ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 24 окт 2009, 23:14

JERRY написа:Та говорехме за самазаблудата........и има ли такава сред армейските фенове :qipap: :qipap: :qipap:


Виж, писна ми от такива като теб. Идиот ли си? Първо кой пише, че ще се класираме!? Пиша "ако се класираме" откъде минава пътя. Застреляйте ме, че правя изчисления! Второ, преди ми беше забавно, но вече ми е тъпо. Бягай си в темата за Левски и си пускай статистиките (голове, картони, смени, удари към вратата) след като са изиграни мачовете. Самп определено ще те хареса, а ти нямай никакво съмнение, че всички ще ти се възхищаваме, защото сме сакати в ръцете и не можем да си отворим страниците в интернет и сме крайно благодарни ако някой направи неимоверното усилие "копи-пейст", че и ние да прочетем нещо.

За финал, аз съм длъжен до последно да се надявам. Така правят в големите отбори, така правим и в ЦСКА. Предварително отписалите мачове ги търси на Герена. Да биеш два средни отбора като гост не е по-велико събитие от това да биеш един гигант, а последното неведнъж е ставало в историята на ЦСКА. Следователно мога да изчакам. При всички положения не съм в лузърското настроение "момчета, ебаха ви отвсякъде, ходете там доиграйте мачовете". Не съм и заблуден и съм реалист като Любо, вече на практика трябва да се съсредоточваме в шампионата. Това обаче не означава, че съм дигнал белия байрак в ЛЕ и съм си събул гащите. Докато има шанс се играе, докрай! Ако не бяхме научени така щеше да видиш американското лято на кукуво лято. Слава богу, че Емо Костадинов не е от Герена. Никой не казва, че фантастиките винаги стават, но понякога стават, а когато станат триумфа е за най-упоритите, често германци, Манчестър срещу Байерн, Ливърпул срещу Милан, ЦСКА срещу Парма и т.н. Гониш до край целта, докато не е свирен последния съдийски сигнал и дори и само на теория да си в играта ти си в играта. Докато ЦСКА и на теория не отпадне вътрешно се надявам на ония чудновати развои.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот itsoVIII » 25 окт 2009, 08:20

Весо, не е въпрос да се надяваш, въпросът е да си реалист. На базата на реалността в групата изиграхме точно стойностно един мач. Това е големият проблем.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 25 окт 2009, 11:11

Къде не съм реалист?

Все едно някой да ти каже, че ако трябва от нас да отиде до София за един час му трябва скорост от 500 Км/ч да почнеш да го обвиняваш, че говорил глупости. Много си е умен човека. Просто смята, че разстоянието е 500, времето е 1 час и ако трябва да отиде до София за този интервал трябва да развие скорост от 500 Км/ч. И тук започват вашите глупости. Той е ненормален и т.н. Къде пхо дяволите тоя човек ти казва, че може да развие такава скорост??? Просто си смята.
По същия начин просто си смятам как може да се прескочи групата. Пак по същия начин може да си смятам преди първенството, че ни трябват примерно 71 точки, за да сме шампиони. Няма значение дали сметките са верни или не, но къде тоя човек е глупав не мога да разбера.

Какво искате? Да коментираме само минали събития? Ми за такава работа аз чета сайтовете с информация, не форумите. Форумите са за дискусии, не за статистика.

Сега се върни и прочети предния ми пост и намери къде пише "ето как ще се класираме". Специално заради тези ваши първолашки изяви и за най-големите лаици като Джери написах на едно място "ако сложим розовите очила ето как би станало", което преведено за най-големите дебили означава "шансовете за класиране не са реални, аз не говоря за класиране, но ако се класираме чисто математически и на теория става така". Уви, пак остана неразбираемо.

Когато нещо се сбърка фактологически поправяйте ме като Делия и толкова. Не само не ме дразни, но и ми припомня фактите, които някъде съм позабравил. За разлика от мнозинството, най-вече левскарите чудещи се за коя алинея и параграф да се хванат за най-дребните детайли, аз карам по памет и уверявам ви, че като бях малък и когато нямаше нет си бях цяла енциклопедия на футбола знаеща много неща въобще за мачове, които нямат никаква връзка с ЦСКА или България. В момента са ми други основните интереси, което е нормално. Не само заради професионалните, а и заради израстването. Вече жените са навлезли в живота ми и всеки нормален човек си гледа любов, секс, семейство, деца, приятелки. Да, пак си остава фен, но примерно Сво-то или Ото първа грижа им е дома и собственото им благополучие, а не по цял ден да висят като пъпчивите тинейджъри и всичко да знаят за футбола. От там идват и грешките. Иначе като дете и във вестник Футбол са ме писали и по Хоризонт съм печелил състезания за футбол и т.-н. Достатъчно начетен съм.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот itsoVIII » 25 окт 2009, 11:16

Такива "смятания" просто ги смачквам и хвърлям в коша. На това твоето му се вика сметка без кръчмар. С КОИ ИГРАЧИ ДА ПРЕСКОЧИМ ГРУПАТА? С тези, които нямат психика ли? Данчо Тъча, Янчев, Котев и с безумните грешки на Иван Иванов ли?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 25 окт 2009, 11:41

itsoVIII написа:Такива "смятания" просто ги смачквам и хвърлям в коша.


Препоръчвам ти когато се теглия жребия за Евро 2012 да не пишеш нито едно мнение във въпросната тема. Предвид формата на националния, която едва ли ще се промени през следващите месеци, всякакви сметки са излишни и можеш да ги хвърляш в коша. Изчакай есента на 2011 година, когато свършат квалификациите и тогава ни кажи кой бил силен и кой слаб (просто погледни класирането). Преди това са сметки и съответно мнения за коша по вашите разбирания.

В тая връзка не пиши вече и в темата за първенството. Всякакви твои мисли са за коша. Едва след края на първенството си кажи мнението, със сигурност няма да сбъркаш :qipay:

Същото важи и за Самп, Джерита и т.н., които ги трови идеята, че някой във форум се държи като във форум, тоест просто си дискутира.

И според мен шансовете ни да прескочим групата са теоретични. Това за неразбиращите български, защото продължава да ми се набива все едно аз говоряточно обратното.

Шансовете са теоретични, теоретични, теоретични.....о боже, дано достигна до мозъците им [-o<
Ако си цесекар бъди докрай!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот ludyakon » 25 окт 2009, 14:39

8 написа:
Шансовете са теоретични, теоретични, теоретични.....о боже, дано достигна до мозъците им [-o<

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 25 окт 2009, 22:17

Осмак, с тези пичета в ЦСКА, шансовете дори не са и теоретични. Такива просто няма. Надявам се, днес си се убедил окончателно.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот blazev1992 » 25 окт 2009, 22:24

Че ние засега имаме само един силен август и след това само мъка, мъка, даже е чудо как не губехме по-често. :qipbl:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот itsoVIII » 26 окт 2009, 13:55

8 написа:
itsoVIII написа:Такива "смятания" просто ги смачквам и хвърлям в коша.


Препоръчвам ти когато се теглия жребия за Евро 2012 да не пишеш нито едно мнение във въпросната тема. Предвид формата на националния, която едва ли ще се промени през следващите месеци, всякакви сметки са излишни и можеш да ги хвърляш в коша. Изчакай есента на 2011 година, когато свършат квалификациите и тогава ни кажи кой бил силен и кой слаб (просто погледни класирането). Преди това са сметки и съответно мнения за коша по вашите разбирания.

В тая връзка не пиши вече и в темата за първенството. Всякакви твои мисли са за коша. Едва след края на първенството си кажи мнението, със сигурност няма да сбъркаш :qipay:

Същото важи и за Самп, Джерита и т.н., които ги трови идеята, че някой във форум се държи като във форум, тоест просто си дискутира.

И според мен шансовете ни да прескочим групата са теоретични. Това за неразбиращите български, защото продължава да ми се набива все едно аз говоряточно обратното.

Шансовете са теоретични, теоретични, теоретични.....о боже, дано достигна до мозъците им [-o<

Няма нужда да ми препоръчваш каквото и да било. Преди да правиш каквито и да е калкулации трябва да вземеш всички фактори под внимание. А ти ги пропускаш. А и аз съм спрял да пиша. Почти.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 26 окт 2009, 18:50

Вземайки предвид всички фактори (както искаш) ЦСКА може да се класира. Теоретични шансове, чудеса, късмет, абсурд ли както искате ги наречете, но тези неща ги има все още.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот BAt e venci » 26 окт 2009, 19:22

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 26 окт 2009, 19:28

Абе не мога да разбера извънземни ли сте :qipan: ?

Вие никога ли не сте чели в спортно издание статия в която пише нещо от рода на "шансовете ни минават през победа еди къде си, там най-вероятно падаме, еди къде си поне равен трябва да вземем" и т.н.?

В същото време говорите за село и провинция. Имам чувството, че сте от гората :qipac:
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот drvasko98 » 26 окт 2009, 19:33

Не, бе, всичко ни е ясно. Имате шансове, продължавайте да вярвате в тях. Само не ми е ясно, що беше отписал нашите преди мача в Кипър след като имахме шансове

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 26 окт 2009, 19:35

Шансовете са илюзорни за ЦСКА, къде казвам обратното? Преди мача с Кипър националния също имаше подобни шансове, на практика нулеви, но нищо не ми пречеше да си спретна изчисление и да видя, че трябваше да бием докрая и Ейре да загуби от Италия, а и после да не бие.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот itsoVIII » 26 окт 2009, 19:52

Говориш за ШАНСОВЕ от чиста математическа гледна точка. От такава гледна точка всеки отбор има шансове да стане носител на ШЛ. Да, ама това досега не се е случило да е отбор от Казахстан, нали? Това по твоят пример - от Варна до София за 1 час....само дето първо няма такава кола и второ, има път. Два фактора, които ти се губят :qipbj: :qipbj: :qipbj: Същото и при нас - първо, хем футболистите НЯМАТ ОПИТ, хем и играят трагично...А-то и Б-то за печелене на мачове от групите ни го няма....След 1-2 години може.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 113 госта