Българската футболна журналистика 4-та част

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Stinkata » 10 ное 2009, 08:54

Учудвам се как толкова опитни хора като Борисов и Иванов не се сетиха, че адвокатът на Чорни играе нечисто - трампата „Левски-Литекс" по Великден,

Така се раждат митовете.....
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот drvasko98 » 10 ное 2009, 08:57

А, Осмакът ще ми разправя ,че честно сме били спечелили титлата. Аз всъщност не виждам нито една честно спечелена от Левски. Исторически титлата се полага на ЦСКА. Ако някой друг стане първи, Литекс например тази година, това е организирано от БФС, ДПС, ЦРУ, КГБ, съдиите у нас и по Европа и т.н :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот svo » 10 ное 2009, 09:38

drvasko98 написа: ... Олицетворение на сместа между долен комунизъм, партизнаски чорбаризъм без значение от фактите. Абсолютен лумпен. Напомня ми винаги защо толкова много ненавиждам този отбор. Защото със своята философият привлича хора с подобен тип мислене!

доста добре си запознат с половин България :qipad: Или просто лаеш (тук ще избягна да употребя правилния животински звук) наизуст поредните тъпотии :roll:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот drvasko98 » 10 ное 2009, 09:46

А аз знаех, че точно ти ще се подразниш най-много от написанота, защото знаеш, че е вярно. :qipag:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот svo » 10 ное 2009, 10:01

в този ред на мисли мога да ти обясня колко е долно да си гадно ченге, доносник - все символи на милиционерското отборче от покрайнините на София :qipad: Отборче, обсебило най-безпардонно името на най-светлата личност в историята ни. Гнус ме е и затова КЗЛ не е просто израз, а кауза :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот 8 » 10 ное 2009, 11:45

drvasko98 написа:А, Осмакът ще ми разправя ,че честно сме били спечелили титлата. Аз всъщност не виждам нито една честно спечелена от Левски.


Няма какво да се правиш на ощипан и "то въобще има ли нещо честно при Левски". Има разбира се, но най-големите мръсотии във футбола ни са ваше дело, колкото и да са ви учили, че сте най-моралните, репресирани и прочие лупости.
Добавям и че не сте вие началото и края на мръсотиите и че и други отбори са ги правили, в това число и ЦСКА, сигурно и не малко пъти, но вие държите палмата.

Аз няма да изреждам десетките случаи със Спартак, Берое, лицензи и т.н. Имам само един въпрос и конкретен случай на който нямам обяснение ако ви слушам логиката. През 88 година на финала за КБ, пред моите очи (не да съм чел някъде) се отсъди и даде дузпа на ЦСКА и когато се подготвяхме да я бием вие набихте рефера, докато не я отмени (смени я с ъглов и Ицо демонстративно би ъгловия в аут...малко по-късно ви вкара гол и поведохме, а после и ви разпиляхме 4:1 с два късни гола на Витанов). Нямам обяснение как в социалистически период, с БКП начело и всевластни комунисти, така наречения дисидентски отбор демонстративно бие съдия до отмяна на решение пред погледите на цяла България, а така наречения комунистически отбор недоумява защо не му дават да си бие дузпата и въпреки че потърсва обяснение като мръсно коте го изритват. Ей това ако ми го обясните много ще се радвам.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот VILIO » 10 ное 2009, 11:52

8 написа:Нямам обяснение как в социалистически период, с БКП начело и всевластни комунисти, така наречения дисидентски отбор демонстративно бие съдия до отмяна на решение пред погледите на цяла България, а така наречения комунистически отбор недоумява защо не му дават да си бие дузпата и въпреки че потърсва обяснение като мръсно коте го изритват. Ей това ако ми го обясните много ще се радвам.


Това е с цел да се опетни името на футболен клуб Левски.Играчите специално от БКП са били инструктирани да нападнат съдията,за да се опетни името на ЛЕвски,а ЦСКА да изглежда честен клуб. :qipad: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот 8 » 10 ное 2009, 11:53

Ясно. Отгоре са се наговорили да наклепат Левски и са стъкмили този сценарий :qipay: или това е познатата схема "всички срещу Левски" :qipbl:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Мичо » 10 ное 2009, 11:56

Осмак, не се пъни, ще се изпуснеш. :qipag: :qipag: :qipag:
Ти си по-зле и от ГА в жалките си опити да оправдаеш грешното и несправедливо съществуване на измамните отрепки, пръкнали се 48ма по ултра фалшив и мизерен начин :!: :!: :!:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Delija » 10 ное 2009, 12:02

Мичо, след скандалните разкрития за уникално мизерните заплати, които официално се дават в Левски, не те ли е поне малко срам да пишеш за измамници????

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Мичо » 10 ное 2009, 12:04

Delija написа:Мичо, след скандалните разкрития за уникално мизерните заплати, които официално се дават в Левски, не те ли е поне малко срам да пишеш за измамници????

А ти прочете ли отговора на Баждека?

Съвсем друг е въпроса, че ако за укриване на реални заплати се влиза в затвора, значи около 5 000 000 българи са затам. И всички го знаят. :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Delija » 10 ное 2009, 12:09

Баждека, като е толко` отворен, да покаже черно на бяло колко взимат в Левски. Иначе на думи всеки може.....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот 8 » 10 ное 2009, 12:20

Мичо написа:
Delija написа:Мичо, след скандалните разкрития за уникално мизерните заплати, които официално се дават в Левски, не те ли е поне малко срам да пишеш за измамници????

А ти прочете ли отговора на Баждека?

Съвсем друг е въпроса, че ако за укриване на реални заплати се влиза в затвора, значи около 5 000 000 българи са затам. И всички го знаят. :qipad:


Ей го пак. Познатото "всички лъжат, не сме само ние". Ами Мичо ти тогава имаш отговор на всичко. Твоя отбор и най-мръсните работи да прави винаги можеш да покажеш Ал-Кайда и че има и по-мръсно и че не сте най-големите бандити на света.

Уникално глупав аргумент с 5-те милиона българи посочваш. Посочи и някой отбор от В група, който вместо истинските 500 лева декларира минималната заплата и с него оправдай Левски, че не сте били само вие.

Много добре знаем всички, че Мтел такива пари раздаваше по едно време, че Гонзо не искаше трансфер в чужбина. Мога само да гадая за какви цифри става дума, но ето един опит. Ако навън вземат средно 1 милион на сезон средно добрите футболисти, то за да не ми се мърда от България би трябвало да става дума за около половин милион поне. В противен случай няма да се дърпам на чуждото. Като сложиш и фактора, че в България си си свикнал в отбора, а навън все пак милиона не е сигурен при по-голямата конкуренция и ако не се изявиш, то тогава по-добре е половин милион да си вземам тук, и сигурни и леко се вземат без да се напрягам кой знае колко. Каквато и да е сумата обаче факт е, че Гонзо не искаше навън и се противеше в един момент. Смятай за какви пари е ставало дума и за какъв комфорт от уреждането на мачове, че да не ти се мърда от лесното и приятното подплатено с добри пари тук.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Stinkata » 10 ное 2009, 12:24

8 написа:

Ей го пак. Познатото "всички лъжат, не сме само ние"..

Тук пропусна, "ама само на нас взеха лиценза.." !!!
Батков каза, че сумата е такава, но с прибавена една нула отзад и умножено по нещо, което не го чух точно....
П.П.
Намерих го...
- През седмицата се появи информация, че заплатите в Левски са 826 лева....
- Заплатите в Левски не са 826 лева. Срам ме е да го кажа, но прибавете една нула и умножете по 0,5 ( 14 000).


:qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Ама и тия от фокус са едни математици... :qipag: :qipag: :qipag:

http://www.focus-sport.net/?action=news ... 8764300398
Последна промяна от Stinkata на 10 ное 2009, 12:26, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Delija » 10 ное 2009, 12:25

Само, че 5-те милиона българи не карат БМВ Х6, Ауди S8 и т.н., нали??! За разлика от бедняците от Левски, да не изброяваме и апартаменти, имоти и кой знае още колко други неща, дето си позволяват с мизерната си заплатка.....


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 105 госта