ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 22 окт 2009, 23:45

:qipag: :qipag: :qipag: Базел.
:qipag: :qipag: :qipag: 0-2
:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: още 5 чисти гола изпуснати
:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: полупразен стадион
:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: евробоец?
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: евроташак

:qipag: :qipag: :qipag:
Айнс, цвай, Фрай и край
:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Казуса » 22 окт 2009, 23:50

"Базел" е най-силно представящият се швейцарски отбор в Европа, със запомнящо се участие в ШЛ. Ама запомнящо се не заради олимпийския си характер. :qipag:
"Базел" победи "Рома" и злощастно загуби от "Фулъм" в Лондон. Изобщо не виждам, на базата на какво се опитваш да го изкараш слаб отбор.
А що се отнася до вас - нека ви видим полупълният стадион на следващия мач колко ще бъде.
Жалка история това левскарите - една грешна стъпка, едни слаб мач и веднага бързат да си премерят пишката с Най-великия български отбор. Ама какво да ви правим - едни сте ни на този свят и трябва да ви пазим, че да има кой да ни забавлява :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
gacobacov
Мнения: 244
Регистриран на: 16 дек 2007, 00:20
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот gacobacov » 22 окт 2009, 23:53

фенове на отбор без победа от два месеца тръгнали да се подиграват.. интересен феномен :qipap:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 22 окт 2009, 23:54

Дам, ГА, прав си. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Ние когато е трябвало сме пълнили този стадион, същия, който вие не ств от 20 години.Суха статистика. :qipag: :qipag: :qipag: Като публика сте ясни-отрепки. :qipag:
Днес просто видяхме реалността, тази, от която бягахте упорито, дрогирайки се от словата на ГА и тем подобните, :qipag:
Истината-бг футбола е жалък на фона на останалите...Залцбург, Базел...С класи са над нас.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 22 окт 2009, 23:56

Виждам тук се е напълнило с комплексари, както и очаквах. :qipat: :qipat: :qipat:

Само, че не са в положение да се присмиват на никого, тъй като в момента са в серия от 8 поредни мача без победа във всички турнири (1 равен и 7 загуби) :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: , с нова серия от 5 поредни загуби в Европа (5 дотук) :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: , общо 9 поражения от началото на сезона (а още сме едва октомври) :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: ....... ние може и да не сме нещо особено, но Левски определено е отбор-кретен, който служи само за брашнян чувал, както в Европа, така и у нас. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Конкретно за мача - няма какво да се коментира толкова. Пълно превъзходство на Базел, заслужена победа и това е, продължават напред най-вероятно. :qipay:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 23 окт 2009, 00:00

stankovich написа:Виждам че злобееш, но да ти е честито на Вас последното място в Групите Ви е запазена марка :qipag:


Вие ли ще ми говорите за последни места в групи бе???!

Още помним 0-0-6 1:17 0т. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Сега също вървите супер, 0-0-3 0-6 0т. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: НуЛевски :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

MartiG

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот MartiG » 23 окт 2009, 00:05

И ние си имаме един Йовов в отбора, Данчо Тодоров понякога го и надминава, въпреки че наистина е много трудно :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 23 окт 2009, 00:08

По радиото чух, че Йовата пак направил някакъв феноменален пропуск, но утре, като го гледам, ще коментирам. :qipag:

Иначе това е най-слабият мач на ЦСКА дотук през сезона, спор няма в това. Толкова много грешки сигурно накуп не сме правили от началото на сезона......

Котев направи уникална идиотия още в Пловдив, добре, че в Ботев са събрани само идиоти и инвалиди, но тук вече нямаше никаква прошка. #-o

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот stankovich » 23 окт 2009, 00:11

Delija написа:
stankovich написа:Виждам че злобееш, но да ти е честито на Вас последното място в Групите Ви е запазена марка :qipag:


Вие ли ще ми говорите за последни места в групи бе???!

Още помним 0-0-6 1:17 0т. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Сега също вървите супер, 0-0-3 0-6 0т. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: НуЛевски :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Добре че 1:5 е по добре и при повторно участие отново последни :!: Боже Господи [-o< Ебати наивника #-o
Вие Сте най Великите...Европа се прекланя пред Вас #-o
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот drvasko98 » 23 окт 2009, 00:13

Прекрасен ден за футбола беше вчера в София. Най-после да ви дойде мотивиран отбор на гости, а не трупа отбиваща номера, и ви разказа играта. Естествено вие пак нищо не сте разбрали и си мислите, че просто сте играли слабо :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Аз лично съм доволен от играта на Базел, харесаха ми доста. Очаквам там да играят още по-освободено в атака и да не пропускат така левашки.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 23 окт 2009, 00:14

Ние далеч не сме най-великите, но да ми се присмиват тук фенове на брашняният чувал, който го тумбари всеки, който го хване, в Европа и у нас, е меко казано комично. Да не използвам и по-силни думи.....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 23 окт 2009, 00:17

drvasko98 написа:Прекрасен ден за футбола беше вчера в София. Най-после да ви дойде мотивиран отбор на гости, а не трупа отбиваща номера, и ви разказа играта. Естествено вие пак нищо не сте разбрали и си мислите, че просто сте играли слабо :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Аз лично съм доволен от играта на Базел, харесаха ми доста. Очаквам там да играят още по-освободено в атака и да не пропускат така левашки.


В Европа:

Левски - Дебрецен 1:2
Дебрецен - Левски 2:0
Виляреал - Левски 1:0
Левски - Лацио 0:4
Залцбург - Левски 1:0

В България:

Левски - Локо Сф 1:2
ЦСКА - Левски 2:0
Левски - Черноморец 0:1
Локо Пд - Левски 2:2
Левски - Берое 0:1

:-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$

Потребителски аватар
gacobacov
Мнения: 244
Регистриран на: 16 дек 2007, 00:20
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот gacobacov » 23 окт 2009, 00:19

Delija написа:Ние далеч не сме най-великите, но да ми се присмиват тук фенове на брашняният чувал, който го тумбари всеки, който го хване, в Европа и у нас, е меко казано комично. Да не използвам и по-силни думи.....

и аз им се чуда.. тва се едно феновете на Сан Марино (ако има такива :mrgreen: ) да ни се подиграват че не сме се класирали на световното :qipag:
същата работа са подуяне в момента :qipab:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 23 окт 2009, 00:21

Левскар, това значи смешник. Тази вечер се убедих окончателно.

То не се вижда как е потънало буквално до очите в собствените си лайна, ами ми пише за ЦСКА........

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот stankovich » 23 окт 2009, 00:46

Знам че Вие любим сайт и обичате да цитирате статии от там....ето Ви една :qipap: кефете се....

http://donbalon.eu/match32678.html
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта