ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот itsoVIII » 02 апр 2009, 09:47

Питай Весо, и аз на това му се чудя...що труд, време и нерви е изхабил да смята.... Първо да ги бием тук, пък да видим след това каква ще излезе хавата.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 02 апр 2009, 11:00

Samp написа:Аз само не знам, защо си мислите, че имаме сигурни победи срещу Кипър и Черна Гора, както и сигурна загуба от Италия. Както и че Ирландия има сигурни победи срещу същите отбори. Кви са тия сметките които правите нямам и идея.Фактите са, че все още имаме шансове за бараж. Играем всеки мач за победа, гледаме какво правят другите отбори, пък каквото стане


Много блудкаво изказване :qipad:

Аз само се чудя защо си мислиш, че няма да победим Кипър и Черна гора, както и че няма да паднем от Италия, както и че Ирландия няма да победи същите тези отбори. Кви са тия сметки които правиш нямам идея.

Какво се опитваш да ми кажеш? Че футбола е непредсказуема игра и всякакви резултати са възможни ли? То същото важи и обартно погледнато. Ако аз казвам, че нещо може да стане и ти го подлагаш на съмнение, то ти като казваш, че нещото си можело и да не стане аз също мога да го подложа на съмнение (че щяло да стане пък).
По твоята логика аз мога да кажа към останалите за вчерашния мач "кво се вълнувате как завършило Италия-Ейре, къде пише, че ние няма да паднем от Ейре и Кипър, чудя ви се на акъла". На теб бих ти казал пък при жребия за следващите квалификации да не се вълнуваш от него, чудя ти се на сметките, къде пише, че дотогава футбола няма да го закрият? Иди и ми обяснявай, че залагаш на най-логичното, а именно, че доста по-вероятно е футбола да продължи да се практикува. Иди осмак и обяснявай на Сампи, че най-логично е да бием по-слабите и да паднем от Италия. Самп си е хванал теорията на вероятностите и твърди, че всичко е възможно. В тази връзка ти се чудя защо пишеш във форума. Напълно възможно е след часове да се взриви галактиката и тогава язък за труда ти, направо недоумявам защо пишеш.

Фактите не са такива, а са че Ейре има шансове за бараж. Ние си държим нещата в наши ръце. Ейре да бият първо Италия у дома и тогава ще си говорим за шансове и разчитания на други.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот marto » 02 апр 2009, 11:09

Осмак,въобще не е така,ако вчера Италия бяха били,всичко беше в наши ръце биехме всички мачове,правиме Х в Италия и ако ще Ейре - Италия да свършат 6:6,ние пак се класираме,дори и при победа на Ейре в Дъблин,защото щеше да сме с равни точки :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот Stinkata » 02 апр 2009, 11:13

Еми то и сега всичко е в наши ръце. Взимаме си мача, дето ни е по-малко и разликата става две точки. Бием наред до края и и излизаме с пред Ейре.... Ако и Италия се издъни веднъж, дваж - ето ни първи в групата...
Речено - сторено....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 02 апр 2009, 11:28

marto написа:Осмак,въобще не е така,ако вчера Италия бяха били,всичко беше в наши ръце биехме всички мачове,правиме Х в Италия и ако ще Ейре - Италия да свършат 6:6,ние пак се класираме,дори и при победа на Ейре в Дъблин,защото щеше да сме с равни точки :qipad:


А сега какво е по-различното :-k ?
Вече при 6:6 между Ейре и Италия отпадаме?

Ти не само не си прав, а си стискал палци за по-неизгоден резултат и в момента се ядосваш на благоприятния за България резултат ](*,) . Споко и Гонг са същите, не си сам.
Вчера ако Италия беше била щяхме да стискаме палци да не падат от Ейре в мач в който нямаше да има абсолютно никакво значение за италианците, които щяха да са сигурни първи още преди него, а срещу тях Ейре за който има огромно значение резултата. Ти искаше така да стане, слава богу, че не са ти излезли сметките.

Второ, аз калкулирам през загуба в Италия, а ти през наш равен там. Без да се сърдиш мисля, че моето са по-реални сметки.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот Wallace » 02 апр 2009, 11:29

Хора, стига с тези сметки. всичко си зависи от нас, а не от Италия и ЕЙРЕ. Т'ва е! Каквото сам си направиш! :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот Samp » 02 апр 2009, 12:29

Не си прав Асенка. Виж там за Вселената, Осмака всичко ти е обяснил. Нищо, че е едно уравнение с 7-8 неизвестни :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот Samp » 02 апр 2009, 12:33

8 написа:Аз само се чудя защо си мислиш, че няма да победим Кипър и Черна гора, както и че няма да паднем от Италия, както и че Ирландия няма да победи същите тези отбори. Кви са тия сметки които правиш нямам идея.

Щото си мислех и че имаме сигурни победи срещу Грузия и Черна Гора в първите мачове. Както някои си мислеха, че имаме сигурна загуба от Ейре. Спомняш ли си?
И щото всички смятаха, че вчера Италия има сигурна победа срещу Ейре.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот Samp » 02 апр 2009, 12:35

8 написа:Фактите не са такива, а са че Ейре има шансове за бараж. Ние си държим нещата в наши ръце. Ейре да бият първо Италия у дома и тогава ще си говорим за шансове и разчитания на други.

Фактите са, че и Ейре, и ние имаме шансове за бараж. Кой ще стигне до него ще разберем като се изиграят мачовете.
Осмак, ама те Ейре играят с Италия в последния мач. Като мине той, аз ще ти кажа какво ще е крайното класиране в групата, няма кво да ми пресмяташ шансовете :qipad: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 02 апр 2009, 12:36

Ами като се появят такива излизащи от рамката резултати се прекрояват сметките и се разместват очакванията. Ако ти се вижда трудоемко дай да не правим такива сметки и да обиждаме Гонг, Спортни и останалите, които правят сметки и лепват етикети на вчерашния мач в Италия дали бил благоприятен или неблагоприятен за България при положение, че нищо не се знае.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 02 апр 2009, 12:36

Samp написа:
8 написа:Фактите не са такива, а са че Ейре има шансове за бараж. Ние си държим нещата в наши ръце. Ейре да бият първо Италия у дома и тогава ще си говорим за шансове и разчитания на други.

Осмак, ама те Ейре играят с Италия в последния мач. Като мине той, аз ще ти кажа какво ще е крайното класиране в групата, няма кво да ми пресмяташ шансовете :qipad: :qipag:


Предпоследният. Дотогава те имат шансове за бараж. Ако бият италианците ще се разменят ролите ни.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот Samp » 02 апр 2009, 12:37

Ама аз не се чудя на спортните сайтове. На тях това им е работата. А че са меко казани некомпетентни е друг въпрос.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот Wallace » 02 апр 2009, 13:02

Delija написа:
sasho_1989 написа:Трапатони и Липи - бахти наглата курвенска история,честно :qipat: :qipat: :qipat: :qipat:


Само болен мозък може да каже, че този мач е уреден. С гол в 89-ата, плюс замалко втори гол за ирландците. Ебати уредения мач. :qipan: Тия ги смачкаха след 1:1. :qipav:

Стига с това българско мислене, бе хора! Всеки мач е уговорен, всички са против нас!!!! :qipan: :qipan: :qipan:
Мачът си се игра от всякъде. Италианците можеха да си вземат своето. Нищо нелогично не е станало. Мач като мач! И вчера форумите пълни със сашодиковщини. разбрали се, уредили го! Световната конспирация срещу трикольорите. :qipav: :qipan:

Batkoto написа:жабарите умишлено грешаха всеки един пас.. мача си е уреден отвсякъде,то пък цяло полувреме,да не могат една свястна атака да направят :qipan:

:shock: :shock: :shock:
Явно някои хора виждат избирателно. 8) Махни очилата. Имаха шанс накрая да направят 2:0. :qipad:

Delija написа:Съвсем ясно те питам - защо ирландците накрая така ожесточено атакуваха и шутираха, нали вече бяха изравнили :?: :?: :?: Та те бяха на косъм от втори гол. :shock:

:qipay: :qipay: :qipay:
ПШосле пак ме питайте защо Роби Кийн не играе в Ливърпул. :qipad:

Delija написа:Италия и Ейре биха имали много по-голяма полза от две разменени победи - взимат по 3 точки, вместо да въртят хикс. Примерно сега бие Ейре, накрая връща реверанса в Дъблин. Италианците ни бият нас и кой откъде е.

То трябва да се мисли първо преди да се пише. Като на едните треньора е италианец и на другите италианец по една разменена победа прави по 3 точки. :qipad: Еуементарно Уотсън. Обаче, честно ви казвам - Спрете с канал 3 и спорт1. :qipad:

Delija написа::qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Абе как си го представяш бе, влиза Трапатони в съблекалнята и казва на играчите. Планът е следния - пускаме им рано гол, после им изравняваме в 88-ата, но не по-рано, за да изглежда по-достоверно. Накрая, за драма и прикритие, нападайте яростно и шутирайте на сантиметри от гредите. Но не на повече, за да изглежда истинско. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Пропуснал си да кажеш и "две добри думи" за червения картон в третата минута. Ама аз ще те заместя. Той е даден, за да се покаже как мачът е на кръв и да се замажат очите на "невярващите българи". Ама не на нас тея! :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот 8 » 02 апр 2009, 13:06

Обаче, честно ви казвам - Спрете с канал 3 и спорт1.


Няма пък :qipbt:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЮАР 2010

Мнениеот marto » 02 апр 2009, 16:15

Осмак,четох подробно мнението,показатела който се гледа в световните квалификации е головата разлика :!:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта

cron