А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Stinkata » 09 мар 2010, 13:50

Тук не коментират хора, гледали през 1965г. мачове. Тук хора, приемащи за истинска дузпа, при която нападател се връща гърбом, удря се в защитник и пада, не приемат такава при която, защитник задържа нападател с дясната ръка през гърдите, натиска отзад крака му при коляното, при което нападателят е изваден от равновесие и пада, а защитникът невинно разперва ръце....
Затова коментирам двете дузпи - разположението на играчите е сходно, а и всички сме съвременници и на двете.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Казуса » 09 мар 2010, 13:54

Stinkata написа:... дузпа, при която нападател се връща гърбом, удря се в защитник и пада, не приемат такава при която, защитник задържа нападател с дясната ръка през гърдите, натиска отзад крака му при коляното, при което нападателят е изваден от равновесие и пада, а защитникът невинно разперва ръце....

Колкото и картинно да го описваш, това не може да убеди, че едното е дузпа, а другото - не. Единствено когато видиш ситуацията със собствените очи, можеш да съдиш, имало ли е дузпа или не е имало.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Delija » 09 мар 2010, 13:59

Тук го обърнахте на свободни съчинения по картинка.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Al » 09 мар 2010, 14:20

Левски - Миньор 3:1. Два гола от игра и един от дузпа. Факт. Край на дискусията. :idea:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Казуса » 09 мар 2010, 14:25

:qipbj:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Kudravia » 09 мар 2010, 14:36

Хубавото е поне , че се коментира единствения стойностен отбор в България.Явно и на собствените си фенове , сбирщината от парка не е интересна.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Stinkata » 09 мар 2010, 14:49

Казуса написа:. Единствено когато видиш ситуацията със собствените очи, можеш да съдиш, имало ли е дузпа или не е имало.

Ето защо и не коментирам дузпи от 1965г. :idea: :idea: :idea:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 09 мар 2010, 14:58

Stinkata написа:Пиша в този форум, за да споделям мнението си, а не да накарам някой да зареже ЦСКА и да стане левскар. Такива са амбициите на Веско, примерно, но не и моите....

Я прочети внимателно каква щуротия си написал :qipan:

А за дузпата няма как да си прав, защото само си съчиняваш за облекчаване на съвестта. Имало там щипване, побутване и т.н. Че да не би 90 минути играчите да не се докосват въобще? Ако такива измислици се сверят като дузпи, то в мачовете трябва да се отсъждат поне по 10 дузпи (задължително при всеки корнер, когато заемат позиции и има бая побутвания).
Казуса е прав като ти казва, че това в най-добрия случай може да мине като "твърда игра" ако въобще има нещо което перничанина прави срещу левскаря.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Stinkata » 09 мар 2010, 15:00

Дам. Щуротия не, ами щуротия...

8 написа:.Предлагам ти съвсем сериозно да смениш отбора! Васе не си за тия бе :qipbl: Не можеш да лъжеш и да носиш вода от 100 кладенеца и това те прави негоден за левскар. За целта аз лично те каня да минеш към ЦСКА :qipaz: Заповядай в Меката на футбола :qipbo:
...".


А за дузпата съм прав, а и което е по-важно, мнението на съдията съвпада с моето! :idea: :idea: :idea:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 09 мар 2010, 15:08

Stinkata написа:Тук не коментират хора, гледали през 1965г. мачове.

:qipbj: :qipbj: :qipbj:

Сбърка много.
Всички левскари* без да сте гледали тогава мачове си говорите глупости как тогава уж бил играл някакъв гений на българския футбол**.


*без Васко, той поне в една тема директно обяви, че един е неоспоримо първи и спомена името му, което за голямо мое учудване не съвпадаше със сектантските учения
** нещо което ви прави смешници според сините (вашите) определения-нещо като тв феновете, но последните поне са гледали мачовете, макар и не от стадиона, докато вие не сте ги гледали, но до един знаете как онзи бил най-добрия
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 09 мар 2010, 15:15

Stinkata написа:Дам. Щуротия не, ами щуротия...

А за дузпата съм прав, а и което е по-важно, мнението на съдията съвпада с моето! :idea: :idea: :idea:


Щуротия е. Дори да си прав трябва да е обратното (а не да го проектираш при теб как идва). Да правя от левскарите цесекари, а не както си писал.
не да накарам някой да зареже ЦСКА и да стане левскар. Такива са амбициите на Веско

Веско няма амбиции да накара някой да зареже ЦСКА и да стане левскар.

За дузпата не си прав, а че мнението на съдията съвпада с твоето въобще не е "важно". Пишеш много уверено като нещо гарантиращо, но за да се съглася с теб трябва да ми докажеш, че няма вариант при който и двамата да бъркате. Аз твърдя точно това. Той го направи умишлено, а ти като левскар.
Двама обирджии на банка могат да изкарат същата твоя "силна" логика. Първият (лъжец) казва "сигурен съм, че не съм аз крадеца и което е по-важно, втория обвиняем твърди същото". А не може ли и двамата просто да лъжат заради лични интереси, респективно за мача рефера свирейки за Левски, а ти подкрепяйки отбора без да има и капка достоверност в думите ви. Можеш да сложиш и Гонзо в това число и ставате трима. И неговия аргумент е стряскащ "видяхте, че му падна обувката, това е сигурна дузпа".
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Stinkata » 09 мар 2010, 15:23

8 написа:
Stinkata написа:Дам. Щуротия не, ами щуротия...

А за дузпата съм прав, а и което е по-важно, мнението на съдията съвпада с моето! :idea: :idea: :idea:


Щуротия е. Дори да си прав трябва да е обратното (а не да го проектираш при теб как идва). ...

Е нали си признах...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 09 мар 2010, 15:25

Оф извинявай, спи ми се много, току що се прибрах. Чак сега прочетох, че си си признал и се върнах по-нагоре и го видях.

Ама за другото не си прав. Нямаше дузпа :qipaq:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Мичо » 09 мар 2010, 15:27

па си ебал. :qipbl: :qipav:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Stinkata » 09 мар 2010, 15:27

:lol: :lol: :lol:

Е ти точно признанието коментираш. Не се прави....


8 написа:
Stinkata написа:Тук не коментират хора, гледали през 1965г. мачове.

:qipbj: :qipbj: :qipbj:

Сбърка много.
Всички левскари* без да сте гледали тогава мачове си говорите глупости как тогава уж бил играл някакъв гений на българския футбол**.


Тук не разбрах къде съм сбъркал...
А дузпа имаше. Даже мога да ти кажа и кой я изпълни...
ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 116 госта