СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот vill_1 » 18 юни 2010, 23:06

Осмак,няма да плюеш Франция! :qipaq:
Ясно?
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот skorpinoks » 18 юни 2010, 23:06

Казуса написа:
skorpinoks написа:
vill_1 написа:ДГД фашистка Германия!


дай ми определение на фашист бре паляк....


Вилката живее в 1941-45 г. :qipap: Не му се впечатлявай :mrgreen:



а бе чуло-недочуло е момчето ,да е живо и здраво.. :qipaz:
ЦСКА

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 18 юни 2010, 23:07

vill_1 написа:Осмак,няма да плюеш Франция! :qipaq:
Ясно?


Що? :qipaq:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот Казуса » 18 юни 2010, 23:07

vill_1 написа:Не се прави,че знаеш повече от мен.Крако отлконение от темата...
30 янури 1933 г. е един от най-черните дни в исторята на Германия. Тук се установява терористичната диктатура на най-реакционните, шовинистични и агресивни среди на финансовия капитал. Фашистите завземат власта . Тяхното правителство се оглавява от Хитлер. От този ден започва стремителното превръщане на Германия във военна държава, която донася неизброими беди на германския народ и на цялото човечество и до наши дни.
Едва установил се, Хитлер действа с рядка бързина и ловкост.Успокоява недоверчивит си съюзници със зрелищни жестове. Но в същото време изгражда диктатурата си: всичките главни декрети са издадени през първите шест месеца от управлението му.
...и край!

Не, бе, Вилка... аз друго имам предвид. Преди нападението срещу СССР, хитлеристка Германия е братска за първата социалистическа държава :mrgreen: Едва след нападението след 1941 г. тя става "дгд-държава". А краят е 1945 г. Защото тогава идват освобождаването, а малко по-късно и ГДР :qipbo:
Затова викам, че си от 1941-45 година :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот Delija » 18 юни 2010, 23:10

8 написа:Не съм болен мозък.


Да, болен мозък си.

Франция е спечелила всичко - световна титла, европейска (2 пъти дори), даже ако щеш и Купата на конфедерациите. Тоест, всички официални турнири на национално ниво, които може да спечели един европейски отбор. Сила е отвсякъде.

Това се нарича ФАКТИ, Осем. ФАКТИ. ФАКТИ.

Останалото са болните теории и логики на хора, които не могат да преглътнат ФАКТИТЕ, и си съчиняват приказки от Хиляда и една нощ, само и само да се опитат да отрекат ФАКТИТЕ. Само, че историята, 8, помни именно ФАКТИТЕ. Твоето злобно мнение никой няма да го помни, в историята ще остане постигнатото от Франция. А ти си плйю колко щеш....

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот vill_1 » 18 юни 2010, 23:11

Казуса написа:
vill_1 написа:Не се прави,че знаеш повече от мен.Крако отлконение от темата...
30 янури 1933 г. е един от най-черните дни в исторята на Германия. Тук се установява терористичната диктатура на най-реакционните, шовинистични и агресивни среди на финансовия капитал. Фашистите завземат власта . Тяхното правителство се оглавява от Хитлер. От този ден започва стремителното превръщане на Германия във военна държава, която донася неизброими беди на германския народ и на цялото човечество и до наши дни.
Едва установил се, Хитлер действа с рядка бързина и ловкост.Успокоява недоверчивит си съюзници със зрелищни жестове. Но в същото време изгражда диктатурата си: всичките главни декрети са издадени през първите шест месеца от управлението му.
...и край!

Не, бе, Вилка... аз друго имам предвид. Преди нападението срещу СССР, хитлеристка Германия е братска за първата социалистическа държава :mrgreen: Едва след нападението след 1941 г. тя става "дгд-държава". А краят е 1945 г. Защото тогава идват освобождаването, а малко по-късно и ГДР :qipbo:
Затова викам, че си от 1941-45 година :qipap:

Затова 9-ти септември трябва да е национален празник на България!В чест на победата на великата СССР,която ни е освободила от фашистите.А ГДР и всички страни от СИВ трябва да получат компенсации за нанесени физически и морални щети...и не само!
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот skorpinoks » 18 юни 2010, 23:11

Delija написа:Добре, Скорпи, Германия игра много силно, но съдията ги закла. Ако не беше той, резултатът щеше да е поне 12:0 за Германия. :qipaz:


никъде не съм написал че са играли силно ,но факта че при 0-1 създадоха 7-8 голови положения а изпуснаха и дузпа ,просто няма как това да е слабо :qipaz:
ЦСКА

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот Delija » 18 юни 2010, 23:12

7-8 положения.... бая се поизхвърляш.

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот skorpinoks » 18 юни 2010, 23:16

vill_1 написа:
Казуса написа:
vill_1 написа:Не се прави,че знаеш повече от мен.Крако отлконение от темата...
30 янури 1933 г. е един от най-черните дни в исторята на Германия. Тук се установява терористичната диктатура на най-реакционните, шовинистични и агресивни среди на финансовия капитал. Фашистите завземат власта . Тяхното правителство се оглавява от Хитлер. От този ден започва стремителното превръщане на Германия във военна държава, която донася неизброими беди на германския народ и на цялото човечество и до наши дни.
Едва установил се, Хитлер действа с рядка бързина и ловкост.Успокоява недоверчивит си съюзници със зрелищни жестове. Но в същото време изгражда диктатурата си: всичките главни декрети са издадени през първите шест месеца от управлението му.
...и край!

Не, бе, Вилка... аз друго имам предвид. Преди нападението срещу СССР, хитлеристка Германия е братска за първата социалистическа държава :mrgreen: Едва след нападението след 1941 г. тя става "дгд-държава". А краят е 1945 г. Защото тогава идват освобождаването, а малко по-късно и ГДР :qipbo:
Затова викам, че си от 1941-45 година :qipap:

Затова 9-ти септември трябва да е национален празник на България!В чест на победата на великата СССР,която ни е освободила от фашистите.А ГДР и всички страни от СИВ трябва да получат компенсации за нанесени физически и морални щети...и не само!



а бре ти не си в час -9-ти септември -нац.празник :qipan: :qipan: :qipan: ти изкукурига ли бре човек ,ами нали сектата напълно отрича тази дата бре ,упомни се малко бре ... :qipaz:
Последна промяна от skorpinoks на 18 юни 2010, 23:31, променено общо 1 път.
ЦСКА

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот skorpinoks » 18 юни 2010, 23:19

Delija написа:7-8 положения.... бая се поизхвърляш.


в момента повтарят мача по Анала ,току-що започна ,за сверка де :qipaz:
ЦСКА

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 19 юни 2010, 00:00

Не съм болен мозък нито ти прилагам на теб този епитет, въпреки че би трябвало да си мисля. Казвам това което са видели очите ми. Откъде накъде цял свят ще ми натрапва Англия като фаворит като аз откакто съществувам си спомням един симпатичен английски отбор с 1/4 и 1/2 финал (което и много други отбори са правили) и след това нищо. Чувал съм, че преди половин век били и световни шампиони у дома. Само заради това ли трябва да си ги градя като фаворити, въпреки че такова нищо не съм видял, а не съм ученик? Или пък заради силното им първенство (но тогава и испанците трябва да са фаворити)? За Франция няма да ти обяснавам, защото просто не чуваш. Мисли си каквото искаш, но не ми определяй на мен какво да си мисля или пък да ми влагаш неща, които ги няма в главата ми. Аналогиите ти са безполезни. За 1978 не съм твърдял обратното на това което подсказваш. За Милан-Барса не твърдя, че има нещо задкулисно. Успехите на Франция над Бразилия от 1986 и 2006 не ги зачерквам. Може и по-добрите отбори да са падали в някои от тези примери, но не го отдавам на конспирации и шашми. Гледал съм ги мачовете и не ги поставям под съмнение. За 1998 си имам друго мнение и няма какво да ми натрапваш някакви пионерски девизи за честност и морал и какво можело и неможело да стане. По тая логика и онова от 2005 в родното първенство не може да стане. Лесно можем да възкликнем "абе вие наред ли сте и как си представяте единия гранд да пада в името на успеха на другия гранд, който му е кръвен враг" или пък "дайте доказателства". И като не ти дам какво? Ще си мислиш, че Левски през 2005 и Франция през 1998 са спечелили честно ли? Ако това те успокоява не мога да ти дам доказателства. Ако държиш да се държим строго по фактите и доказателствата като в съд трябва да се изразявам като Сашо Диков "финала през 1998, аз нищо не казвам, защото нямам доказателства, но ми изглежда много, много странен". Не ти ли прави впечатление и че аз не съм фен на Бразилия, както и че мнозина други не намират мача за честен?

Мислиш си каквото искаш, но фактите ти в моите очи са голи. Точно толкова колкото левскарите се опитваха да изкарват факта 1/4 финал да УЕФА като довод, че били справедлив шампион. Ами като не са просто не са, а околните (повечето от тях) имат очи и не са прости. За успокоение на крадците нямаме доказателства. Направо сте се влюбили в това словосъчетание.

И за финал осмака в първите години на форума беше обявяван също за болен мозък при репликата, че имало договорки в българския футбол. Масово валеше отстрани "айде стига Сашо Диков" или "изкарай доказателства". Е не изкарах ама вярващите в приказките, че "това е невъзможно" след много години друга песен запяха. Дай и сега да си правим така. Ти да си мислиш, че това е факт, факт, факт и те са сила, сила, сила, а аз че са най-долни мошеници изчакали почти цялата история до ден днешен, за да вземат турнир посредством домакинство на което са приложили и далавери.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот Blue Religion » 19 юни 2010, 01:12

братле,никой не смята,че си болен мозък,щото си бил казал,че има договорки в българския футбол. смятаме те за такъв,защото си абсолютно неадекватен и си изписал 1 тон тотални глупости тука... :lol:


иначе евала на сърбите днеска,заслужена победа над Маншафта,който не игра и 10% от това,което показа срещу Австралия... все пак требва да се оцени и малшанса с ранния червен картон и дузпата,изпусната балъшки от Подолски,но феновете на Бундестима не обичаме да се оплакваме,просто оттука-нататъка се стегаме и тва е 8) ше видиме днеска кво ше стане на Гана-Австралия и ше се прецени какво им трябва на германците в последния мач,но най-вероятно ше им трябва задължителна победа за да продължат :roll:

англичаните пък се осраха тотално срещу скромното тимче на Алжир и не можаха да пробият вратата на единствения представител на А група на световното :D Словения им требва Х в последния мач за да ги изхвърли от турнира...

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот blazev1992 » 19 юни 2010, 02:12

Германия да печели група Д и да се пада с Англия, ще бъде култов мач. :D
В първия поток ми се ще Аржентина да е с урусите или французите, само да не са мексаканците, че са доста добри.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот Delija » 19 юни 2010, 08:39

8 написа:Не съм болен мозък нито ти прилагам на теб този епитет, въпреки че би трябвало да си мисля.


На мен няма защо да ми се прилага това определение, просто защото не аз съзирам конспирации навсякъде, не аз пиша, че всички, които не харесвам, са мошеници, успехите им са измамни и фалшиви, че са смешници.....


8 написа:
Аналогиите ти са безполезни. За 1978 не съм твърдял обратното на това което подсказваш. За Милан-Барса не твърдя, че има нещо задкулисно.


Точно, Милан - Барса е пълно копие на Франция - Бразилия. Всички смятаха Барса/Бразилия за по-класния тим, очакваха как ще бие съперника си с красива игра и изведнъж стана точно обратното - Милан/Франция разгромиха своя опонент, който не показа нищо от това, което беше демонстрирал дотогава. Само, че ти за едното твърдиш, че е нагласен мач, а за другото не. Много "въртелива" логика имаш, важи само за тия, които мразиш само.

8 написа:И като не ти дам какво? Ще си мислиш, че Левски през 2005 и Франция през 1998 са спечелили честно ли?


Ето за това ти викат болен мозък. Къде сега намеси Левски при Франция`98. #-o :qipag: :qipag: :qipag:

8 написа:Сашо Диков "финала през 1998, аз нищо не казвам, защото нямам доказателства, но ми изглежда много, много странен". Не ти ли прави впечатление и че аз не съм фен на Бразилия, както и че мнозина други не намират мача за честен?


Ти намери кой да ми дадеш за пример, Сашо Диков. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

8 написа: Ти да си мислиш, че това е факт, факт, факт и те са сила, сила, сила, а аз че са най-долни мошеници изчакали почти цялата история до ден днешен, за да вземат турнир посредством домакинство на което са приложили и далавери.


Далавера ти показах кое, гнусното нареждане на мачовете през `78-а, където домакините умишлено са облагодетелствани да играят след всички други, за да се знае как трябва да завърши мача с Перу. Това е измама, очевадна, не като твоето за Франция, голи приказки на някакъв злобар, който не може да преживее факта, че тъй омразната му Франция е станала световен шампион.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010

Мнениеот VILIO » 19 юни 2010, 12:15

http://donbalon.eu/exclusive3325.html
Браво на Жаклин.Много добра статия. :qipay:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron