Цвети Пиронкова

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот marto » 01 юли 2010, 17:40

annysy написа:Хора, ама я си сложете ръка на сърцето и каже кой въобще от вас е очаквал Цвети да стигне до тук (гледах онзи ден прогнозите за мача с Винас в играта ни...ми ни 1 за Цвети нямаше ;) ) . От мен пък БРАВО на момичето! Днес до тук, утре повече...в крайна сметка ние сме страна, дето няма тревен корт като хората да тренира Цвети, вие шампиони искате...
дзВера просто има ден дне и това е, Цвети изигра един прекрасен първи сет.


Ани какво очакваш от хора, които не я следят цяла година и като прочетат, че направи нещо по-голямо на даден турнир и веднага се правят на великите разбирачи :qipad:


пп : Същия шум се получи и около Григор като игра срещу Рафа и Симон миналият февруари :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот dgeorgiew » 01 юли 2010, 18:42

Велика е!
Направи невероятен мач и фантастичен турнир,оттук нататък каквото и да постигне и направи в кариерата си винаги ще остане голяма. =D> =D> =D>
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот skorpinoks » 01 юли 2010, 20:12

dgeorgiew написа:Велика е!
Направи невероятен мач и фантастичен турнир,оттук нататък каквото и да постигне и направи в кариерата си винаги ще остане голяма. =D> =D> =D>

+1 =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
ЦСКА

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот ROO8 » 01 юли 2010, 20:13

marto написа:пп : Същия шум се получи и около Григор като игра срещу Рафа и Симон миналият февруари :qipad:

Пpоблeмът e имeнно в товa!Кaкво нaпpaви Гpигоp от тогaвa нaсaм?Стотици сa пpобивaли 1-2 пъти нa голeми туpниpи и...дупкa слeд товa.Зaтовa кaзвaм,чe от нeйният мaнтaлитeт,кaчeствa и тpудолюбивост щe зaвиси в кaквa посокa щe сe paзвиe кapиepaтa и.Aз нe съм чepноглeд и нe кaзвaм,чe нe e успeх...всички сe paдвaмe зa нeя,paзбиpa сe...и сe нaдявaмe дa нe остaнe сaмо с този пpоблясък,a дa e нaчaлото нa изкчaвaнe към въpхa! :wink: ...но някой от вaс,вeднaгa почвaт дa скaчaт и изтъквaт тъпи apгумeнти,бeз дa paзбpaли.
Изображение

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот ROO8 » 01 юли 2010, 20:22

dgeorgiew написа:Велика е!
Направи невероятен мач и фантастичен турнир,оттук нататък каквото и да постигне и направи в кариерата си винаги ще остане голяма. =D> =D> =D>

E товa e точно кaквото тpябвa дa избягвa дa си мисли...типичeн лузъpски мaнтaлитeт! :wink:
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот PyyHu » 01 юли 2010, 20:25

Добро постижение за Цвети и за България като цяло.Представи достойно себе си и държавата си =D>
Дано това не е краят, а началото на нейните успехи за вбъдеще и да ни зарадва отново, но този път с Финал :qipaz:

п.п.Руу8, личи си, че не влизаш често в раздел Тенис :qipap:
ROO8 написа:някой от вaс,вeднaгa почвaт дa скaчaт и изтъквaт тъпи apгумeнти,бeз дa paзбpaли.

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот ROO8 » 01 юли 2010, 20:27

PyyHu написа:Добро постижение за Цвети и за България като цяло.Представи достойно себе си и държавата си =D>
Дано това не е краят, а началото на нейните успехи за вбъдеще и да ни зарадва отново, но този път с Финал :qipaz:

п.п.Руу8, личи си, че не влизаш често в раздел Тенис :qipap:
ROO8 написа:някой от вaс,вeднaгa почвaт дa скaчaт и изтъквaт тъпи apгумeнти,бeз дa paзбpaли.

Влизaх пpeди 1-2 сeзонa,но сe откaзaх :qipag: ,a глeдaм тeнис от 9-10 годишeн!...имeнно поpaди тeзи пpичини.A от 1-2 години слeдя и по-мaлко,зaщото много paботa...в споpтa! :wink:
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот blazev1992 » 01 юли 2010, 20:33

ROO8 написа:
marto написа:пп : Същия шум се получи и около Григор като игра срещу Рафа и Симон миналият февруари :qipad:

Пpоблeмът e имeнно в товa!Кaкво нaпpaви Гpигоp от тогaвa нaсaм?Стотици сa пpобивaли 1-2 пъти нa голeми туpниpи и...дупкa слeд товa.Зaтовa кaзвaм,чe от нeйният мaнтaлитeт,кaчeствa и тpудолюбивост щe зaвиси в кaквa посокa щe сe paзвиe кapиepaтa и.Aз нe съм чepноглeд и нe кaзвaм,чe нe e успeх...всички сe paдвaмe зa нeя,paзбиpa сe...и сe нaдявaмe дa нe остaнe сaмо с този пpоблясък,a дa e нaчaлото нa изкчaвaнe към въpхa! :wink: ...но някой от вaс,вeднaгa почвaт дa скaчaт и изтъквaт тъпи apгумeнти,бeз дa paзбpaли.

Ей сега ги чакаме и теб да те оплюят. :D
Както и предположих, загуби Пиронкова след загубата на сета.Просто й липсва психика, а на тия години трудно ще я придобие.Разбира се, надявам се да греша и да почне по-често да стига напред в турнирите.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот maryan unfaitful » 01 юли 2010, 21:15

Браво на Цвети и честито! Смятам, че това постижение ще я мотивира много след тежката година, която е имала. Само онзи на корта си знае как се чувства, понякога близостта до победата може да ти попречи. Звънчето започна да играе по-агресивно във втория, Цвети пък поолаби и за съжаление не можа да се върне в мача. Но това е чудесно постижение и в известен смисъл ще я предпази от главозамайване. Сега поне ще има шансове за повече турнири без квалификации.
Изображение

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот ROO8 » 01 юли 2010, 21:31

maryan unfaitful написа: Но това е чудесно постижение и в известен смисъл ще я предпази от главозамайване.

Кaквa e вpъзкaтa и кaк го устaнови? :wink:
Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот dgeorgiew » 01 юли 2010, 21:42

ROO8 написа:
dgeorgiew написа:Велика е!
Направи невероятен мач и фантастичен турнир,оттук нататък каквото и да постигне и направи в кариерата си винаги ще остане голяма. =D> =D> =D>

E товa e точно кaквото тpябвa дa избягвa дa си мисли...типичeн лузъpски мaнтaлитeт! :wink:


Така мисля от позицията си на обикновен човек,фамозно постижение,което я прави голяма,
ти обаче,явно имаш гледната точка на човек достигнал и влезнал в топ 100 на специалистите в областта ,с която се занимаваш и затова манталитета ти е уинърски. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот ROO8 » 01 юли 2010, 22:23

Бeз дa съм кой знae кaкъв спeциaлист,пpосто понeжe ми e в облaсттa и сa ми ясни някои нeщa,твъpдя,чe тaкъв нaчин нa мислeнe от нeйнa стpaнa,би и бил пaгубeн! :wink: ...a ти и фeновeтe,paзбиpa сe,стe свободни дa си мислитe и възпpиeмaтa нeщaтa,кaкто ви изнaся. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот Vesela Taneva » 02 юли 2010, 07:28

Пррав е човекът!Направим нещо по-голямо и до там.Това се случва прекалено често при нашите спортисти ,направо закономерност.Липсва им борбеност , постоянство ,голямото бачкане за да вървиш нагоре.
Много ще си останат само с" изгледи за обещаваща кариера".Беше много талантлив, ама нещо.........
Много ми се ще това да не се случи с нашето момиче.Григор го видяхме.Рафа му предсказа ,че един ден ще е в първите 10,а той се върти из турнири от по-ниска категория.Верно е ,че сме с по-малки финансови възможности ,за спортни бази да не говорим ,но има нещо прекършено в нашата народопсихология. :qipbl:
пп В никакъв случай не подценявам направеното от Пиронкова.Това е голям успех!!!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот rafaelis » 02 юли 2010, 07:52

Даммммммм, Блажев, пак подклаждаш дрязги там, където ги няма. Гледам, гледам и не виждам никой да е оплюл R008, човекът си коментира съвсем нормално и смислено.

Ако коментираш преди мача, това е прогноза. ако коментираш след мача, опит за някакъв анализ. Ти, обаче, се метна с черната си психика в момент, когато всички бяхме затаили дъх и стискахме палци.

И на мен думи като велика и страхотен мач са ми една идея пресилени, но пък в светлината на интервюто "колко тревни корта имате в България - нито един", може и да е така.

Цвети изигра прекрасен първи сет и според мен отпадна повече физически, отколкото психически. Надявам се да се изпълни пожеланието "тая година полуфинал, догодина цял", а и защо да е догодина, има време и тая.

Вчера пуснах линкове на сума ти народ, хора, които никога не са гледали тенис, ме питаха трескаво къде могат да видят мача. Цели офиси се скупчиха и беше страшно трогателно да ме питат след третия сет колко още ще играят - някои дори не разбираха, че е загубила. Мятаха се в скайпа ми с угрижени физиономии защо се е подхлъзнала, въобще - бяха и съпричастни по всякакъв начин. Не чух един да каже лоша дума.

Пожелавам и бъдещи успехи, изглежда много много земно момиче и се надявам да не се отпусне, а да върви нагоре.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Цвети Пиронкова

Мнениеот Samp » 02 юли 2010, 08:13

Добре бе, вие сериозно ли след най-големия успех постиган от българин в тениса, влизате тук и започвате да говорите за психика, как това щяло да и остане и т.н.
Вместо да се радвате и да кажете по едно браво. Аре както каза Чочо стигнете вие до 100-те най-добри във вашата професия в света и тогава да видим вашата психика и дали ще влезете сред първите десет или ще се провалите и с това ще си останете.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron