грешки, да ти пази резултат... :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
И кой в днешно време се оправдава с липса на опит?!?!?!
:qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Delija » 05 ное 2010, 08:19

Stinkata написа:
И кой в днешно време се оправдава с липса на опит?!?!?!
:qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:


И липса на късмет?!
Автоголът на Иванов няма нищо общо с късмета.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Мичо » 05 ное 2010, 09:36

Много нелепа история, сами се преебахме, сега вече шансове няма, падаме от Гент, бием втория отбор на Спортинг тук, пак доволно представяне на фона на очакванията преди сезона, но си и горчи след изпуснатия вчера шанс за нещо повече. :qipac:
Относно Ясен, съм съгласен със Стинката.Безумна смяна.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот 8 » 05 ное 2010, 09:41

Мичо написа:Относно Ясен, съм съгласен със Стинката.Безумна смяна.


Аз пък не съм съгласен с вас. Когато водиш и мача наближава своя край и е много важен за теб, всеки нормален отбор търси бавене на време, в това число и чрез извършване на смени.

Ако Иванов не беше дебил и след като влезе просто нищо ненормално не беше станало, а най-логичното, мача си приключва след няколко минути със синя победа, щяхте ли сега да плюете по треньора? Даже нямаше да коментирате и смяната. В момента е актуална в коментарите, защото доведе до гол, който пък имаше огромно значение за развоя на мача, който пък имаше значение за класирането в групата.

Не смяната е безумна, играча е безумен футболист.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Stinkata » 05 ное 2010, 09:45

Какво бавене, Веско??? Тъкмо се разиграхме и Ясен направо ги прекърши. За капак пусна играч, който жъне само провали откакто е дошъл.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот 8 » 05 ное 2010, 09:47

В 88-та минута няма какво да разигравате при удобен за вас резултат. Целта е да се добута мача до края.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Stinkata » 05 ное 2010, 09:52

Това е, ако си вкарал в 50-ата, както писах по-горе. И как пускаш играч, който си свалил от титуляр, поради грешки във всеки мач??? Да беше пуснал Кривия и Грийн да си седи отзад... Като абсолютен пораженц се показа Ясен. :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот Delija » 05 ное 2010, 09:59

Големият проблем на Левски не е автоголът на Иванов, нито смените на Ясен Петров. Глупаво е там да търсите причините. Големият проблем е самозаблудата, продиктувана от няколко мача в началото, спечелени основно с гол ентусиазъм, а не с някаква реална класа (ЦСКА, АИК, Гент....). И рано или късно реалността щеше да лъсне, нещо което се случва в последния месец и половина.

Най-показателен е фактът, че Лил нищо не игра (при все, че напоследък май са и в криза), но пак си взе своето. Показателен е за реалното състояние на Левски. Другото са подробности, вчера беше Иво Иванов, оня ден Б. Митрев, по-оня ден Г. Петков.....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Групата на сините - Левски, Спортинг, Лил, Гент

Мнениеот 8 » 05 ное 2010, 10:05

Stinkata написа:Това е, ако си вкарал в 50-ата, както писах по-горе.


Ако резултата не те устройва, но отбора върви добре не се правят смени. Примерно гониш задължителна победа, станало е 0:2, следва изравняване до 2:2 и тогава е логично да оставиш отбора в същата 11-ка, която е тръгнала да обръща мача (освен в случаите на крайния отчаян щурм, примерно няма време и вкарваш още 1-2 нападатели като за последно).

Когато обаче резултата ме устройва, а до края има около 5 минути (2 минути редовно плюс съдийско продължение) елементарната логика (а и поведение дефакто на отборите е) да си сложат един бонус от превръщане на тези 5 в 4 минути. Просто извършваш смяна.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 72 госта