РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Mike Bibby » 01 яну 2010, 22:35

И така, това е истинската нова тема на Роджър. Пожелавам на Роджър една добра подготовка за АО (загубите са позволени в контролите) и като дойдат официалните мачове - да мачка! :qipab:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Mike Bibby » 01 яну 2010, 23:04

Мери, за изказването на Фед умишлено ти отговарям тук. Любопитен съм да видя тв-интервюто на Роджър, защото от това, което чета като текст нищо неадекватно не казва - напротив поздравява и се изказва ласкаво за Робин. Който и у мен оставя впечатлението, че си е повярвал твърде много. Ако си мисли, че е хванал Господ за шлифера заради един безсмислен мач - толкова по-зле за него, защото това само може да му изиграе лоша шега. :qipab:

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Neo » 02 яну 2010, 01:30

Да ни е честита новата тема и дано да ни донесе много късмет и поводи за радост!

Иска ми се да виждам Роджър все така устремен
Изображение

и забавляващ се с това, което прави! :qipbo:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Neo » 02 яну 2010, 01:40

За мача - щеше да е хубаво да започнем годината с победа, но пък ако се е налагало все някога да паднем от така любимия ми швед, по-добре на такъв турнир. От изгледаното на прекъсващ стрийм май няма много смисъл да се правят кардинални изводи, хубавото е, че въпреки загубата все пак се уреждаме и с втори мач. Роджър да си доекспериментира утре хубаво и дано поизчисти грешките до важните мачове. :qipad:

Не можах да догледам целия мач, така че пропуснах и интервютата, но поне от излезлите цитати не видам нищо шашкащо.
“I started to struggle a little bit in the third set. I thought he really found his range well. I tried to play a bit more aggressive, try out a few things and change it up, but it didn’t work.”

“You go for a lot more crazy shots than you would in practice and sometimes maybe get a little carried away.”

“It’s a lot of fun playing to this crowd, they seem very knowledgeable and it is not far from the place where I spend three months of the year [Dubai]. I am very happy to get a second chance to play in front of them – even though it’s not the final.”

“For the last two years it seems like people love coming out here to watch us play and it seems like a very good date – just look at the field we have.”
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот maryan unfaitful » 02 яну 2010, 06:44

Аха, май това се оказва новата официална тема, ми да ви е честита!

Майк, осъзнавам, че първоянуарската визия (еле моята) не е най-прозрачната, обаче от моите впечатления имаше доста по-нелепи реплики и в двете интервюта от това за публиката, дет била много наясно с тениса (можеше поне да упомене сектора :qipag: ) И понеже аз посмъртно не мога да харесам любимия швед на Нео :mrgreen: , днес ще се ядосвам вероятно, освен ако Рафа не е изкарал някой суперменски сън, защото не прави нищо, ама нищо впечатляващо. Просто играе добре, цели линии и има самочувствието на един по-висок, по-рус и много по-готин швед. :qipag: Явно го носи вълната от миналата година, дерзае пичът. Не знам защо ти е толкова любим, не виждам нищо уникално там, макар че днес едното коми как не се удави в лига да ни обяснява колко бил уникален и невероятен.
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот PyyHu » 02 яну 2010, 11:46

Вилка, не се коси толкова много.Все пак темата е за Федерер и е нормално да е отвори някой от феновете му, а не неутрелен наблюдател като теб :wink:
Честита да е новата тема за Роджър.Дано тази година му донесе повече успехи от всички изминали досега :qipaz:

п.п.А за подлогите, както Вилката ги нарича, които дръзнаха да се подиграват с един от най-великите тенисисти, предлагам някакво наказание и да се изчисти всичкия гнусен спам.
Ако такива теми се отваряха за Надал, щяха да съществуват точно 2 минутки, по обясними причини :)

Sandra
Мнения: 1322
Регистриран на: 07 сеп 2007, 14:38
Местоположение: Camp Nou

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Sandra » 02 яну 2010, 12:08

Честита нова тема!
Да си пожелаем да е пълна с инфо и коментари само около положителни събития, случващите са на сем. Федерер, в частност Роджър. Дано победите ги е запазил за официалните срещи и особено за шлемовете. Да си пожелаем да станем свитедетели и на календарен такъв. :qipaz:
И не на последно място - дано темата бъде посещавана от доволни и усмихнати потребители. :qipap: :qipbo:
---
Майк, критики към първия пост... Благодарности към Боже в този ред на мисли.
---
Ели, съжалявам, че вчера така изчезнах, но нета се избъзика нещо с мен, и все пак май не съм пропуснала кой знае какво. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Мели » 02 яну 2010, 12:59

Честита ни нова тема! :qipab:

Изображение

Изображение

Изображение

Да си пожелаем усмихнат Роджър и още магия на корта! :qipaz:
There's no finish line. Far from done.

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Мели » 02 яну 2010, 14:40

6-1 7-5 :qipbo:

Доста хубав мач направи Роджър днес, браво. Пък идеално начало на темата - с победа. :qipae:

Изображение
There's no finish line. Far from done.

Sandra
Мнения: 1322
Регистриран на: 07 сеп 2007, 14:38
Местоположение: Camp Nou

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Sandra » 02 яну 2010, 19:46

Не пропуснаха и червеното. :qipbp:
С това евентуално ще играе Роджър по време на нощните сесии на АО:
Изображение

Изображение
---
Иначе честита победа и успешен старт на новата тема:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Май са достатъчно от днес.. :qipap:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Mike Bibby » 02 яну 2010, 20:08

Ясен е жребият за Доха. Роджър почва с Кристоф Рошу от Белгия. Коварно типче с уникален бекхенд (или това беше Оливие :qipag: ), но мисля, че Фед няма да има проблеми. Като цяло Роджър няма от какво да се оплаква, то и конкуренцията не е чак толкова сериозна, така че би трябвало да видим един финал Федерер - Надал. Не знам дали това, че Давидко е в половината на Роджър е повод за притеснение, според мен не - Коля падна от Ферер в Абу Даби, а и определено не бих го нарекъл страшилище. Чакам с нетърпение отмъщението на Фед. :qipaq: :qipbp:

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Neo » 02 яну 2010, 23:45

Сандра, разбирам защо едната си я повторила. :qipap:

Доста по-добър мач днес, макар че при всяко подобно отпускане към средата на втория сет ми минават всякакви сценарии вече през главата. :qipap:

Схемата за Доха традиционно не изглежда много впечатляваща и предвещаваща завързани мачове, но като за по-плавно навлизане в сезона си е екстра, и от полуфинала нататък се очертава да е сериозно. (а ако няма полуфинал, значи ще са се появили сериозните мачове и по-рано :mrgreen: )

Вил, не страдай толкова, че беше така грубо пренебрегнат, нормално е, все пак асоциираме твоето име с всякакви болезнени Машинни спомени, не смеем да ти поверим цяла тема. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Neo » 02 яну 2010, 23:53

Lindt and Roger Federer - the perfect match.

Изображение

Усещам, че бих си подновила колекцията от опаковки от шоколад. :qipah: :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Neo » 04 яну 2010, 10:17

Кратко видео от вчера
http://www.youtube.com/watch?v=Y5nOgU_ECsE&translated=1
Има какво да се желае от движението им по корта. :qipap:

Роджър трябвало да обяви днес дали ще играе в Куйонг. :shock: Въобще не мислих, че е на дневен ред, ама да видим. Родик и Мъри също били изявили желание в последния момент.
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Мели » 05 яну 2010, 19:43

6-1 6-2 :qipbp:

Хванах последните десетина минути само, очевидно тъкмо като приключваше някакво мини-отпускане във втория сет. Хубаво, че почва да ги контролира. :qipab: Хубави ъгли видях, по едно време все едно демонстративен мач играха.
Следва Корольов.
There's no finish line. Far from done.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта

cron