ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

КОЙ ОЧАКВАТЕ ОТ ВЕЧНОТО ДЕРБИ?

-ЦСКА БИЯТ И НЯМА КОЙ ДА ГИ СПРЕ ЗА 32-ТА!
14
36%
-ОТНОВО ГОНЗО... И "ЛЕВСКИ" ТРЪГВА УВЕРЕНО КЪМ ТИТЛАТА!
18
46%
-ПОРЕДНИЯ СКУЧЕН ХИКС!
3
8%
-ПОРЕДНИЯ УГОВОРЕН МАЧ ИЗВАДЕН ОТ ТИРАЖИТЕ НА БУКМЕЙКЪРСКИТЕ КЪЩИ!
2
5%
-ДРЕМЕ МИ ЗА ТОЯ МАЧ! ВЕЧНОТО ДЕРБИ Е В ПЛОВДИВ!
2
5%
 
Общо гласове: 39

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Samp » 11 май 2009, 18:27

Pepi Petrov написа:
Samp написа:На теб ти казах бе ГА - имаш много здраве от Гошо Христов :qipag: :qipag: :qipag:


Сампи, това ли е новият ти герой?! :shock: Тази фльорца?

Щом тая фльорца ви го набута, смятай какви са вашите герои :qipad: :qipag:

Batkoto написа:като стана въпрос за конкретния резултат 0:2,Петята от Канал 3 каза,че още в десетата минута на срещата фен е напуснал стадиона,хвърлил си е шала и е казал,че мача е уреден с точно този резултат

Дам, видях го тоя фен. Ама не беше в десетата минута, а десет минути преди края на мача. Тогава вече и аз знаех колко ще свърши :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Samp » 11 май 2009, 18:28

otto написа:ДА,ЕДИНСТВЕНИЯ ЗНАЧИМ ЗА ВАС,ВИЕ ЗА ТОВА СЪЩЕСТВУВАТЕ ДА БИЕТЕ ЦСКА ЗА ДА ИЗБИВАТЕ КОМПЛЕКСИ :qipag: ЕБАТИ ОЩЕ КОЛКО БОЙ НИ ЧАКА,НЕ Е ИСТИНА #-o :qipbj:

Оте, нали разликата щеше да се увеличава с всеки изминал кръг бре :qipae: :qipag:

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот mefkata » 11 май 2009, 18:54

Batkoto написа:тезата на спорт1 е предположение и не е свързана с тезата за уредения мач.. ако мача е бил уреден,то това е било на едно доста по-високо ниво и общо взето от тази договорка ще са доволни и ЦСКА,които ще станат шампиони и Левски,които са доволни и само от това че са били ЦСКА,Левски и без това нямат амбиции да стават шампиони,най-малкото защото нямат ресурс за преследване на цели в евротурнирите.. единствените недоволни ще бъдат феновете,които за пореден път са били излъгани..

Ако не си ми прочел по-горе разсъжденията относно интереса и чий е той, пак ще кажа, че във твоята версия куца сигурната титла на армейците, защото за целта трябва да са сигурни, че ще им легнат и трите тима с евроамбиции, което би било твърде скъпо...Всеки един равен и са чао, прекалено е рисковано, като се има предвид, че разликата в класите и в състоянието на първите 5 отбора не е очевидна...
:qipad:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Мичо » 11 май 2009, 19:46

С Бацето за разсъждения не говори, разсъжденията са му мисия невъзможна. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот vill_1 » 11 май 2009, 19:50

Ехей,бате,ти се обади най-накрая.Откога те чакам.....
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Мичо » 11 май 2009, 19:51

:qipbj: :qipbj: :qipbj: Не ти ли писна да се излагаш?(Не ми отговаряй, вече съм се убедил що за стока си)
Особено след като в събота се видя какви несретници са четирибуквието от панчарево.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Мичо » 11 май 2009, 19:58

Зафиров: Доволен съм, това ни е първи успех за годината над Левски Принтирай Зафиров: Доволен съм, това ни е първи успех за годината над Левски Изпрати
Наставникът на дублиращата формация на ЦСКА Адалберт Зафиров заяви, че е доволен от успеха над Левски. Специалистът призна, че това е първи успех за „армейската” школа срещу „сините” този сезон.


А това говори ли ти нещо или постоянното висене с овцете в полето съвсем ти е изпило мозъка?

Айде много здраве от Пеньо и Зе, да си спомняш за тях докато извеждаш утре овцете. =P~
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Мичо » 11 май 2009, 20:09

:qipag: :qipag: Кои да бягаме, бягай си ти след овцете. :qipap:

Нека сме смешни, селски, аз да си ходя на мачове по европа, а ти си гледай спартачето и панчаревци като дойдат за поредния уговорен мач на село. :qipbo: :qipbo: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Мичо » 11 май 2009, 20:15

8 написа:Чакай да мина, че после ще кажете, че съм избягал, а аз просто нямам никакво време през последната седмица (не само след мача).

Заслужена победа на Левски. Напълно честна и само с футбол. Този път без съмнения предвид ситуацията (Наско почива и още 3-4 фактора, които няма време да изброявам, един от тях, че пак ще сме шампиони).

За страничните коментари друг път, че сега нямам време, основното е, че Левски би честно и заслужено. Само да вметна какво стана със свирката на Пастата #-o ? Уж беше инструктиран, а не ни удари едно рамо :qipbl:

:qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот 8 » 11 май 2009, 20:53

lachupakabra написа:
8 написа:Чакай да мина, че после ще кажете, че съм избягал, а аз просто нямам никакво време през последната седмица (не само след мача).

Заслужена победа на Левски. Напълно честна и само с футбол. Този път без съмнения предвид ситуацията (Наско почива и още 3-4 фактора, които няма време да изброявам, един от тях, че пак ще сме шампиони).

За страничните коментари друг път, че сега нямам време, основното е, че Левски би честно и заслужено. Само да вметна какво стана със свирката на Пастата #-o ? Уж беше инструктиран, а не ни удари едно рамо :qipbl:


ГОЛЯМ 8 :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:

Ама ако не станете шампиони.. пак ли ще има игри :cry:


Това което съм написал това имам предвид при каквото и да е развитие до края. Както като говоря за уговорки съм твърд, така и като няма и съм на това мнение си го казвам. Просто ни бихте и това е. Не виждам какво има да се коментира. Ама "ако това или онова" в момента няма смисъл. Излязоха два много слаби отбора, вие играхте по-добре и бихте. При нас серия от грешки, които надминаха вашия дебилизъм да вкарвате Гонзо и Йовов и съответно загубихме като по-глупавия отбор. Иначе нормален отбор ако хване и двата отбора ще ги разпилее.

Предполагам титаните най-сетне ще запретнат ръкавите организационно и следващите три дербита ще ги вземем, всъщност те са две, Литекс не виждам за какво да играят, а и след като ви дадоха мача, а вие ги оставихте да си печелят сами купата защо и те да не ви жилнат малко като легнат на ЦСКА без договорка (срещу вас получават нещо, а срещу нас за нищо, ей тъй да ви подразнят както вие тях за купата като вазирахте).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот vill_1 » 11 май 2009, 20:55

А не мислиш ли,че не малко рисковано беше това вазиране,ако го е имало,а?Откъде са били сигурни ,че ще ви жигосат и че ще загубите още точки някъде?
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот G8 » 11 май 2009, 21:08

Мичо написа:аз да си ходя на мачове по европа...

Аааааааааааааахахахахахаха, кви мачове по Европа бре?! :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Пак ли ви сърби отзад? Срам нямате ей! :qipan: :qipbl:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот G8 » 11 май 2009, 21:11

:qipag: :qipag: :qipag:
Шуменския и оня мароканския са играли за дубъла на 'Левски' :qipat:
Тия не бяха ли от "звездите" бре?! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот 8 » 11 май 2009, 21:12

vill_1 написа:А не мислиш ли,че не малко рисковано беше това вазиране,ако го е имало,а?Откъде са били сигурни ,че ще ви жигосат и че ще загубите още точки някъде?


Виж, за мача Литекс-Левски имам друго мнение, различно от това на сините фенове. Никъде не съм казвал, че едните осигуряват на другите титлата, а другите на първите купата. Просто Литекс ви остави в играта за титлата (ако можете да ни биете и ЦСКА да загуби някъде точки да станете шампиони). Ако в ловеч не бяхте спечелили и минимални шансове нямаше да имате. Толкова. Вие на тях им оставихте купата и за да не им свършите докрай работата също ги оставихте сами да си я вземат (като бият Пирин истински). Ако вие не вземете титлата или те купата никой на никого не е виновен. Литекс няма как да паднат в Ловеч и това да ви даде титлата. Те такава уговорка просто не могат да направят, защото не са в състояние да я гарантират (как ще завършат други мачове без тяхно участие). Просто падат срещу уговорката Левски да не им пречи за купата (пък вие си решавайте дали ще падате от тях на финала или да се махате преди финала, за да не пречите).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Доктор Н » 11 май 2009, 21:16

Batkoto написа:Мичо,юношите на ЦСКА са били Левски за който са играли доста от играчите,които редовно са в отбора на Кокала,това говори ли ти нещо или си зле с предния дял на мозъка :qipap:

Прав си, че се кефиш, ама май забравяш, че същите обръщат кръчмите с хастара нагоре откакто ви разкриха. Добре че ги хванахте с тежък махмурлук та да вземете първа победа :qipag:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 106 госта