1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот Mike Bibby » 01 авг 2010, 22:36

Прилично първо полувреме и безумно слабо второ. Слаби защити. Левски победи, но не игра добре, не игра по-добре от ЦСКА, противникът не бе надигран, а излъган. Според мен, големият проблем на ЦСКА е липсата на читав нападател. Докато Гарата от никакво положение се разписа. Но Левски не убеди, сигурно и 2-та дни по-малко за подготовка са оказали влияние, но въпреки това... Можеше и да се отсъди дузпа при ситуацията с Делев първото полувреме, според мен това беше от тези дузпи, които могат и да бъдат отсъдени, а могат и да не бъдат свирени - по преценка на рефера. Имаше бутане, но такива дузпи по принцип рядко се дават. При гола на Дембеле не видях нарушение на нападателя, а смешна игра на защитата, най-вече на Акуаро. Второто полувреме Левски заложи на антифутбола, но не бих упреквал Ясен Петров, тъй като залогът бе доста голям, в четвъртък имахме мач в Европа, а и още е самото начало на сезона. Но определено се надявам на доста по-добра игра срещу Локо София, иначе лошо...

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот vill_1 » 01 авг 2010, 22:36

А вие къде сте? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот Казуса » 01 авг 2010, 22:37

lachupakabra написа:Казусе мн те боли виждам.. :)

Днес трудно мърльовците в червено могат да ми развалят настроението. По-скоро се опитвам да ви е гадно на вас. Ама като гледам и без мен се справяте :mrgreen:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот vill_1 » 01 авг 2010, 22:38

Казуса написа:
lachupakabra написа:Казусе мн те боли виждам.. :)

Днес трудно мърльовците в червено могат да ми развалят настроението. По-скоро се опитвам да ви е гадно на вас. Ама като гледам и без мен се справяте :mrgreen:

Ама толкова много ни е гадно,чак няма накъде,да знаеш! #-o
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот Казуса » 01 авг 2010, 22:41

vill_1 написа:Ама толкова много ни е гадно,чак няма накъде,да знаеш! #-o

Вилка, на теб ако никога не ти е било гадно, че любимият ти отбор е спечелил заради съдията или въпреки, че е бил надигран, на нормалните фенове им се е случвало.
И стига си се заяждал - покрай твоите писания се губи много доброто мнение на Биби. Който остана единственият що-годе адекватен левскар из този форум :qipab:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот bluehope » 01 авг 2010, 22:42

Batkoto написа:е па не бехме ли по-добри,а съдията даде ли дузпа за блъскането срещу Спас :?:


Така, така , ама просто сте "интелигентно недостатъчни"

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот itsoVIII » 01 авг 2010, 22:42

Левски пак си играе Ганкиното - т.е. не може да играе футбол :lol: :lol: :lol: Лошото е, че ако ние не ви създадем ситуация, няма да ни вкарате гол :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот itsoVIII » 01 авг 2010, 22:45

Баток, Левски така си играе, откакто аз се помня :qipap: :qipap: :qipap: Аз едно недоумявам - как пък така се случи, че вместо да имаме мин контузени, имаме цял отбор такъв...бахти ръководните кадри, дето ги имаме...
Последна промяна от itsoVIII на 01 авг 2010, 22:46, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот vill_1 » 01 авг 2010, 22:46

Казуса написа:
vill_1 написа:Ама толкова много ни е гадно,чак няма накъде,да знаеш! #-o

Вилка, на теб ако никога не ти е било гадно, че любимият ти отбор е спечелил заради съдията или въпреки, че е бил надигран, на нормалните фенове им се е случвало.
И стига си се заяждал - покрай твоите писания се губи много доброто мнение на Биби. Който остана единственият що-годе адекватен левскар из този форум :qipab:

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Много ти е гадно,наистина,както каза Лачко!Нека те боли,нек те болииииииииии......... :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот itsoVIII » 01 авг 2010, 22:50

Съдията не е сбъркал и няма дузпа....но пък докато нашите пичета не разберат, че тая фланелка трябва да се носи с чест и достойнство и че парите, дето ги взимат, трябва да си ги заслужат, нищо добро не ни чака.... :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот bluehope » 01 авг 2010, 22:53

itsoVIII написа:Баток, Левски така си играе, откакто аз се помня :qipap: :qipap: :qipap: Аз едно недоумявам - как пък така се случи, че вместо да имаме мин контузени, имаме цял отбор такъв...бахти ръководните кадри, дето ги имаме...


Кво помниш па ти бе. Не видя ли, че бяха физически по-зле сините, което има своето обяснение. По-скоро това, което си написал за вас е откакто се помниш. Скоро ще "благославяте" бате си Емо ... отново.

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот itsoVIII » 01 авг 2010, 22:54

Батко, моля ти се....все едно бяха сбрани от 11 махали и се виждаха за първи път. Все пак - евала, рискува с нови защитници, пусна смело младоците, може би след 1-2 години тези ще са класа, но пък, от друга страна, да не си правил експерименти с всичките ти играчи, не знам, но така не става....тогава за какво са ти толкова много играчи?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот vill_1 » 01 авг 2010, 22:55

Нали имаха почивка два дни повече,какво стана? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот itsoVIII » 01 авг 2010, 22:56

bluehope написа:
itsoVIII написа:Баток, Левски така си играе, откакто аз се помня :qipap: :qipap: :qipap: Аз едно недоумявам - как пък така се случи, че вместо да имаме мин контузени, имаме цял отбор такъв...бахти ръководните кадри, дето ги имаме...


Кво помниш па ти бе. Не видя ли, че бяха физически по-зле сините, което има своето обяснение. По-скоро това, което си написал за вас е откакто се помниш. Скоро ще "благославяте" бате си Емо ... отново.

Абе винаги сте рушали играта и чакате ЦСКА да ви атакува или да сбърка в защита. Все са ви такива головете с/у нас. Толкова си можете, затова в ЕКТ ви гъзят който ви хване.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот vill_1 » 01 авг 2010, 22:57

Ице,Дъндолк така ни нагъзи,че не може да бъде!
Изображение


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта

cron