ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот svo » 07 дек 2009, 09:41

селски, така, както си я подкарал може и роднини да ни изкараш :qipad: Да, ама не (според П. Бочаров) :qipap: :qipap: :qipap: Наблюденията върху теб, подобните на теб и роднините ти ме покъртиха. Но не е нужно чрез въпросните наблюдения да определяш поведението на непознати за теб хора. Стой си на село, гордей се с тате и ако отново се обидиш - оплачи му се. А след това - дупе да ти е яко, както сам (о, чудо!!!) си установил :qipag: :qipag: :qipag:
П.С. И наистина не е хубаво да плашиш с тоя и оня, щото не е ясно насреща кой ще излезе. Пръв на село е добре, но града е малко по-голям :qipad:
П.С.2. Не оставай с впечатлението, че някой тук копнее да се доказва пред теб :qipad: Обратното, очевидно, е със страшна сила. Просто няколко пъти ти намекнах да престанеш с животинските квалификации. Явно ограниченият ти капацитет и присъствието ти в основата на пирамидата на Маслоу трудно възприема намеците и се налагат по-директни методи :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Vik0
Мнения: 570
Регистриран на: 24 авг 2008, 16:07

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Vik0 » 07 дек 2009, 15:58

Хаха,сво,опазил ме Господ да съм роднина точно с теб или някой друг.Кого съм заплашвал с баща,чичо,баба или дядо не можеш да коментираш,защото никога не съм заплашвал теб или пък във форума.Да не говоря,че взимаш думите на един палячо и селянин (защото не знам той какъв трябва да е,ако аз съм селянин) за чиста монета,което не говори добре за тебе ;) Относно животинските квалификации не започнах първи,можеш да погледнеш предходната страница и да разбереш защо точно съм използвал думата "нерез" ;) Откакто съм регистриран в този форум никога не съм започвал пръв даден спор и никога не съм започвал да обиждам първи някой от форумците ;) Това можеш да установиш и от една друга тема,където с гореспоменатия ото се ругахме,като той започна първи ;) А преди мноооого време ме заплашваше,но това е стара работа и тогава за жалост аз изядох бана,а не той,въпреки че и тогава аз нямах абсолютно никаква вина ;)
Айде със здраве ;)
"Фесовете шибат без капути тез' червени лилипути!"

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот svo » 07 дек 2009, 21:30

е, все с някой си роднина :qipag: :qipag: :qipag: Квалификациите ти за Ото ще ги пропусна. Защото, за разлика от теб, аз го познавам лично. И знам, че той е достатъчно голям, за да не ти остане длъжен :qipad:
Vik0 написа: ... Относно животинските квалификации не започнах първи,можеш да погледнеш предходната страница и да разбереш защо точно съм използвал думата "нерез" ...

животинските квалификации не са от миналата страница и лично аз ти правих забележка преди известно време :arrow: Или си забравил, или се правиш на ударен и лъжеш най-безпардонно. Ти си избери кое от двете е по-малко глупаво :qipad: Ти нито един път не си се обърнал към привърженик на ЦСКА в този форум по нормален начин. Нито един път!!! И неслучайно си изял банана. От Мичо, който не е червените в този форум :qipad: И ако продължаваш да се държиш по този начин ще изядеш и втори. И няма да е незаслужено :idea: :arrow:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот PyyHu » 07 дек 2009, 21:34

Админа няма ли да смени заглавието и на тази тема :qipag: Някак си не върви името на Левски да седи най-отпред :!: :arrow:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Мичо » 08 дек 2009, 18:40

Заглавието започва с Българския отбор в групата, нормално, кво ме вълнуват другите групи с разни резняци, часовникари и сие. 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот 8 » 08 дек 2009, 19:18

=D> =D> =D>

Сайтът въобще не се влияе от крайните страсти на админа [-X

Мичо, да ти кажа, че така си много смешен за всички отстрани. Представи си някакво спортно предаване по телевизията и някой си червен водещ да се държи като рязан пред камерите и да си знае само едно, ЦСКА та ЦСКА, крещи, вика, дере се, адамавота му ябълка ще изкочи, пени се та пушек се вдига. Ще се подразниш или жалък ще ти изглежда?
Отговори си и ще разбереш дали ни дразниш нас червените.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Мичо » 08 дек 2009, 19:37

Осмак ефенди, марш от темата на БЪЛГАРСКИЯ отбор в евротурнирите. 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот otto » 08 дек 2009, 19:50

АЙДЕ ПАК ДА НЕ ПОДХВАЩАМЕ ТЕМА С КОМПЛЕКСИТЕ МИЧКА, 1914 СА БЪЛГАРСКИ ОТБОР КОЛКОТО ТИ СИ БЪЛГАРИН :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Al » 08 дек 2009, 22:10

Мичо написа:Осмак ефенди


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот 8 » 08 дек 2009, 22:41

Мичо написа:Осмак ефенди, марш от темата на БЪЛГАРСКИЯ отбор в евротурнирите. 8)


Тотално си изперкал :qipan: :qipan: :qipan:

Нито ме обиждаш, нито ме разсмиваш, нито ме натъжаваш. Някаква блудкава нищо незначеща реплика. Все едно аз да те заплаша с "Мичо само да те хвана ще те вкарам в асансьора, ще те кача до петия етаж, после ще те сваля, ще те вкарам в маршрутка, която ще те остави на гарата, след това ще ти купя милинки, а след това ще извикам така че всички да ме чуят в салона САМО УИКЪМБ :qipbp: ".
Как ти подейства заплахата? Страшно, весело, тъжно, заплашително?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот 8 » 08 дек 2009, 22:45

Al написа:
Мичо написа:Осмак ефенди


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:



Не е смешно, тъжно е. Сините чеда до един се продават като еничари, за да служат на турците :qipat:
А вие на един такъв паша (Иванков) скандирате името и е любимец на сектор Б. Любимци на сектор Б са продажници на турците или оглавяват турски партийни листи :qipat: , а вие тачите такива измекяри :oops:
Отделно ги наричате произлезли от отбора на народа (българския). Българският народ не е люпило на турски наемници! Мръсни продажници на България.

Смърт за предателите на българското отечество armataz_01_33
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Мичо » 08 дек 2009, 23:37

С този мургавелко на аватара ти не ти ли е неудобно да говориш за антибългари и турци? :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот PyyHu » 09 дек 2009, 14:01

Най-добре щеше да е, ако името на Левски изобщо нефигурираше в заглавието на темата, но лошо се стекоха нещата, България пак търпи резил, не, че и ЦСКА-то отстъпва ...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Delija » 09 дек 2009, 14:21

Е, колкото и зле да сме, с подуенският евроидиот не можем да се мерим. Те са на път поредния рекорд да счупят.....

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Al » 09 дек 2009, 14:31

8 написа:
Al написа:
Мичо написа:Осмак ефенди


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:



Не е смешно, тъжно е. Сините чеда до един се продават като еничари, за да служат на турците :qipat:
А вие на един такъв паша (Иванков) скандирате името и е любимец на сектор Б. Любимци на сектор Б са продажници на турците или оглавяват турски партийни листи :qipat: , а вие тачите такива измекяри :oops:
Отделно ги наричате произлезли от отбора на народа (българския). Българският народ не е люпило на турски наемници! Мръсни продажници на България.

Смърт за предателите на българското отечество armataz_01_33


Просто ми стана смешно съчетанието, нищо лично. :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 90 госта

cron