ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Delija » 31 юли 2009, 23:01

5:0 е два пъти. :qipad: Другият голям е 4:0. :qipab:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Мичо » 31 юли 2009, 23:02

Мичо написа:Първото-да, второто не виждам защо.
Каталунския като излезе с номер четири в мач срещуе Левски, бас ловя, че си хукнал към кенефа да удариш една тъпанарка от кеф вместо да се замислиш по въпроса, дали всъщност той показва неуважение към съперника... :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот sasho_1989 » 31 юли 2009, 23:02

На фона на 7-1 , 7-2 и 5-0 не мислиш ли, че лееко издишат :qipae:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Казуса » 31 юли 2009, 23:05

Мичо написа:Първото-да, второто не виждам защо.
Каталунския като излезе с номер четири в мач срещуе Левски, бас ловя, че си хукнал към кенефа да удариш една тъпанарка от кеф вместо да се замислиш по въпроса, дали всъщност той показва неуважение към съперника... :qipbl:

Айде, айде, това е достатъчно интелигентно заяждане със съперника. Докато нещо съвсем различно е някой да излезе за награждаване с фланелка, на която са изписани комплексарски надписи за доставяне на среднощна полюция на нискочели "фенове".
Ето и една снимка, предполагам, от "онова" награждаване. Може и да бъркам годината. За съжаление гърбовете на фланелките не се виждат...
Изображение
На единият ологофрен най-вдясно се вижда някаква рисувана картинка, в която преобладават синьото и червеното. Явно неговият лик не са успели да изтопосат, та затова е взел фланелка-"нонеймка".
Мичо, как мислиш, дали на тази фланелка не се крие някаква заигравка по оста ЦСКА - "Левски"?
И забележете, що за наполеонови комплески: сами си носят собствените ликове на своите си фланелки. Няма такъв кич! :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Мичо » 31 юли 2009, 23:07

:qipbj: :qipbj: :qipbj: Интелигентно заяждане било, какви ли още глупости могат да измислят болните ви изпити мозъци, наистина ми е интересно... :qipag: :qipag:

А тоя, с леко червеното по фланелката, е националния селекционер, мен ако питаш. :qipap: :qipap: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Delija » 31 юли 2009, 23:08

Въпросът не е дали издишат или не, а в това, че празнуваме нашият си трофей с тържествени фланелки, касаещи само ЦСКА, а не други отбори. Ние не сме комплексари, в отлика от Подуене.

Мичо, Ицо излезе с №4 в директен мач срещу вас, а не да триумфира с титлата в мач, с който Левски няма нищо общо. Има огромна разлика между двете.

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Казуса » 31 юли 2009, 23:08

Мичо написа:
А тоя, с леко червеното по фланелката, е националния селекционер, мен ако питаш. :qipap: :qipap: :qipap:

Значи правилно съм познал, че е олигофрен :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Stinkata » 31 юли 2009, 23:10

Казуса написа: сами си носят собствените ликове на своите си фланелки. Няма такъв кич! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Да, да.... :qipag: :qipag: :qipag:


Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Мичо » 31 юли 2009, 23:11

Delija написа:Въпросът не е дали издишат или не, а в това, че празнуваме нашият си трофей с тържествени фланелки, касаещи само ЦСКА, а не други отбори. Ние не сме комплексари, в отлика от Подуене.
.

Ми значи факта, че почти винаги пеете против Левски, включая международни мачове, награждавания и прочие, означава, че до един, сте пълни комплексарчета всичките...То че си е така, го знам ама добре, че и ти си признаваш. :qipag: :qipag: :qipag:

А Ицовото си беше чиста комплексарщина, невиждана по онова време, но пък съвсем нормално за него, впоследствие всички се убедихме за какъв див селяндур и комплексар става въпрос.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Мичо » 31 юли 2009, 23:11

Stinkata написа:
Казуса написа: сами си носят собствените ликове на своите си фланелки. Няма такъв кич! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Да, да.... :qipag: :qipag: :qipag:


Изображение

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот sasho_1989 » 31 юли 2009, 23:13

Мичо написа:
А Ицовото си беше чиста комплексарщина, невиждана по онова време, но пък съвсем нормално за него, впоследствие всички се убедихме за какъв див селяндур и комплексар става въпрос.

#-o Малко повечe уважение към на-великия БГ футболист за всички времена, става ли?Или комплексите напират болезнено...
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Мичо » 31 юли 2009, 23:14

sasho_1989 написа: #-o Малко повеч уважение към на-великия БГ футболист за всички времена, става ли?Или комплексите напират болезнено...

Тоя па. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот sasho_1989 » 31 юли 2009, 23:15

Нещо май ти е гадно,да не свърши джина с тоник :mrgreen: :qipan: Кажи сега за Гунди и ореола ми - митовете нямат край :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот Delija » 31 юли 2009, 23:17

Мичо написа:Ми значи факта, че почти винаги пеете против Левски, включая международни мачове, награждавания и прочие, означава, че до един, сте пълни комплексарчета всичките...То че си е така, го знам ама добре, че и ти си признаваш. :qipag: :qipag: :qipag:


Не, че вие не правите същото, нали??!

Мичо написа:А Ицовото си беше чиста комплексарщина, невиждана по онова време, но пък съвсем нормално за него, впоследствие всички се убедихме за какъв див селяндур и комплексар става въпрос.


Това беше закачка, много готин трик, за съжаление, вие сте толкова сдухани и пропаднали, че пяната от устите ви и до днес се стича обилно..... :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Не може да ми сравняваш подобна закачка, и то в директния мач между двата отбора, с празнуване на титла, при което се носят фланелки с надпис "Аз мразя ЦС*КА". Като оставим настрана изключително грозния и дебилски текст, то какво общо има ЦСКА с празнуването на вашата титла, та така увековечавате този тържествен за вас момент??!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ТИТАНИТЕ vs. БАТКОВ - ЧАСТ 1

Мнениеот vill_1 » 31 юли 2009, 23:17

Бекона как се е намазал с парафин на снимката,че да лъщи! :qipag:
Изображение


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта