Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот annysy » 26 мар 2010, 23:30

:qipbj: :qipbj: :qipbj: Най-вероятно, може и да са го изкъпали някъде по пътя....за пореден път се изумявам що алкохол може да се изпие, тия в къщата дали имаха ден, в който да не пият алкохол? Сцените пък на "пишман двойката" бившите са направо гнусни #-o
Ваня мн хубаво го каза "толкова са гадни двойките, че чак да ти стане интересно да гледаш".
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 26 мар 2010, 23:35

Свекървата влезе и до понеделник ще стане боя.Малката пикла,ако не и забие някой шамар,ще е чудо.А за оня,дето плюел като камила и плюнката му никога не свършвала намам думи! :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот Delija » 26 мар 2010, 23:50

Снощи за пръв път, сигурно и за последен, превключих на това нещо. Това, което видях, беше покъртително - някакъв псуваше жена си на майка, като й се изхрачи сочно и върху главата..... после, слава Богу, свърши.

Мисля, че всичко си има граници. Риалита, шоута, рейтинги...... но почнаха да се преминават всякакви граници вече. Да ми дават в ефир как някакъв "мъж" храчи върху главата на майката на детето си.....

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 26 мар 2010, 23:52

Тя не му е жена,ама оня яко я храчи и то не веднъж!Обаче пиянката не посмяха да го поканят в студиото.Искал да дере всичко наред,дееба и глупака му,сигурно е от Интер! :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот Delija » 26 мар 2010, 23:53

Няма значение бе, първо, тя е майка на детето му, второ е жена. Каква е тая свинщина, той се изплю върху нея, все едно е някакъв парцал.

raikoonen
Мнения: 1698
Регистриран на: 19 яну 2008, 15:34

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот raikoonen » 26 мар 2010, 23:54

Това е възможно най-просташкото шоу.Гледах първите 1-2 сезона и ми стана ясно,за какво става на въпрос.От този сезон не съм си направил труда да гледам и един епизод,няма и да го направя,явно отново простотията извира от него. :qipbl:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 26 мар 2010, 23:55

Честно казано и тя го провокира.Но това не е причина и не оправдава това леке наистина.На оная патка хем и иска,хем я е яд,че оня не я ебава за слива,ама изобщо....
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот Delija » 27 мар 2010, 00:09

Да бе, макар и малко да погледах, виждам, че и тя не е стока. Ама това е майката на детето му бе, това е гнусна свинщина, не може подобна простащина да се допуска. И вътре малки деца са вкарали, което най-отвратителното.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 27 мар 2010, 00:15

Те за това са направили такава селекция,за да трупат рейтинг.Те не няма да викнат там тебе и мене(е,мене може,да не казвам голяма дума),там са викнати абсолютни идиоти,които не им пука дали се излагат и не им пречи да си показват селянията пред всички.Че то само 5 дена са минали,а на някои им трябваха само 5 часа да се отпуснат.
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот Lunar Wayfarer » 27 мар 2010, 00:29

Този гледал 5 минути, онзи половин минута, май всички го гледат... :roll:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот vill_1 » 27 мар 2010, 00:33

Поне секс става,за разлика от друг път! :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот Казуса » 27 мар 2010, 07:40

raikoonen написа:Това е възможно най-просташкото шоу.Гледах първите 1-2 сезона и ми стана ясно,за какво става на въпрос.От този сезон не съм си направил труда да гледам и един епизод,няма и да го направя,явно отново простотията извира от него. :qipbl:

Не е само простотията и воайорството :qipad: Мен лично да го гледам ме подбужда желанието да опозная човека - там вътре има различни характери, които са принудени да живеят на малко пространство итова води де неочаквани и интересни взаимоотношения.
От друга страна е интересно да виждаш положителната или отрицателната оценка на зрителите - разбираш, кое одобряват и кое - не.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот annysy » 27 мар 2010, 12:03

Ааа аз залагам, че този сезон ще удари топ простотията, може да се смеете, ама ми е интересно, както казва казуса да ги гледам като харектер и реакции, верно че не е на 100% реално това, което ни показват за час-два на ден по ТВто, защото ги избират все някакви такива по-фрапиращи кадри, ама за да си го позволят, значи си им е практика подобно поведение...вместо да се правят на сдържани и след като ги гледат хора да не правят простотии, то те се оливат.
Заплюл жената...ми тоя камил това вероятно си го прави редовно, да я питат и нея кО търси /е намерила при него, такъв да му забиеш 2 шамара, че и повече отвсякъде си ги е заслужил. Онази малката хубаво го каза снощи, че бившата съпруга просто му е позволила такъва държание...а той си е просто невъзпитан простак.

Кокетната майничка, която е завряна във Веленград па да я пита човек, като не може да търпи ни мъжа си, ни свекито, какво прави там? Да си вземе детето и да се връща в Пловдив, но явно при този вариант ще се наложи да си гледа детето, а па то си е грижа и тежест :qipaq:

А снощи с Леоман(ови) беше върха, тая "милата" женица със сигурно се е набутала с някакъв предбрачен договор, в който е упоменато как нито лев/франк/евро няма да получи от тоя алкохолик, ако го напусне и затова търпи простотиите му.
20хил Е щял да изхарчи и да се оправи за една вечер... :qipan: гнусен малоумник що бедни изоставени деца има и що неща могат да им се вземат с толкова пари.

Вили, а дали правят секс някои не знам, за мен госпожа Беларус си рекламира тялото, та после някой да я наеме за робата ;)
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот Казуса » 31 мар 2010, 20:33

Само аз ли си мисля, че почти всички семейства в "Бай брадър" са подбрани по критерий "максимално беден и ограничен речник"? :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Reality Shows: Big Brother 4, Survivor, Dancing Stars

Мнениеот annysy » 31 мар 2010, 23:10

[-X Неее, от прост по-прост.
Според мен тази година наградата ще вземе не най-заслужаващото "семейство", макар че тая дума май не им приляга на повечето, а най-малкото зло. Всички са от паднали по-пропаднали #-o Чак почвам да си мисля, че Ванеската е направо слънце в сравнение с всички останали кокошки, еле онази "красивата" с изразителния дИЪлеГД.
Ни едната част са нормални, ни другата, просто се чудя как може да си говорят по такъв начин един на друг, та те чисто си се псуват най-открито на майка и т н :qipat:
Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта

cron