ЛЕВСКИ-АИК

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЛЕВСКИ-АИК

Мнениеот Казуса » 06 авг 2010, 21:17

ЦСКА си коментирам в съответните теми.
А ти си погледни аватара: Показващият среден пръст и безсрамно наглеещ като циганин-конекрадец, който не изпитва и грам вина за постъпката си, налапал тютюн пред портрет на Васил Левски. Не само, че не е позволено да се пуши в закрити помещения, но и ти очевидно се кефиш на подобна селяндурщина.
Ами какъвто отборът, такива и феновете.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЛЕВСКИ-АИК

Мнениеот vill_1 » 06 авг 2010, 21:26

Цигарата не е запалена,гладай малко! :shock:
Изображение

Потребителски аватар
King Гонзо
Мнения: 547
Регистриран на: 08 май 2009, 18:49

Re: ЛЕВСКИ-АИК

Мнениеот King Гонзо » 06 авг 2010, 21:55

Отборът победител - победители и феновете :qipay:
Мичо написа:Казуси-мазуси, всички смучете черната патка на Гара, леваци. :qipbo: :qipbo: :qipbo:


Изображение
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ЛЕВСКИ-АИК

Мнениеот ludyakon » 07 авг 2010, 00:05

Казуса написа:Ами какъвто отборът, такива и феновете.

АМИИИИИИИИИ,ОТБОРЪТ МИ Е, ПО-ДОБРЕ ИГРАЕЩ ФУТБОЛ ОТ ТВОЯ. :qipbl: :qipbl: :qipbl:
И ПО ТВОЯТА ЛОГИКА :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ЛЕВСКИ-Калмар

Мнениеот nacho » 07 авг 2010, 00:54

Stinkata написа:
nacho написа:абе то вие за малко да шмръкнете Калето ама господ беше милостив тоя път,чак на мене щеше да ми стане жал за вас :qipae:

Освен, че беше милостив към нас, не обърна внимание на молитвите ви за 3-3 и отпадане на Левски. Е, все пак прояви милост и към вас, и не паднахте от аматьорите (ако не си на това мнение, виж втория ви гол). А нещо, което ме радва в Левски е, че започнахме да се справяме със слаби отбори като Калмар и ЦСКА, при това , без да си даваме зор. ЦСКА ги бихме на ходом, а при Калмар, показахме качество, за което завиждахме на много отбори - когато е нужно, да се вдигне темпото и нещата да се поставят на местата им...

П.П. Надявам се при 3-2 много да сте се радвали и да сте се молели за 3-3. Сега сигурно ви е двойно по-гадно..... :lol: :lol: :lol: :lol:
абе ти нас остави за кво сме се молели ама определено не бих искал да съм на ваше място в минутите когато призрака на Антверпен бродеше из Герена :evil: Томето и Стефчо здраво захецнаха в ефира и само се молиха богу горещо мача по-скоро да свърши а после пак почнаха да бръщолевят за нови сини приказки и т.н,шоу голямо :qipap: мачове като тези с Клифтънвил няма кво да ги коментирам :qipad: че ЦСКА е бил по-слаб в дербито не съм ъъгласен,бихте с един фалшив гол което не е оправдание за нас защото ЦСКА трябва да почне да вкарва голове на подуенския отбор а не да се оплаква от съдията :qipad: а Жоро вратарчето се чудеше как да бави времето цяло второ полувреме :qipbl: а сега пак шведи се навъртат около Герена и внимавайте този път кошмара Антверпен да не възкръсне :twisted: :twisted:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЛЕВСКИ-АИК

Мнениеот Казуса » 07 авг 2010, 06:51

ludyakon написа:
Казуса написа:Ами какъвто отборът, такива и феновете.

АМИИИИИИИИИ,ОТБОРЪТ МИ Е, ПО-ДОБРЕ ИГРАЕЩ ФУТБОЛ ОТ ТВОЯ. :qipbl: :qipbl: :qipbl:

Кога това? Преди три години ли? :qipap:
Ама вие наистина си вярвате, че Административните са победили заслужено :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ-Калмар

Мнениеот Stinkata » 07 авг 2010, 07:37

nacho написа: определено не бих искал да съм на ваше място в минутите когато призрака на Антверпен бродеше из Герена :evil:

Не знам.. Нашата публика скочи и заскандира, а отборът прекърши мераците на шведите за изравняване с два, не по-малко бързи гола от техните. Ако бяхте на наше място, можеше и да си тръгнете от стадиона. или да нахлуете. При вас нещата никак не са добре по оста публика-отбор... Не знам дали сте имали случаи скоро, публиката ви да обърне мач. Ние имахме с Удинезе. Сега, слава Богу, не се стигна до това.
ИзображениеИзображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ЛЕВСКИ-АИК

Мнениеот ludyakon » 07 авг 2010, 07:39

Казуса написа:
ludyakon написа:
Казуса написа:Ами какъвто отборът, такива и феновете.

АМИИИИИИИИИ,ОТБОРЪТ МИ Е, ПО-ДОБРЕ ИГРАЕЩ ФУТБОЛ ОТ ТВОЯ. :qipbl: :qipbl: :qipbl:

Кога това? Преди три години ли? :qipap:


ПРЕДИ СЕДМИЦА ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ВИ ГО ДОКАЗА. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: ЛЕВСКИ-АИК

Мнениеот skorpinoks » 07 авг 2010, 11:26

Определено си мисля че и левски изкараха късмет при жребия ,кратка справка къде се намира противника му говори достатъчно :qipav:
ЦСКА

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ-АИК

Мнениеот Delija » 07 авг 2010, 11:35

И Левски, и ЦСКА, изтеглиха най-доброто възможно от своите урни. Някои може и да смятат Карабах за по-добър вариант, но много бъркат. АИК е най-лесният противник, все пак са и на дъното в тяхното първенство, по-слаби са и от Калмар явно.

Тия съперници ще бъдат минати, но в групите ще има отново много бой за Левски и ЦСКА.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ-АИК

Мнениеот Stinkata » 07 авг 2010, 11:44

И аз така мисля. Ама едно влизане в групите може да налее малко акъл в главата на Батков - да почне да гради отбор . От 5 години само си приказва. Вярно, че в България няма с какво да примамим наистина добри футболисти, но поне да задържи и развие това, което има и да даде време на школата да заработи и да захранва първия отбор...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ЛЕВСКИ-АИК

Мнениеот mefkata » 07 авг 2010, 17:06

Delija написа:И Левски, и ЦСКА, изтеглиха най-доброто възможно от своите урни. Някои може и да смятат Карабах за по-добър вариант, но много бъркат. АИК е най-лесният противник, все пак са и на дъното в тяхното първенство, по-слаби са и от Калмар явно.

Тия съперници ще бъдат минати, но в групите ще има отново много бой за Левски и ЦСКА.

Факт, писна ми от отбори от бившите съветски републики, гладни за успехи и за родину, за сталину...не си е работа :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
АИК са преодолими предвид сегашната си форма, гърча при отстраняване на люксембурците е показателен, съгласен съм с мнението на Я. Петров, че по-добре да играем със сходни по манталитет отбори. Така, че ако покажем същите качества( без белгийския полъх 80-82 мин) ще се справим с швеците.
А относно късмета на ЦСКА за ТКЗсето - то е ясен. Ама късмет е га минеш кръга, че като се сетя за нашите късметлийски ждребиета тампере, Бате и т.н. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
hris83
Мнения: 189
Регистриран на: 26 мар 2008, 09:45

Re: ЛЕВСКИ-АИК

Мнениеот hris83 » 07 авг 2010, 18:49

определено си мисля,че има болни червейни мозъци тук и те са се нароили...и докато старите муцуни,които помня отпреди три години,тия непознаните нямат и много в главата,но за сметка на това имат бързо пишешщи безумията ,родили главите им,пръсти!!!
Сега по темата- късмет късмет...колко да е късмет? За късмет да говорим,след мачовете,защото поне АИК макар и моментната си форма,са играли няколко пъти в ШЛ,силов отбор са,а срещу такива българските отбори определено изпитват трудности. ТНС са съвсем друга боза,ей такъв жребий да ти се падне за финален бараж за влизане в групите си е направо 6-ца от тотото...че тия от Калмар,Жилина,Дебрецен,АИК,че и от клифтънвил,ще ядат по 3-4 гола на мач!!!
I'm back

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ-АИК

Мнениеот Delija » 07 авг 2010, 21:03

АИК, доколкото помни "болният ми червейн мозък", игра само веднъж в ШЛ, и то преди много, много години. Недей се опитва да им прикачиш още няколко участия, с цел вдигане на реномето им....

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ЛЕВСКИ-АИК

Мнениеот svo » 09 авг 2010, 17:56

Stinkata написа:И аз така мисля. Ама едно влизане в групите може да налее малко акъл в главата на Батков - да почне да гради отбор . От 5 години само си приказва. Вярно, че в България няма с какво да примамим наистина добри футболисти, но поне да задържи и развие това, което има и да даде време на школата да заработи и да захранва първия отбор...

твоята логика е друга, бе. На Батков логиката е ясна - с тия играчи влизам втора година поред в групите! За кво да купувам нови??? С тия даже и четвъртфинал ще играя тази година :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта

cron