Литекс - Дебрецен

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот ludyakon » 07 авг 2010, 16:49

Казуса написа:
hris83 написа:а сега се мъчите срещу клифтънвил :idea:

Мъчим? Точно тази дума ли използва?
Иначе да ти припомня, че ако преди сме биели "Ливърпул" и "Аякс", сега - след разместването на пластовете в европейския футбол - поне бием Леверкузен и "Динамо". Вторият отбор, между врочем, е първият отстранен от българи руски отбор. Факт.

ГА ТАКА ЛИ Е НАПИСАЛ В БИБЛИЯТА? :qipag: :qipag: :qipag:
ТИ МАЛОУМЕН ЛИ СИ? ЛОКОМОТИВ СОФИЯ КОГАТО ОТСТРАНИХА ДИНАМО(КИЕВ),ОТ СССР-ТОВА НЕ СЕ БРОИ ЛИ? :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот mefkata » 07 авг 2010, 16:55

Здравейте секта! Не сме си писали отдавна, бе , домъчня ми за вас! :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:
Та, от далечината на една година да ви кажа и нека не звучи като оправдание, но Дебрецен бяха много класен отбор(сравнено с БГ чергата, де).
Още тогава, като ги гледах на живо се видя, че са много грамотни или както казва тренера на Латекса - научени. Играеха с едно, прегрупираха се бързо, спокойно минаваха през центъра и без безумни центриряния стигаха до вратата, а и не им трябваше много, както се видя 3 от 4-те им голя бяха от далечни тупалки, както е прието в днешния футбол. Няма кой да ти се занимава да влиза с топката във вратата. Това, че Левски беше трагичен миналата година не променя качествата на унгарците, които играха и в ШЛ. До колкото знам са им напуснали само двама , трима души и ядрото е същото, т.е. са по-сработени. Така, че за съжаление според мен, латекса няма шанса или поне е малък. Разбира се, няма лошо да ме опровергаят... :qipad:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот Казуса » 07 авг 2010, 17:22

ludyakon написа: ТИ МАЛОУМЕН ЛИ СИ? ЛОКОМОТИВ СОФИЯ КОГАТО ОТСТРАНИХА ДИНАМО(КИЕВ),ОТ СССР-ТОВА НЕ СЕ БРОИ ЛИ? :qipaq: :qipaq: :qipaq:

Естествено, че не. Това са украинци.
Точно затова не броя "Шахтьор" (Донецк) като "първият руски отбор" отстранен от ЦСКА.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот Delija » 07 авг 2010, 17:32

hris83 написа: а сега се мъчите срещу клифтънвил :idea:


Мислех принципно да ти драсна един отговор, ама като прочетох това, което съм цитирал, счетох, че е излишно. Май ти си за Карлуково.....

п.п.:

ЦСКА - Клифтънвил 3:0
Клифтънвил - ЦСКА 1:2

Потребителски аватар
hris83
Мнения: 189
Регистриран на: 26 мар 2008, 09:45

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот hris83 » 07 авг 2010, 18:38

Дели,колкото и да си затваряш очите и да заравяш главата-до 85-та мин резултата беше 1-0 и не можехте удар да направите,преди да получат червен картон :idea: Това нормално ли е според теб? Ако това не е мъка,то кое? То по-надолу накъде? Да паднете ли,че то вече щеше да е унизително не само за вас ,но и за бългаския клубен футбол!!! Лично аз се радвам,че ви се паднахга тия ТНС,че поне да се класирате,защото проклетия коефициент се образува не от един отбор ,а от ВСИЧКИ!!!
Затова и(да се върнем на темата) пожелавам на Литекс да счупи каръка,биейки поне унгаците и да се класира напред! Но все си мисля,че тая треньорска смяна бе безумие-поредното на Ганчев...Уви,човек с много пари,но не знае как точно да ги насочи,за да постигне желаните успехи.
I'm back

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот itsoVIII » 07 авг 2010, 20:13

Това, че нашите пияндета не си дадоха зор да потичат 85 мин, не означава, че не са могли и по-рано да вкарат тия 2 гола... Мен ме боли от сегашните футболисти...Наистина им трябва комунизъм, че да се научат на ред и дисциплина, иначе успехите ще са рядкост
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот Delija » 07 авг 2010, 21:07

hris83 написа:Дели,колкото и да си затваряш очите и да заравяш главата-до 85-та мин резултата беше 1-0 и не можехте удар да направите,преди да получат червен картон :idea: Това нормално ли е според теб? Ако това не е мъка,то кое? То по-надолу накъде? Да паднете ли,че то вече щеше да е унизително не само за вас ,но и за бългаския клубен футбол!!!


Двубоят беше решен още в София, реваншът беше протоколен. Тъй, че не е имало никакви мъки. Дали с 0:1, 1:1 или 2:1, ние бяхме сигурни за следващата фаза. Останалото е незначителна подробност.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот Delija » 07 авг 2010, 21:10

itsoVIII написа:Наистина им трябва комунизъм, че да се научат на ред и дисциплина, иначе успехите ще са рядкост


Искаш да кажеш тоталитаризъм, предполагам. Защото комунизмът няма нищо общо с идеята ти....

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот bluehope » 09 авг 2010, 11:09

Delija написа:Двубоят беше решен още в София, реваншът беше протоколен. Тъй, че не е имало никакви мъки. Дали с 0:1, 1:1 или 2:1, ние бяхме сигурни за следващата фаза. Останалото е незначителна подробност.


Дели, ти си ебати човека с две лица, или на това му се вика лицемерие. Имах впечатлението, че вадиш и обективни мнения, ама тук си с бая "червени" очила - термин, който мразя между другото. Единственото вярно е първото ти изречение. А дали е имало мъки - развоя на мача го показа, коментарите на журналистите и самите играчи - също, мача снощи с Черноморец - тоже.
Само да те попитам, след като знаеш крайния изход на двубоя Левски - Публикум - как ще квалифицираш загубата ни с 0:1 - резил или "незначителна подробност", щом твърдиш, че второто приляга на загуба на ЦСКА от Клифтънвил със същия резултат.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот Delija » 09 авг 2010, 12:11

bluehope написа:
Delija написа:Двубоят беше решен още в София, реваншът беше протоколен. Тъй, че не е имало никакви мъки. Дали с 0:1, 1:1 или 2:1, ние бяхме сигурни за следващата фаза. Останалото е незначителна подробност.


Дели, ти си ебати човека с две лица, или на това му се вика лицемерие. Имах впечатлението, че вадиш и обективни мнения, ама тук си с бая "червени" очила - термин, който мразя между другото. Единственото вярно е първото ти изречение. А дали е имало мъки - развоя на мача го показа, коментарите на журналистите и самите играчи - също, мача снощи с Черноморец - тоже.
Само да те попитам, след като знаеш крайния изход на двубоя Левски - Публикум - как ще квалифицираш загубата ни с 0:1 - резил или "незначителна подробност", щом твърдиш, че второто приляга на загуба на ЦСКА от Клифтънвил със същия резултат.


Ти си ебати човека, правиш и ебати сравненията. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Малката, ама съвсем малка подробност, е, че ЦСКА отиде в Северна Ирландия да изиграе един мач за протокола, след като се класира още в София. А Левски в Словения игра първи мач от сблъсъка, когато нещата тепърва се решаваха, и го загуби.

Сега схващаш ли колко нелепо сравнение направи???!

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот bluehope » 09 авг 2010, 12:52

Според мен много ясно ме разбра, само извъртате нещата с Баткото. Да те попитам така тогава - когато се отстрани някой непретенциозен отбор с убедителна победа у дома, и загуба навън, второто резил ли е или "незначителна подробност". Или сега ще кажеш зависи дали е първи, или втори мач.
За да не дъвчем нещата до безспир, ще ти кажа направо - подразни ме мнението ти, че ако ЦСКА беше паднал от Клифтънвил, то щеше да е "незначителна подробност" - противно на всичко, което отстояваш тук. Не може да мислиш това и същевременно да се пъчиш, че си фен на ... не знам и аз какво, "страшилището в ЕКТ". Те и футболистите ви така мислят, а после ги псувате, че са мърди. Може и нивото на българския фетбол да е ниско, ама не е чак толкова, че да си "позволяваме" загуби, уж и незначителни на пръв поглед.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот Stinkata » 09 авг 2010, 13:09

На фона на изчезващия коефициент, едва ли можем да си позволим загуба на точки...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот Delija » 09 авг 2010, 13:10

Нищо не извъртам. Нормално е когато си си решил нещата още в първия мач, във втория да се отпуснеш.

ЦСКА - Ливърпул 1:3 и Ливърпул - ЦСКА 0:1, Левски - Ювентус 1:3 и Ювентус - Левски 1:1, Левски - Локомотив Витебск 8:1 и Локомотив Витебск - Левски 1:1.......... мога да те зария с примери.

ЦСКА отстрани ирландците с лекота, и то още в София. На реванша не е имало никакви мъки, тъй като и нищо не се е решавало, това беше по-скоро като приятелски мач, след като нещата вече бяха ясни. Учудвам се, че се опитвате да вкарате някаква драма в сблъсъка между двата тима, при положение, че толкова леко и спокойно отстранихме тия бастуни.

п.п. вие с Публикум бая се изпотихте, до 43-ата ли, 44-ата ли минута, резултатъв все още беше 0:0 (в първия двубой 1:0 за словенците), като дори Петков ви спаси при едно положение някъде около 30-ата, иначе и от тия отпадахте най-вероятно.
Просто е абсурд да сравняваш двата сблъсъка, вие на реванша треперехте до 3-ия, който падна някъде след 70-ата минута, а ние - ние, както уточних вече, играхме само за протокола.

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот bluehope » 09 авг 2010, 13:23

Аха, ясно, ми щом си е ОК да падаш от аматьори - играйте си за протокола. Срещу Клифтънвил върза. Ама май свършиха мачовете с аматьори, срещу Черноморец не върза тази тактика, така че какво ли сочи логиката занапред.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс - Дебрецен

Мнениеот Delija » 09 авг 2010, 13:31

Добре бе, теб срам ли те е, че направихте хикс с Локо`96 Витебск??! Някой смее ли ви се за тоя мач??! ....... ми нормално, отстранихте ги още в София, а на реванша в Минск играхте, колко да отбиете номера.

Ебати докъде паднахте левскарите, щом изкарахте, че и с Клифтънвил сме се орезилили..... (ма ние, въпреки нечувания ни "резил" в Белфаст, пак ги бихме и там, докато вие Витебск не успяхте. :qipag: )


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта