Сесил Каратанчева

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот Al » 03 мар 2010, 18:13

rkk написа:
maryan unfaitful написа:Да, бягай от лумпените и патриотите, Сесил. По-скоро ще те разберат в Казахстан, отколкото тук.


Аз национални предатели не мога да харесвам. Това е положението.


Ама ти не разбираш, тя за пари бе... :mrgreen:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот rkk » 04 мар 2010, 00:17

За пари ли? За много ли? :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот vill_1 » 04 мар 2010, 00:18

За мно-о-ого и....за малко. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот maryan unfaitful » 04 мар 2010, 00:30

rkk написа:
maryan unfaitful написа:Да, бягай от лумпените и патриотите, Сесил. По-скоро ще те разберат в Казахстан, отколкото тук.


Аз национални предатели не мога да харесвам. Това е положението.


Най-много национални предатели има в България. И с далеч по-тежки престъпления. Не си го изкарвай на Сесил.
Изображение

Потребителски аватар
dimi
Мнения: 266
Регистриран на: 11 сеп 2006, 14:26

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот dimi » 10 мар 2010, 00:28

maryan unfaitful написа:
rkk написа:
maryan unfaitful написа:Да, бягай от лумпените и патриотите, Сесил. По-скоро ще те разберат в Казахстан, отколкото тук.


Аз национални предатели не мога да харесвам. Това е положението.


Най-много национални предатели има в България. И с далеч по-тежки престъпления. Не си го изкарвай на Сесил.


От къде пък го измисли това, че предателите в България били най-много. Обиждаш всички българи, та да защитиш една глупава пикла!
Не спори с глупака! Първо ще те свали до нивото си и после ще те победи с опит!

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот maryan unfaitful » 10 мар 2010, 00:43

Писна ми от съдници, развяващи знамена. На всеки може да се случи да е в нейното положение. Вместо да се прави на лигава патриотка, тя пое отговорността да си изплати дълговете, напълно съзнавайки как ще я хулят същите сладури, които хулят и Бербатов.
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот vill_1 » 10 мар 2010, 00:47

Бербата е дървар,с право го хулят!
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот Al » 10 мар 2010, 09:11

maryan unfaitful написа:Писна ми от съдници, развяващи знамена. На всеки може да се случи да е в нейното положение. Вместо да се прави на лигава патриотка, тя пое отговорността да си изплати дълговете, напълно съзнавайки как ще я хулят същите сладури, които хулят и Бербатов.


Кой я е вкарал в дългове - България ли...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот maryan unfaitful » 10 мар 2010, 13:35

Да задлъжнее може да се случи на всекиго, не вярвам някой от нас да е с ореол, виж с връщанката проблемът стои малко по-различно. И в случая постъпката на Сесил показва, че е пораснала, защото разглезена "пикла" нямаше да постъпи така. Тъпо е да сложиш на някого етикет за цял живот, само защото е бил щур на 16, а и семейната среда едва ли е допринесла за изкласяването му. Не си избираме родителите.
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот Al » 10 мар 2010, 13:59

Опитвах се да кажа, че сама се е вкарала в тоя филм и сама трябва да се вади от него. Щом е намерила решение за себе си ок - браво на нея като отговорен човек. Това не означава обаче, че трябва феновете/хората да одобрят поведението й. А иначе естествено всеки може да задлъжнее. Никога не знаеш.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот rkk » 10 мар 2010, 21:26

Съгласен съм за родителите... Кофти е да имаш баща убиец и мутра :?
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот maryan unfaitful » 11 мар 2010, 01:25

Al написа:Опитвах се да кажа, че сама се е вкарала в тоя филм и сама трябва да се вади от него. Щом е намерила решение за себе си ок - браво на нея като отговорен човек. Това не означава обаче, че трябва феновете/хората да одобрят поведението й. А иначе естествено всеки може да задлъжнее. Никога не знаеш.


Естествено, че не значи, но пък чак национална предателка, хайде де... :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот Vesela Taneva » 28 юли 2010, 08:32

Тази сутрин по Нова в предаването "Здравей, Б-я"Сесил и татко и сътвориха грандиозен скандал като обвиниха българската тенис федерация в кражби ,лъжи и всякакви безобразия.
Сесил се зажалва ,че побликували скандално нейни снимки правени преди три години .Какви и къде не се разбра много.На мен ми прозвуча като частна пиар акция и цялата загриженост за нашенския тенис ми се видя странна при положение ,че Сесил не е вече българска тенисистка.Това момиче хванато с допинг което се опита да се оправдае с факта ,че е бременно и което поиска федерацията да и плати глобата сега морализаторсва.
Журналистът естествено не и зададе нито един неудобен въпрос.

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот rkk » 28 юли 2010, 16:50

Vesela Taneva написа:Тази сутрин по Нова в предаването "Здравей, Б-я"Сесил и татко и сътвориха грандиозен скандал като обвиниха българската тенис федерация в кражби ,лъжи и всякакви безобразия.
Сесил се зажалва ,че побликували скандално нейни снимки правени преди три години .Какви и къде не се разбра много.На мен ми прозвуча като частна пиар акция и цялата загриженост за нашенския тенис ми се видя странна при положение ,че Сесил не е вече българска тенисистка.Това момиче хванато с допинг което се опита да се оправдае с факта ,че е бременно и което поиска федерацията да и плати глобата сега морализаторсва.
Журналистът естествено не и зададе нито един неудобен въпрос.


На тия двамата путьовци трябва да им вземат личните карти и да им дадат окончателно еднопосочен билет за Казахстан, Таджикистан, Киргизстан или някъде там.
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Сесил Каратанчева

Мнениеот Vesela Taneva » 28 юли 2010, 17:57

Какъви билети,какви 5лева?Татито е в управителния съвет на някакви си софийски кортове ,а Сесилка рече ,че са я кандърдисали да даде гласа си за новия състав на федерацията с обещание за национален корт и школа за работа с млади таланти!С други думи мацето гласува за управата на нашенския тенис! #-o К`во ще кажете ,а?


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron