ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

КОЙ ОЧАКВАТЕ ОТ ВЕЧНОТО ДЕРБИ?

-ЦСКА БИЯТ И НЯМА КОЙ ДА ГИ СПРЕ ЗА 32-ТА!
14
36%
-ОТНОВО ГОНЗО... И "ЛЕВСКИ" ТРЪГВА УВЕРЕНО КЪМ ТИТЛАТА!
18
46%
-ПОРЕДНИЯ СКУЧЕН ХИКС!
3
8%
-ПОРЕДНИЯ УГОВОРЕН МАЧ ИЗВАДЕН ОТ ТИРАЖИТЕ НА БУКМЕЙКЪРСКИТЕ КЪЩИ!
2
5%
-ДРЕМЕ МИ ЗА ТОЯ МАЧ! ВЕЧНОТО ДЕРБИ Е В ПЛОВДИВ!
2
5%
 
Общо гласове: 39

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот emevev » 11 май 2009, 23:57

Batkoto написа:като стана въпрос за конкретния резултат 0:2,Петята от Канал 3 каза,че още в десетата минута на срещата фен е напуснал стадиона,хвърлил си е шала и е казал,че мача е уреден с точно този резултат...


мда... и аз разбрах за този фен!!!
след мача обясняваше наляво и надясно как е познал, а останалите 14 души, които си хвърлиха шалчетата и си тръгнаха от стадиона заедно с него в 10-тата минута, гледаха тъпо и гузно, понеже бяха казали, че мачът е уреден, ама с резултати: 1:0, 2:1, 2:2, 3:2, 1:1, 3:3, 0:4, 1:4..... и т.н.

:qipag: #-o :qipag:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Мичо » 12 май 2009, 07:31

Batkoto написа:за други не знам,Петята каза само за един..освен това го споменах,защото Казуса спомена същия резултат и ми се стори любопитно .. :qipad:

Кой резултат, излезналия ли? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот itsoVIII » 12 май 2009, 07:54

Баток, стига бе, дееба и дебилизма. Приеми простият факт, че доста от т.нар. ни "титуляри" НЕ СА ЗА ЦСКА :idea: :arrow: Това, че търсиш под вола не едно теле, а две, не може да скрие горният факт и аз съм наистина доволен, че и треньор, и ръководители, и собственици са хванали този проблем и дано да започнат да го решават. И аз съм познавал точен резултат, ама това не означава, че същият този мач е уреден :qipav: Виж пресата бе, мамка му - нещата се развиват по един и същи начин както в Левски ( след мача им с Пирин в Благоевград ), така и в ЦСКА ( след изключително слабата игра на отбора с/у Левски ).
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот G8 » 12 май 2009, 10:08

Мичо написа:
G8 написа: :qipag: :qipag: :qipag:
Шуменския и оня мароканския са играли за дубъла на 'Левски' :qipat:
Тия не бяха ли от "звездите" бре?! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

На такива на каквито ти не си ходил, няма и да ходиш. :qipae: Напролет, примерно. :qipbo:

:qipbw: :qipbn:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот itsoVIII » 12 май 2009, 10:09

То Мичо се събуди веднъж след зимен сън и малииии, що приказки :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Казуса » 12 май 2009, 10:42

Стига сте и вие... Щом световният майстор по разплитане на конспирации и уговорки изрази мнение, че мачът е редовен, значи въпросът е решен :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот drvasko98 » 12 май 2009, 11:06

какво бе, червените ку..и пак ли са ни легнали с високо вдигнати крака, както обикновено. Ебати кефа. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Мичо » 12 май 2009, 11:32

Разликата е очевадна чвно само за теб и Чичовото, в общи линии сте еднакво Ентелигентни. :qipag: :qipag:
Аз колкото мача на ЦСКА гледах, не видях абсолютно нищо впечатляващо.

А си е вярно, съвсем нормално за манталитета на червените е да предпочитат да са курви отколкото слабаци.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот 8 » 12 май 2009, 11:37

Казуса написа:Стига сте и вие... Щом световният майстор по разплитане на конспирации и уговорки изрази мнение, че мачът е редовен, значи въпросът е решен :qipag: :qipag: :qipag:


:qipbs:

Сега от цялата работа ще го изядат морето, нашите ще си дойдат със съдийската бригада "за всеки случай" :qipbt: . Значи логиката е следната. Титаните като всички новобогаташи в България са свикнали "сега и веднага" да получават. Не ги интересува кой съгласен и кой не. Спомням си през 98 като дойдоха мтелците директно си казаха, че ще са шампиони и че щели да бият във всички мачове пролетта (е не биха във всички, а в 14, както и не станаха шампиони, защото се намериха и патриоти, които им противодействаха с два бързи мача "размяна" първенство-купа). Та така и нашите пичове дойдоха и си съставиха пролетта програмата за следващия сезон, разбира се разграфена в датите с участията в предварителните кръгове на ШЛ. Значи ясно, шампиони ще сме, въпреки че и сега (като тогава) Литекс пак ги има с подобни разменни мачове първенство-купа.

Та с Левски никой не планираше загуба, щото са много слаби. Обаче след като е факт време е организацията да запретва ръкави. Боя се само, че при червените тя е на пионерски начала (в зародиш) и не сме такива професионалисти като сините ..... да не вземат да объркат нещо нашите :qipbw: . Новите ни собственици що не взеха Наско за технически директор, всичко щеше да е изпипано професионално :qipar: . Както и да е. Сега вече не трябва да има повече издънки и съответно това трябва да се подсигури организационно. Не казвам, че всички мач ще е нечестно. В смисъл излизаме на мач. Ако сме по-силни бием, ако сме по-слаби пак бием макар и нефутболно. Първи идват Морето, а те са много застрашени от разиграваните маневри през купи и първенство. Ясно е, че ще играят мача. Значи ние трябва да си го вземем. Излизаме и го вземаме, а ако не, ставаме 14 на терена и пак го вземаме. Мачът си е твърда двойка отвсякъде.

И още един момент. Организацията ако действа като оригиналната (синята) би трябвало да гледаме не само нашите мачове, а да си врем носовете и в тези на противника, в смисъл от оставащите му мачове не виждам всички да са сигурни победи. Добрата стара Славия нищо не й пречи да се дъни срещу слабаци и да вземе нещичко срещу Левски. Венци знае как стават тия неща, а и отделно отсреща го няма Наско да пречи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот sas1914 » 12 май 2009, 11:50

Патриотите от река ОсЕм и блатото Панчарево...
:qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот itsoVIII » 12 май 2009, 11:54

Аз съм убеден, че ще си купим мачовете. Виж, с Черно море - няма как да го купим от ТИМ-аджиите. Остава със съдията. Не одобрявам "титла на всяка цена", защото нищо не играем.... :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот sas1914 » 12 май 2009, 12:06

:qipbj: :qipbj: :qipbj: Леко с жлъчицата Баток. :qipag: :qipag: :qipag:
Единствените комплекси са тези, които ви създаваме с всяка победа! :idea:
И те се задълбочават все повече и повече... :qipag: :qipag: :qipag:
Положението при вас, вместо да се влошава, става безнадеждно! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Мичо » 12 май 2009, 12:15

Batkoto написа:моля фурнаджийските лопати да си траят,до онзи ден ругахте Кокала и Мустака,сега изведнъж голям отбор станахте.. нищо не променя,този мач все същите куци коне сте си и ако се самозалъгвате от една подобна победа си е за ваша сметка..Мустака ви манипулира толкова тънко,а вие като едни лапнишаранчета му се хващате на всички въдички които ви подава,на всички... а сте си същите куци коне :idea:

:qipag: :qipag: :qipag: Доста си глупав.Аз не виждам някой да е казвал обратното или да е почнал да хвали Кокала и Батков, просто ни е кеф, че дори и в това състояние онодихме анално панчаревската Мара. :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo: Както винаги. :qipbo:

Иначе аз този сезон на титла няма да се зарадвам кой знае колко, няма причина.Не съм плъх като теб.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Мичо » 12 май 2009, 12:17

Ако не видя-живи и здрави, на подобни титли могат да се радват само мекотели като теб, с два мача през живота си, гледащи само сметки и титли, ти мачове не гледаш, само цифри, достатъчни да си грухтиш.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот otto » 12 май 2009, 12:52

ТУКА МНОГО ПИШАТ ЛЕВСКАРИТЕ,А КОЛКО БЯХА НА МАЧА В СЪБОТА ??? те да си кажат :qipap:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта