ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот itsoVIII » 10 юни 2010, 21:32

Стига сте го оплаквали Джипсито :lol: :lol: :lol: :lol: то, по вашата логика, въобще не би трябвало да има Световно първенство по футбол, че вече няколко звезди окапаха, но са там - с болежки :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот vill_1 » 10 юни 2010, 21:34

Ице,само чети и пиши,но недей да спориш!
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот maryan unfaitful » 10 юни 2010, 21:46

Al написа:
maryan unfaitful написа: просто не игра срещу добрия Надал, не блестящия Надал.


Айде стига вече... Ще излезе верен лафа, че Надал губи само, ако има някакъв проблем... Иначе винаги бие...


Ами това е истината, колкото и да не ти се ще да вярваш. Но какво толкоз чудно, на Федя също му пречат conditions, conditions, conditions и така по 13 пъти в едно интервю. Ей, веднъж не каза тоз човек, ми той игра по-добре и би.

Майк, изобщо не се опитвам да оправдавам Рафа в момента, просто знам, че след АО почти веднага отиде в Ротердам за някакви реклами и бля-бля. Ако се опиташ да четеш, ще видиш, че идеята ми е просто, че Григор не е играл срещу Рафа в добра форма. Но хич не ми дреме, ако толкоз ви се ще да се радвате за нищо. Щото оттогава досега мина доста време... Рафа стана номер едно, Гришо падна до 360. Може би това обяснение е най-точно за любителите на цифри и статистики.
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот Al » 10 юни 2010, 22:07

maryan unfaitful написа:
Al написа:
maryan unfaitful написа: просто не игра срещу добрия Надал, не блестящия Надал.


Айде стига вече... Ще излезе верен лафа, че Надал губи само, ако има някакъв проблем... Иначе винаги бие...


Ами това е истината, колкото и да не ти се ще да вярваш.


Аз бях дотук.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот Mike Bibby » 10 юни 2010, 23:31

Значи Рафата губи само когато не е здрав или е преуморен. ОК, тогава как да ти си обясним следните загуби: От Любичич в ИУ, от Родик в Маями, от Давиденко в Доха? Айде, от мен да мине, пропускаме втората половина, всъщност по-голямата част от 2009 заради разните контузии, семейни драми и т.н., макар че пак ми е интересно какво му попречи на Надал да бие Делпо на четвъртфиналите в Маями - говорим за онзи Делпо, който месец и нещо по-рано падна с 3:6, 0:6, 0:6 от Федерер в АО. :qipab:

И сега нека вземем най-силната година на Надал - 2008. Тук няколко загубКи ме тревожат и ми е трудно да намеря обяснение как Рафчо ги е допуснал, при положение, че няма кой да го бие (никъде), когато е здрав и в душевна хармония.

1. Жо-Вилфред Цонга, полуфинал на АО - 2:6, 3:6, 2:6. :qipan:
2. Ротердам (любимият Ротердам :qipap: ) - втори кръг, трисетова загуба от Андреас (who) Сепи.
3. Дубай, четвъртфинал - трисетова загуба от сервитьорчето Анди Родик.
4. ИУ - полуфинал - 3:6, 2:6 (ох, боли) от Джокович
5. Маями (уау, вече сме април, а още нямаме титла) - финал, 4:6, 2:6 срещу Давиденко
6. Следва страхотната серия клейсезон-РГ-Куинс-Уимбълдън-Торонто-Пекин (тука обаче имаме загубКа с 0:2 от Джокович на полуфиналите в Синсинати)
7. Стигаме до ЮСО. Световният номер 1 вече, олимпийски шампион Надал губи от Анди Мъри с 1:3 на полуфиналите. Хм...
8. Мадрид. Мадрид. Мадрид. Градът на Рафа. Еххх, отнякъде се появява Жил Симон, от когото нашето момче губи с 1:2 на полуфиналите.

Та така... доста работа те чака, Мери. :qipap:

За предни години няма да пускам инфо - все пак трябва да поспиш малко, Мери. :qipap:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот maryan unfaitful » 10 юни 2010, 23:44

Изля ли си душата, Биби? И що в темата за Гришо? Кат гледам колко е хлъзгаво тез дни в тенискафето, понеже Федя бил великия Ниминен и още по-великия Фая, кво ли се чудя всъщност. Все пак, ако не спечели и таз дребна титличка, рискува да направи шест месеца без титла. Кофтиииииииииииии :qipag:

Много се радвам, че Питър Макнамара е сменил Лундгрен за момента. Хрис рече, че нейде писали, че било само за тревния сезон, по ЕС казаха, че било решение на тенис-академията. Резултатите с Лундгрен не бяха хич красотни, хубаво е да има промяна, че да видим къде е причината.
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот Mike Bibby » 10 юни 2010, 23:49

Щото пак пишеш смехории, Мери, затуй. :qipap:

П.П. Сменил го е за постоянно. Има инфо в Спортал и Тенискафе, предполагам и по другите ни сайтове. Макнамара постигна доста добри неща с Марк Филипусис, който беше малко като черна котка за Сампрас, така че дано той да е човекът за Григор.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот maryan unfaitful » 10 юни 2010, 23:56

Не можеш да си представиш каква драгоценна радост е за мен, че си ровичкал из "архива" на Рафа. А "пак" е думичка, която правомерно аз би трябвало да употребя по отношение на кравешкия ти захлас. Има обаче един много готин нюанс в цялата работа, и аз бих могла да изредя серия от малоумни загуби на Федя, ноооо... Рафа си признава, когато не е играл добре, а и ние си го ругаем, за федфеновете обаче това са все некви злощастни случайности, както и за самия Фед, де. :qipae:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот Mike Bibby » 11 юни 2010, 00:40

Ааа, не, удоволствието е изцяло мое. :qipag:

П.П. Защо го ругаете, горкото? :qipac: Можете просто да му се присмивате. :qipag:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот vill_1 » 11 юни 2010, 20:09

Кат гледам колко е хлъзгаво тез дни в тенискафето, понеже Федя бил....

:qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот rkk » 11 юни 2010, 22:05

Мери, обясни ми колко зле трябва да си, за да защитаваш тезата, че Надал пада само когато е контузен. Ебаси болния мозък честно.
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот annysy » 11 юни 2010, 22:10

#-o Тая тема е с друго заглавие бре, някой трябва май да си отворят нова Как ни е яд на Рафа, но сме безсилни :qipap: :qipap: :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот maryan unfaitful » 13 юни 2010, 10:36

rkk написа:Мери, обясни ми колко зле трябва да си, за да защитаваш тезата, че Надал пада само когато е контузен. Ебаси болния мозък честно.


Не е задължително да си болен мозък, ако пуснеш партенка, за да видиш как ще реагира някой, който много се е доближил до това понятие в последните месеци. :qipad: Е, успокоих се, не е проспал 2009-та. :qipag:
Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот rkk » 22 юни 2010, 18:15

Гришата направи 4 поредни победи на Чалънджър (3 в квалификациите, 1 в осн. схема) в Марбург и втори кръг ще играе с Грега Земля.
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот marto » 23 юни 2010, 14:20

Григор победи първия поставен Земля с 3:6 6:3 7:6(0) преди малко. Утре Червенак или Гаудио.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron