РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот PyyHu » 31 яну 2010, 14:54

Аз залагам, че Федерер ще стигне кота 20 титли от ГШ :qipay: И, че сигурно няма да сме живи да видим дали ще се подобри рекорда му, дори и само от 16 титли :qipag: :qipaz:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Mike Bibby » 31 яну 2010, 15:03

Федерер е уникален спортист. Вече толкова години е на върха, вече толкова години подъдржа едно изключително високо ниво на играта си. Естествено вече не може да го показва всеки път, когато излезе на корта и това е основната разлика с периода 2004-2006/07 година. Но Роджър днес много ми хареса - и то далеч не само като игра, но и като дух, като желание за игра и победа, сякаш той, а не Мъри гонеше първа титла от Шлема. Успя да се върне в третия сет от 2:5, спаси няколко сетбола в тайбрека и винаги имаше отговорите на играта на Мъри. А Мъри съвсем не бих казал, че игра слабо, спомнете си още третия гейм на мача, когато веднага си върна пробиви, какви отигравания направи. Но Фед беше доминиращият играч. Дори при 6:5 точки за мъри в тайбрека, шотландецът вкара първи сервис и изобщо всичко си направи както трябва, но роджър пак намери начин да го излъже. Единственият упрек, който може да се отправи към Мъри е, че можеше да бъде малко по-агресивен и по-често да излиза на мрежата. НО. Тук става дума за въпрос на тактика, агресивните играчи лесно стават плячка на Фед, практиката го е показала. Надал да не би да е побеждавал Фед с ултра-агресивна игра. Просто Фед в такава форма трудно може да бъде спрян, а Мъри в момента е вторият най-силно играещ тенисист заедно с Давиденко.

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот PyyHu » 31 яну 2010, 15:10

Ако Федерер има късмет да се съхрани и да не се контузва този сезон, ще вземе и останалите 3 титли от ГШ.

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Your new lover » 31 яну 2010, 15:30

PyyHu написа:Ако Федерер има късмет да се съхрани и да не се контузва този сезон, ще вземе и останалите 3 титли от ГШ.

Особено па на RG - сет няма да загуби .. :qipap:

Честито на феновете му за титлата! :qipaz:
    Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Мели » 31 яну 2010, 15:31

There's no finish line. Far from done.

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот PyyHu » 31 яну 2010, 15:53

Your new lover написа:
PyyHu написа:Ако Федерер има късмет да се съхрани и да не се контузва този сезон, ще вземе и останалите 3 титли от ГШ.

Особено па на RG - сет няма да загуби .. :qipap:

Честито на феновете му за титлата! :qipaz:


На хейтърчета като теб ще им е забавно, ако Федерер губи, все пак ти заради това живееш :qipap:

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Your new lover » 31 яну 2010, 16:04

PyyHu написа:
Your new lover написа:
PyyHu написа:Ако Федерер има късмет да се съхрани и да не се контузва този сезон, ще вземе и останалите 3 титли от ГШ.

Особено па на RG - сет няма да загуби .. :qipap:

Честито на феновете му за титлата! :qipaz:


На хейтърчета като теб ще им е забавно, ако Федерер губи, все пак ти заради това живееш :qipap:


Преди да плямпаш няма да е лошо да се запознаеш със значението на думите, които използваш.
Боли ме дивия дали Фед. пада или бие.
    Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот PyyHu » 31 яну 2010, 16:19

Аха ... ти просто гледаш да си угоден на една част от форума, сигурно заради това ръсиш глупости наляво и надясно, но като се има предвид годинките ти , разбираемо е.Все тая, няма значение :qipaz:


Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Neo » 31 яну 2010, 22:31

Благодаря за всички пуснати материали и за честитките на решилите да ни поздравят. :qipaz:

Още не мога да си прекъсна рекламния договор за пастата за зъби (Ели :qipag: ) , главно защото преди турнира изобщо не очаквах титла. Последният ЮСО и въобще краят на сезона предвещаваха един не особено мотивиран Роджър, загубил предишната си отровност във важните моменти и нерядко превключващ на автопилот, с надеждата, че и това ще бъде достатъчно. Макар и показания от Роджър тенис на този АО в никакъв случай да не мога да го сравня с АО 2007 например, което за мен беше върхът на най-силната му форма, в абсолютно всички мачове в турнира показа желание за победа и стръвта в очите му я имаше. Не ни глезеше с влагане на повече усилия от необходимото, но във всички моменти, когато се налагаше да превключи на по-висока предавка, успяваше да го направи. И освен това на няколко пъти го видях наистина да се вживява и дори да се удря по главата след глупаво отиграни точки, което скоро поне не ми беше правило впечатление и което може само да навежда на оптимистични мисли.
Едва ли ще го виждаме толкова нахъсан на абсолютно всеки турнир оттук нататък, но ми е страшно приятно да гледам как искрено се наслаждава на играта и на живота си. Ясно ми е, че нищо не трае вечно, така че съм благодарна за всяка нова порция вълшебен тенис, когато и в каквито и да е дози да ни е доставена. :smlove11:


Отбиването през партито на персонала беше много мило. Ето и видео от пресконференцията:
http://uk.eurosport.yahoo.com/video/31012010/58/federer-first-set-crucial.html

И блога от днес на Anna_from_Australia, който много ми хареса:
http://www.rogerfederer.com/en/fanzone/forum/topicview.cfm?uNC=77396974&uPage=36&uTopicID=30313
Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Ich_Will_ » 31 яну 2010, 22:48

Страхотни снимки :qipaz: Единствено церемонията беше малко неприятна :qipbl:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Neo » 31 яну 2010, 23:00

Ъм, като изключим че коалата беше грозноватичка :qipap: и че можех да мина и без шегата, че това не е неговата дъщеря, не видях нищо неприятно.
Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Ich_Will_ » 31 яну 2010, 23:09

Имам в предвид Мъри. Стана ми зле като го гледах :qipbl:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Neo » 31 яну 2010, 23:23

Предположих, че това имаш предвид, но не видях нищо неприятно, една идея неловко и излагащо за него - да. Но в крайна сметка, малко повече емоции, нормално е да е разочарован след като не е оправдал собствените си очаквания.
Между другото, радвам се, че все пак не е имал никаква контузия в бедрото, обаче много се смях на истинската причина за хващането за крака. :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Мели » 01 фев 2010, 08:36

Тц-тц, как може така да се подиграваш на чуждите проблеми. :qipap:

Още красоти :qipbo: :
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Интервю от фотосесията: http://www.youtube.com/watch?v=rKqizJFVZAc (има една особено сладка част :oops: :D )
И в студиото с Джим Къриър: http://www.youtube.com/watch?v=Ya0SUlw36l4
There's no finish line. Far from done.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron