ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот BAt e venci » 06 ное 2009, 17:30

Blue написа:
8 написа:Дайте да си кажем истината! Футболът в България умря! Не казвам голяма новина и всички го знаят, просто вече можем официално да го оповестим. Няма ЦСКА, няма Левски, няма национален отбор! Това което излиза на зеления терен в Никозия или по европейските китни стадиончета на симпатични отборчета от алпийските страни не са нашите отбори. Не са!!!

Ебахти майтапа. Ще стоя аз във форума и ще се присмивам на левскарите само защото нашето не било 0:8, а 2:8, както и защото вместо кръгла нула имаме една жалка точица. Пародия!
ТОВА НЕ Е 8 :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: Някой му хакнал ника :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: Ало, администраторите, ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ :qipap: :qipad:


на 8 жена му е наляла акъл :qipay:

ПП

а най-ми е странно как може големи хора може да се псуваме, обиждаме, караме за такива нещастници каквито са ВСИЧКИ БГ футболисти :qipan:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Al » 06 ное 2009, 17:40

BAt e venci написа:ПП
а най-ми е странно как може големи хора може да се псуваме, обиждаме, караме за такива нещастници каквито са ВСИЧКИ БГ футболисти :qipan:


Ми кво друго да правиме като сме не работа... :mrgreen: :mrgreen:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 06 ное 2009, 17:46

BAt e venci написа:
Blue написа:
8 написа:Дайте да си кажем истината! Футболът в България умря! Не казвам голяма новина и всички го знаят, просто вече можем официално да го оповестим. Няма ЦСКА, няма Левски, няма национален отбор! Това което излиза на зеления терен в Никозия или по европейските китни стадиончета на симпатични отборчета от алпийските страни не са нашите отбори. Не са!!!

Ебахти майтапа. Ще стоя аз във форума и ще се присмивам на левскарите само защото нашето не било 0:8, а 2:8, както и защото вместо кръгла нула имаме една жалка точица. Пародия!
ТОВА НЕ Е 8 :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: Някой му хакнал ника :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: Ало, администраторите, ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ :qipap: :qipad:


на 8 жена му е наляла акъл :qipay:


[-X

То даже в момента има студенина между нас и не си говорим (няма как да ми налее нито акъл, нито глупост, а и 8 обикновено е водещ в един екип 8) ). Виновен няма, но аз имам огромни проблеми и нещо съм студен, не й пускам последните 2-3 дни #-o . Въобще не ми е до секс. Тя се върти около мен и се гушка ама аз не забелязвам. Разорен съм. Ебахти мафията срещу която се изправих :qipam: . Такава простотия в България не съм очаквал.

В тая връзка да ви попитам (целия форум) мога ли да ви помоля за една услуга по-нататък като му дойде времето? Имам един сайт и ще се нуждая от малко гюрултия ако не ви е проблем, а ако се държите като тук (левскари срещу цесакари когато сте) ще сте идеални.
Последна промяна от 8 на 06 ное 2009, 17:51, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 06 ное 2009, 17:48

drvasko98 написа:По-слаби на всички нива, никога не сме били и като гледам младата смяна .....


Е кво? Поне има свирки да правим до побъркване :qipap:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 06 ное 2009, 17:50

Blue написа:
8 написа:Дайте да си кажем истината! Футболът в България умря! Не казвам голяма новина и всички го знаят, просто вече можем официално да го оповестим. Няма ЦСКА, няма Левски, няма национален отбор! Това което излиза на зеления терен в Никозия или по европейските китни стадиончета на симпатични отборчета от алпийските страни не са нашите отбори. Не са!!!

Ебахти майтапа. Ще стоя аз във форума и ще се присмивам на левскарите само защото нашето не било 0:8, а 2:8, както и защото вместо кръгла нула имаме една жалка точица. Пародия!
ТОВА НЕ Е 8 :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: Някой му хакнал ника :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: Ало, администраторите, ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ :qipap: :qipad:


На черното бяло не мога да кажа. За съжаление това е истината. Няма нужда да се будалкаме. Обяснението с демокрацията не върви. Обсъдили сте румънци и сърби и е видно, че тук случая е специфичен, български.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот BAt e venci » 06 ное 2009, 17:56

:qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот drvasko98 » 06 ное 2009, 17:57

Баткото единствен избива рибата. А домакинството на Базел в титулярен или както искаш го наричи състав беше ли показателно за отбора ви.

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот BAt e venci » 06 ное 2009, 18:00

и то не беше показателно :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
показателен е само мачът в Москва :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот drvasko98 » 06 ное 2009, 18:03

Всъщност стояхте даже доста прилично на фона на стоящия отбор на Базел

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот drvasko98 » 06 ное 2009, 18:18

Ти си мисли каквото искаш, Базел играха колкото да мине мача. За разлика от първия мач, където играха с пределна мотивация и концентрация

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 06 ное 2009, 18:20

САМО три гола.Както и тук-САМО два.Срещу пълния състав. :qipad:
И в двата мача Базел направи поне по една Йововка.... :qipad:
И кво, ще взимате ли Лига европа? :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 06 ное 2009, 18:23

Извънредно:
Новината на Гонг потвърдена: Любо Пенев подадe оставка!

Опа.
Явно няма да взимате. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот drvasko98 » 06 ное 2009, 18:29

Евала на Любо! Така се прави като разни боклучии се мъчат да му подронват авторитета. Може и да не е голям специалист, но е човек с достойнство.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 06 ное 2009, 18:35

Вярно е, изказването е направено преди минути пред БТА.

Добър или лош треньор е няма значение, един човек пое вината за трагичните мачове. Браво Любо!

Сега най-вероятно следва щурм от Дуче и компания срещу футболистите и собствениците и няма как и да е иначе.

Мъри можеше да вземе пример от Любо. Ако народа толкова те иска няма да ти приеме оставката, но отговорност за некадърни мачове се носи.

Каквито и скандали д9а стават аз съм зад Любо. Не защото се е доказал като треньор, а защото видяхме наченки на нещо, което всички в България искат. Първо, да не се цепи басма на измислените звезди и второ като се приеме нещо да се спазва, а не да се лигавим. ЦСКА трябваше да си остане бед тия 9 души пък каквото ще да става. Нещо което и противниците ни уважаваха като решение. Другото са помиярщини. Всеки дошъл ще се съобразява с ЦСКА, а не обратното, камо ли пък заради деветима леваци!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Stinkata » 06 ное 2009, 18:41

Браво на Любо. Показа, че има качества за треньор, показа и че държи на авторитета си. А титаните се показаха като поредните фенове с пари (?), които не могат да приемат, че всеки трябва да решава проблемите на нивото, на което се намира в йерархията на една фирма... Любо отговаря за отбора и властта там трябва да е негова, без грам съмнение...
Няма как и да не отбележа, че може би за първи път, се изтъкват реалните мотиви за оставка... Няма семейни причини, няма за благото на отбора.... има несъгласие с непрофесионализма....
Любо мина едно стъпало на горе в моите очи...
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron