А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот itsoVIII » 08 мар 2010, 16:14

Не знам, няма такъв вестник на пазара - има ШОК R и ШОУ. :qipbl: :qipbl: :qipbl: И, да подчертая, аз от футбол не разбирам и не коментирам :qipad:
Последна промяна от itsoVIII на 08 мар 2010, 16:15, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 08 мар 2010, 16:15

И в кой мач Левски е бил голям?
Да отговарят само ходилите на мач!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Stinkata » 08 мар 2010, 16:15

Не му отговаряйте. Да му е гадно!
:lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Христолов » 08 мар 2010, 16:16

8 написа:Да отговарят само ходилите на мач!

не очаквай отговор тук :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 08 мар 2010, 16:20

Kudravia написа:Явно това си е симулация.Чиста!Трябваше рефера да даде жълт картон на Антонов и го предупреди, че другия път като си събуе нарочно обувката ще яде и бой :qipag: :qipag: :qipag: Стига сте драматизирали бе хора.


Вадите някакво уникална зависимост. На някой футболист събуе ли му се обувката това е задължително дузпа независимо, че (по вашите думи!) не се виждало нищо на повторението. Това е налудничаво! От тук нататък трябва при всяка събута обувка да виждаме дузпи независимо дали се вижда нещо или не как е станало. Убеден съм обаче, че за пореден път имате друго предвид и просто не се изразявате правилно. Мисълта ви е, че става дума само за Левски, на другите да им се събуват обувките, за тях не важи специалното синьо съдийство и няма да получават измислени дузпи.

Драматизирали? За пореден път се изплюхте на футбола. Да беше някаква грешка или в началото на мача или при резултат който няма значение, а по възможност и двете, че да го сложим в графата "съдията се объркал", но тук пак си идваме в най-сините минути (последните) в комплект със силно рпедуциране на отбора на съперника. Това си е скандално.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 08 мар 2010, 16:21

Hristolov написа:
8 написа:Да отговарят само ходилите на мач!

не очаквай отговор тук :qipag:


Между другото ти видя ли дузпа? Май силно наподобява на една друга, която отсъдиха срещу вас пак в София, май пак като водихте с 0:1 и май пак така завърши мача.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 08 мар 2010, 16:23

Stinkata написа:Не му отговаряйте. Да му е гадно!
:lol: :lol: :lol:


То сериозен отговор не може и да има. Не ми е гадно. Аз съм от ЦСКА. Странни птици сте. Все едно от Фиат да заявят на БМВ "не им казвайте характеристиките на нашите коли, да им е гадно" при което последните остават с опулени очи също като мен на вашите закани.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот drvasko98 » 08 мар 2010, 16:28

10 страници за дузпата и 1 мнение за мача в Стара Загора. :qipap: Дузпата я гледах по телевизията. В момента в който се разигра действието бях убеден, че няма дузпа. След това не видях повторение, което да ме убеди в противното. 70 минути 11 срещу 10 видях 2 голови положения :qipbl: Пълен хаос и тактическа немощ. За защитата при гола също без коментар. Никой не коментира играта на останалите "конкуренти". С изключение на последните 10 минути ЦСКА и Берое си играха съвсем равностойно, а Пирин пропусна още първото полувреме да реши мача с Ловеч. Това означава, че лошите резултати в контролите са били напълно закономерни и не само нивото на "водещите" отбори не се е вдигнало през зимата, а напротив. Напълно равностойни са на отборите от средата на класирането. В този ред на мисли Локо София с Камбуров и Генков вече е напълно реален кандидат за титлата, въпреки нелеката си програма.

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Kudravia » 08 мар 2010, 16:29

Ами драматизирате след като и ти не можеш да видиш има ли дузпа няма ли!Айде кажи на 100% сигурен ли си , че нападателя ни не е бил бутнат и настъпен едновременно, което предизвиква неговото падане.Разтягаме си само някакви локуми.Свириха ни дузпа и са всичко живо пищи колко е измислена.Аз лично не виждам хубаво какво точно се случи, но няма смисъл да се коментира толкова много дали има дузпа или не.Победихме, взехме три точки."Лидерите" :qipag: губят точки и им треперят гащите както винаги, защото знаят , че идват мачовете с ЛЕВСКИ и ни боли К*РА дали ще ни дават дузпи.Защото отново ще ви наплескаме. :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот dgeorgiew » 08 мар 2010, 16:34

Между другото Васко е прав.
Тъй като не съм гледал друг Бг мач от около година и половина,освен мачовете на Левски,нямам особено право на мнение,но като чета например тук http://gong.bg/view_article.php?article_id=122671има за какво да се поспори и за мача в Ст.Загора.Обаче червено-очилатковците незнайно защо не споменават нищо,само тихомълком,леко заднишком поздравиха отбора на Берое и техните фенове и типично по педерастки,разбирай чорбарски,завъртяха нещата. :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Христолов » 08 мар 2010, 16:43

8 написа:
Hristolov написа:
8 написа:Да отговарят само ходилите на мач!

не очаквай отговор тук :qipag:


Между другото ти видя ли дузпа? Май силно наподобява на една друга, която отсъдиха срещу вас пак в София, май пак като водихте с 0:1 и май пак така завърши мача.

онази дузпа беше за избиване на топката с глава и беше още по средата на първото полувреме, не повече от 10 минути след като бяхме повели

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот marto » 08 мар 2010, 17:00

8 написа:И в кой мач Левски е бил голям?
Да отговарят само ходилите на мач!


Мача срещу Литекс беше що годе добър за нас :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Delija » 08 мар 2010, 18:57

Kudravia написа:Ами драматизирате след като и ти не можеш да видиш има ли дузпа няма ли!Айде кажи на 100% сигурен ли си , че нападателя ни не е бил бутнат и настъпен едновременно, което предизвиква неговото падане.Разтягаме си само някакви локуми.Свириха ни дузпа и са всичко живо пищи колко е измислена.Аз лично не виждам хубаво какво точно се случи, но няма смисъл да се коментира толкова много дали има дузпа или не.Победихме, взехме три точки."Лидерите" :qipag: губят точки и им треперят гащите както винаги, защото знаят , че идват мачовете с ЛЕВСКИ и ни боли К*РА дали ще ни дават дузпи.Защото отново ще ви наплескаме. :qipbp: :qipbp: :qipbp:


Ти, ако те настъпят, така ли ще паднеш???

А за бутане е смешно въобще и да говорим, явно толко` си гледал и повторенията.

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Доктор Н » 08 мар 2010, 22:45

Delija написа:Тук като чета коментарите на видния сектант Доктор Н(евежа), оставам с впечатлението, че Левски дори е ощетен в тоя мач, трябвало още една дузпа да има, гарнирана с поне още 34 картона за Миньор. :qipag: :qipag: :qipag:
Алооооо, Подуене, престанете с дрогата, не води към нищо хубаво.
И накрая, Доктор-че, едно въпросче - теб като те настъпят, така ли падаш???

Не, но честно казано и не допускам перничани толкова навътре в личното ми пространство, а още по-малко им позволявам опити за изненадващи действия отзад. Гледам, че си задал същия въпрос и на Kudravia, което ме кара да мисля, че явно си спец в паданията след изненадваща атака от към гърба, а за това си трябва практика :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Доктор Н » 08 мар 2010, 23:31

Batkoto написа:....заради такива палячовци като вас футбола в България е на това дередже,сега пък се страхували от реваншизъм.. добре ви беше преди годинка-две като свиреха само за вас нали,ех Чорни на кого ги остави #-o

Ние винаги сме искали да свирят чужденци и преди и сега. Когато са свирили такива, дори и при Милко ви биехме като мръсни котета :qipad: Знам, не е нужно да обясняваш как световната конспирация се е грижила винаги за интересите на Левски :qipag:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron